Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

cia daiktas Nr. 1 naujam name apie kuri as svajoju!!! neitariat kokia mano veido israiska buvo kai MB pasake o gal nereikia? dabar kai bunam prie namo (vidaus apdaila darom) pavalgius reikia indelius suplauti - tai naudojam daugiausiai palstikinius... baisus reikalas kai reikia po saltu vandeniu lauke indus plauti... zodziu be indaploves as i nama nesikraustysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Pritariu kad labai geras daiktas virtuveje. Kaip tik si savaitgali isbandem- 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kadangi pas mus daznai buna po 30-40 zmoniu(darom gedulingus pietus) , ir viska reikedavo isplauti rankomis.... Budavo ziauru- o praeita karta net nepajutom-tik krovem tris kartus. Kaip mes be jos buvom....
Atsakyti
Labutis visoms,
Noriu pirkti laisvai pastatomą indaplovę, o kiek skaitinėjau čia daugiausiai diskutuojat apie integruojamas. Reikėtų 60 cm, Visų 3 AAA, iki 2000 Lt.(+-300).
Gal kas ką galite pasakyt apie Blomberg GSN 1580 XB? Tiek ten prirašyta funkcijų įvairiausių ir 9 l vandens tik , bet kažkodėl mane baido kad Blomberg doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MgdM @ 2008 09 22, 14:11)
Labutis visoms,
Noriu pirkti laisvai pastatomą indaplovę, o kiek skaitinėjau čia daugiausiai diskutuojat apie integruojamas. Reikėtų 60 cm, Visų 3 AAA, iki 2000 Lt.(+-300).
Gal kas ką galite pasakyt apie Blomberg GSN 1580 XB? Tiek ten prirašyta funkcijų įvairiausių ir 9 l vandens tik , bet kažkodėl mane baido kad Blomberg doh.gif

as nusipirkinau tokia kaip tu rasai,tik balta ir man ji visai patinka thumbup.gif
O 9 litrai tikrai yra paleidziant eko programa mirksiukas.gif Kolkas as esu ja patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MgdM @ 2008 09 22, 14:11)
Labutis visoms,
Noriu pirkti laisvai pastatomą indaplovę, o kiek skaitinėjau čia daugiausiai diskutuojat apie integruojamas. Reikėtų 60 cm, Visų 3 AAA, iki 2000 Lt.(+-300).
Gal kas ką galite pasakyt apie Blomberg GSN 1580 XB? Tiek ten prirašyta funkcijų įvairiausių ir 9 l vandens tik , bet kažkodėl mane baido kad Blomberg doh.gif

negaliu ką pasakyti apie Blomberg, bet apie AEG jau dabar galiu...Daug šitoj temoj apie savo "apsipirkimą" rašiau, bet vis gi pasikartosiu. prie š tai turėjau jau dvi indaploves (seniai naudojuosi jų paslaugomis) ir dabar pirkau AEG, kadangi man nepatiko jos džiovinimas, tad apžiūrėjau jų labai labai daug, krūvą pažįstamų aplankiau-išvada-arba aš noriu neaišku ko, arba AEG džiovina nepakankamai. Apžiūrinėjau maždaug vienodo lygio, kurių kaina apie 1500.
Atsakyti
na istoju i indaploviu naudotoju kluba ax.gif vakar isigijom AEG-ELECTROLUX F 88080 I-A modeliuka montuojama i baldus, rinkta Vokietijoje ir kaina nuostabi - 2290Lt thumbup.gif Jei kuria domina, tai Elix parduotuveje dar 1vnt. likes. Parduoda del to, kad uzsistovejo, tad net maziau nei savikaina parduoda ax.gif
Aliuminio spalvos valdymo skydelis
Talpa-12 komplektų
LCD ekranėlis
4 temp., 8 programos
"3in1", automatinė programa
Intensive Care
Praplovimo programa
FuzzyLogic
Turbo džiovinimas
Aquacontrol
Atidėta pradžia iki 19 val.
Vidaus apšvietimas
Sąnaudos:1,05 kWh/ 14l, A/A/A senoji kaina 3300Lt buvo berods ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 23 rugsėjo 2008 - 14:17
Indaplovė yra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nebelieka klausimų kas šiandien plaus indus (tik kartais pas mus iškyla problema kad nėr kam jų sudėt į indaplovę, bet gal su laiku atsiras ir indai kurie patys sušoka į indaplovę biggrin.gif ). Bet pats geriausias jausmas užplūsta po kokio baliuko, ryte atsikeli, o virtuvėj taves nelaukia kalnas purvinų indų. thumbup.gif thumbup.gif Tada net pagirios lengvesnės pasidaro biggrin.gif
Atsakyti
pritariu, kad indaplove - jega thumbup.gif bet isigijome ja visai neseniai blush2.gif
taciau priesistore yra ta, kad as buvau ganetinai grieztai nusiteikusi, kad nereikia man jokios indaploves ir viska as moku su rankomis isplauti... Taciau pamazu pradejau keisti savo nuomone, kai namuose atsirado du pabiruciai...
Nerealus relax'as,- per diena sukraunu pilna masina ir eidama miegoti ijungiu. Savaitgaliais ir keleta kartu per diena pasinaudoju,- bet kiek laisvo laiko turiu! bigsmile.gif Tikrai thumbup.gif Jei yra galimybe, net negalvokit smile.gif
Atsakyti
Sveiki, jau esu cia rasiusi... ilgai mastem kokia indaplove pirkti (butinaireikejo 45cm plocio). Tai nusipirkom AEG dabar tiksliai modeliuko neprisiminu tik cia vienas is nauju modeliuku prasideda skaiciumi 6... (buvau rasiusi anksciau). Tai va pasijungem ja ir jau kelis kartus isbandeme ir... Nepasakyciau, kad esam labai patenkinti. Visu pirma ant puodeliu ar tauriu virsaus visada lieka vandens ir nemazai. Zodziu gerai neisdziovina. O ir indai ne visi issiplauna gerai. Nors visada paleidziame programa su mirkymu. Lieka pridziuvusiu daliu, o kartais net nesuprantu is kur... Nes buna matyt, kad nuo kitu leksciu ta purva uznesa. Beja irankiai irgi labai daznai neisiplauna kaip turetu. irgi lieka kazkokiu prikibusiu maisto likuciu (neaisku is kur). Sudedu indus pagal instrukcija, irankius irgi. Na nebent netelpa i skylutes tai tada virsutine krepselio dali atidarau ir siaip sudedu, bet stengiuosi kad irankiai nesiliestu. Riebaluotu daiktu pvz keptuviu neisplauka ant sieneliu visada randu riebalo. Nu zodziu... Palengvina rankoms darba, bet geru rezultatu tikrai neduoda verysad.gif
Papildyta:
Beja pastebejau, kad kaskart naudojant auto programa laikas ekranelyje vis mazeja. Kazi kodel?
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2008 09 24, 09:32)
Sveiki, jau esu cia rasiusi... ilgai mastem kokia indaplove pirkti (butinaireikejo 45cm plocio). Tai nusipirkom AEG dabar tiksliai modeliuko neprisiminu tik cia vienas is nauju modeliuku prasideda skaiciumi 6... (buvau rasiusi anksciau). Tai va pasijungem ja ir jau kelis kartus isbandeme ir... Nepasakyciau, kad esam labai patenkinti. Visu pirma ant puodeliu ar tauriu virsaus visada lieka vandens ir nemazai. Zodziu gerai neisdziovina.  O ir indai ne visi issiplauna gerai. Nors visada paleidziame programa su mirkymu. Lieka pridziuvusiu daliu, o kartais net nesuprantu is kur... Nes buna matyt, kad nuo kitu leksciu ta purva uznesa. Beja irankiai irgi labai daznai neisiplauna kaip turetu. irgi lieka kazkokiu prikibusiu maisto likuciu (neaisku is kur). Sudedu indus pagal instrukcija, irankius irgi. Na nebent netelpa i skylutes tai tada virsutine krepselio dali atidarau ir siaip sudedu, bet stengiuosi kad irankiai nesiliestu. Riebaluotu daiktu pvz keptuviu neisplauka ant sieneliu visada randu riebalo. Nu zodziu... Palengvina rankoms darba, bet geru rezultatu tikrai neduoda  verysad.gif
Papildyta:
Beja pastebejau, kad kaskart naudojant auto programa laikas ekranelyje vis mazeja. Kazi kodel?

Užjaučiu ir būsim jau dvi-nepatenkintų AEG darbu, skaitai minusus ir jiems pritariu. beje, lygtais keptuvių su teflonu negalima dėti į indaplovę ir medinių mentelių (jau vieną sugadinau , tai žinau).
Dėl auto programos pasidarė įdomu, reiks atkreipti dėmesį.
Atsakyti
O stiklainius galima plauti?
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 09 09, 15:11)
mano Blomberg sugedo cry.gif viskas veikia (elektronika), tik starto mygtukas- ne . kaip tycia nei cekio, nei garantijos nerandu verysad.gif . kazin, kiek tas malonumas pataisyt kainuotu g.gif


pataise man ta mygtuka- buvo kazkoks sh.. nuluzes. tai ka, mygtuka gavo per kokia savaite, jo kaina apie 13lt, o viso sumokejau 150lt blink.gif
tokia pas mane:
http://www.topocentr...ERG-GSN-1580-A/
Atsakyti