Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

Sveikos,

turiu tokį prašymą, ka patartumėte pirkti is indaplovių? Tiesiog nenusimanau as jose, kokia firma, ar pan. pirmuma teikiu geram dziovinimui o paskui viskas nesvarbu smile.gif tai ka patartumete? labai neturiu laiko lankstyti po pardes, tai gal pagelbesit?

A imanoma nusipikrti indaplove uz 1200 lt?
Atsakyti
QUOTE(Mazulikee^ @ 2008 09 18, 12:28)
Sveikos,

turiu tokį prašymą, ka patartumėte pirkti is indaplovių? Tiesiog nenusimanau as jose, kokia firma, ar pan. pirmuma teikiu geram dziovinimui o paskui viskas nesvarbu smile.gif tai ka patartumete? labai neturiu laiko lankstyti po pardes, tai gal pagelbesit?

A imanoma nusipikrti indaplove uz 1200 lt?

paskaityk praeita temele,tikrai pades tau apsispresti mirksiukas.gif ten labai daug diskusiju apie indaploves mirksiukas.gif
Atsakyti
Geriausias daiktas namie yra indaplove ir nereikia pyktis,kas indus plaus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmusis @ 2008 09 17, 12:53)
Mes negalime atsidžiaugti indaplove. Dabar virtuvė visada tvarkinga smile.gif.

jei reiktu rinktis tarp teliko ir indaploves turbut pasirinkciau ja laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Spyglė* @ 2008 09 17, 09:40)
Pas mane irgi nebuvo ideta instrukcija lietuviu kalba,tai nulekiau i parduotuve ir gavau  mirksiukas.gif  Tikrai gali buti  ax.gif


Viskas aisku, vaziuosim ieskot smile.gif dekuui 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif dalykas, turiu ja jau 2metus, tikrai barniai seimoje baigesi, netvarka virtuveje taip pat, jei indai labai nesvarus ir jie stoves indaplovej pora dienu, tai as ijungiu skalavimo programa, kur juos praskalauja, taip nesusidaro nemalonus kvapas indaplovej.
Papildyta:
QUOTE(ingauk @ 2008 09 17, 12:17)
gal ir prabangos reikalas ja tureti bet labai gerai uztai  thumbup.gif  man saviske belieka tik parsigabenti is uk, nes ten mes ja pirkom ir naudojom ir buvau labai labai patenkinta  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Jokia cia prabanga, kai dabar ja gali nusipirkt nesiekiant 1000lt bigsmile.gif
Atsakyti
o aš jau dabar savo gyvenimo neįsivaizduoju be indaplovės, doh.gif kaip ir kitos rašė, kad atsirado tvarka virtuvėje, jokių nešvarių lėkščių kriauklėje ir pykčių su vyru kam eilė plauti tongue.gif o ir nemokėjom labai daug berods 1100 (už 45 cm dydžio) cool.gif
Atsakyti
100% vertas demesio daiktas thumbup.gif
neisivaizduoju savo gyvenimo be indaploves, turiu ja jau 5 metai ir ne akimirkos nesigailejau thumbup.gif Anksciau buvo problema kas suplaus seimoj indus, dabar jau pasidare kas sudes i indaplove... doh.gif - prie gero greit pripranti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2008 09 17, 22:49)
Jei naudosi plovimą aukšta temperatūra ir džiovinimą, tai gerokai daugiau, nei tik plovimui, nes ir užtrunka visas procesas pakankamai ilgai. Aš dažniausiai naudoju 60 laipsnių programą, tai užtrunka 35 minutes  (čia be džiovinimo), sunaudoja 7 l vandens ir man tai labiausiai patinka. Kasdieniams indams viskas  thumbup.gif, po plovimo praveriu dureles ir drėgmė palengva išgaruoja, indai švarūs ir sausi. Žinoma džiovinant gal geriau dezinfekuojasi, bet ...




O tai jaigu nedziovini nelieka,kaip jau esu minejusi pries tai, vandens tasku? Mano galva- tai dziovinimas neleidzia tims taskams nuo vandens isdziuti ir likti ant indu, stikliniu ir pan. Ar as klystu? 4u.gif
Tai labai normaliai su vandeniu.Nes rankom plaunant normaliai(aisku ne bliude) vandens isleidziam 2* daugiau turbut.
Atsakyti
Kas per klausimas, ar verta? Juk nekyla klausmas ar verta turėti skalbimo mašiną?
Taip, ji yra būtina cool.gif
Atsakyti
kadangi neseniai isikelem i naujus namus tai vos nepadariau lemtingos klaidos. Save vis guodziau kad negi man sunku isplaut tuos kelis indelius gi tik dviese gyvenam. Bet vis delto isidejom indaplove negaliu atsidziaugt. Super daiktas, jokiu barniu ir apkrautos virtuves.
Atsakyti
QUOTE(25gelyte @ 2008 09 21, 21:55)
kadangi neseniai isikelem i naujus namus tai vos nepadariau lemtingos klaidos.

o as padariau verysad.gif nera kur pas mus jos ikomponuoti cry.gif ir isvis paskubejom su ta virtuve doh.gif noriu naujos virtuves... ax.gif
Atsakyti