Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

gal ir prabangos reikalas ja tureti bet labai gerai uztai thumbup.gif man saviske belieka tik parsigabenti is uk, nes ten mes ja pirkom ir naudojom ir buvau labai labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes negalime atsidžiaugti indaplove. Dabar virtuvė visada tvarkinga smile.gif.
Atsakyti
vienareiksmiskai - verta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2008 09 17, 13:05)
vienareiksmiskai - verta mirksiukas.gif

manau kad tikrai taip drinks_cheers.gif ir tie pinigai kur i ja bus investuoti irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Radmilė @ 2008 09 15, 21:09)
Aš taip pat turiu Beko  dar tik kelios dienos ir noriu paklausti, kaip su skalavimo skysčiu, kiek ten jo pilti ir kur. Atrodo viską darau pagal piešinį, bet man ten jo vos keli lašai telpa ir par viršų pradeda bėgti , o ir lemputė pastoviai dega, kad trūksta  g.gif  jaučiuosi vsiškai  fool.gif

Jeigu naudoji 3in1, tai tegu sau dega kas nori, nereik jokio skysčio pilt.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 09 17, 08:25)
Pusinis tai reiškia, kad plauna tik vieną aukštą, tad sunaudoja mažiau vandens, bet laikas tas pats, priklausomai nuo programos. Aš plaunu eko režimu, tai plauna 2val., 51 laipsnio temperatūroje. Praplovimo programa - 15 min, nešildo vandens.
Dar geras dalykas yra plovimo atidėjimas, ypač jei naudojatės dviejų laiko zonų elektros skaitliuku.



MAMICY Paskelbta Vakar, 19:01

tai tas pusinis tai kai puse indaploves prikrauni, o siaip tai visokiu programu yra. as dazniausiai plaunu antra pgl "stipruma", tai ~170 minuciu uztrunka.



Dekui uz issamu atsakyma. biggrin.gif tai cia beveik kaip skalbenke skalbia panasiai tiek laiko lotuliukas.gif biggrin.gif
Reiks turbut ir isigyti, bet ne Lt
Atsakyti
QUOTE(vilmusis @ 2008 09 17, 12:53)
Mes negalime atsidžiaugti indaplove. Dabar virtuvė visada tvarkinga smile.gif.


ir laiko kiek susitaupo
Atsakyti
SIANDIEN VISA DIENA SUGAISAU PERKANT INDAPLOVE IR TELEVIZORIU doh.gif

Nuvaziavome i Verkiu kvartala, apejome Ogmina, Topo centra ir Senukus, ir pigiausi telikai buvo Senukuose.... bet tie sutaupoyti 150 ... tai geriau jau buciau ju netaupius...
NIEKADA GYVENIME NEPIRKSIU NIEKO SENUKUOSE

zinojom koki modeli norim pirkti, tai tik konsultantui pasakem, prasom sita tai su ju kvaila sistema 2 valandas lizinga formino

o nuejom indaploves i Ogmina pirkti,[COLOR=red] tai gavome padoria nuolaida ir lizinga apiformino ir jau po 20 min viskas buvo masinoj.

Indaplove Simens SF25M254EU kaip veiks parasysiu veliau....

Na bet kaip Senukuose sunervino, atsakomybes jokios, konsultantai ziopli, gal... nueikit pasiklauskit.... ax.gif i centrine info, o topas buvo gale, kai supakavo telika (jis is vitrinos buvo) tai paprasiau kad man ji iki isejimo nunestu, tai du vadybinikas vos ne vienbalsiai, O MAN NEPRIKLAUSO NESTI, O MAN NIEKS UZ TAI NEMOKA, apsisuko ir isejo...

nu tikrai skunda vadovybei parasysiu, nepatingesiu... blink.gif

i tarybinius laikus griztam.... ar gal kysio laukia, kaip ministrai, kai kurie.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angelo: 17 rugsėjo 2008 - 17:41
Dar pamiršau įvardinti vieną privalumą - tai indų dizenfekcija, nes indaplovėje vanduo daug aukštesnės temperatūros negu plaunant rankomis.
Atsakyti
Teisingai. Plaunant buteliukus kudikiams, nebereikia ju dezinfekuoti. thumbup.gif . Indaplove tikrai labai gera pagalbininke. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 09 15, 11:29)
As labai norejau paklausti ar labai daug "srebia" elektros ir ar daug vandens? 
Nes jau per reklama tai sako kad H2O maziau sunaudoji, nei rankom. rolleyes.gif

Jei naudosi plovimą aukšta temperatūra ir džiovinimą, tai gerokai daugiau, nei tik plovimui, nes ir užtrunka visas procesas pakankamai ilgai. Aš dažniausiai naudoju 60 laipsnių programą, tai užtrunka 35 minutes (čia be džiovinimo), sunaudoja 7 l vandens ir man tai labiausiai patinka. Kasdieniams indams viskas thumbup.gif, po plovimo praveriu dureles ir drėgmė palengva išgaruoja, indai švarūs ir sausi. Žinoma džiovinant gal geriau dezinfekuojasi, bet ...
Atsakyti
QUOTE(angelo @ 2008 09 17, 18:39)
O MAN NEPRIKLAUSO NESTI, O MAN NIEKS UZ TAI NEMOKA, apsisuko ir isejo...

nu tikrai skunda vadovybei parasysiu, nepatingesiu... blink.gif

i tarybinius laikus griztam.... ar gal kysio laukia, kaip ministrai, kai kurie.... doh.gif

na cia tai topas blink.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti