Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(kristij @ 2008 09 16, 13:19)
noriu paklaust, ar verta pirkti mazyte indaplove? turiu omeny tas, kuriu matmenys nevirsyja 55cm. gyvenam dviese, dideles kaip ir nereikia. tik va, kad kaina tokia pat kaip ir dideliu.

Jeigu tikrai žinote, kad jūsų šeima nepagausės, tai gal ir verta. Bet jei planuojate turėti vaikų, tai pirkite didesnę ir su galimybe plauti tik vieną aukštą.
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2008 09 16, 13:19)
noriu paklaust, ar verta pirkti mazyte indaplove? turiu omeny tas, kuriu matmenys nevirsyja 55cm. gyvenam dviese, dideles kaip ir nereikia. tik va, kad kaina tokia pat kaip ir dideliu.

As tai patarciau vistik pirkti didele. As irgi labai ilgai dvejojau, bet mane drauge itikino, kad pasirinkciau didele, ir tuo labai dizaugiuosi! thumbup.gif
Mes gyvenam tryse (vaikas 2 metuku), bet plaunam irgi beveik kasdien. Na buna kartais kad kas antra diena smile.gif I maza nelabai telpa puodai... O cia sukisai viska , uzdarei duris ir virtuve tvarkinga thumbup.gif O ir vandens bei elektros sunaudoja tiek mazos, tiek dideles beveik vienodos... Na, nebent vietos labai labai trukumas, tada taip.... Bet cia jau, kaip sakoma, pries veja nepapusi... 4u.gif
Atsakyti
jooo, su vieta ne kas. Virtuve pas mus 5 kvadratai. Todel reikia pasirinkti arba pastatoma spintele, arba indaplove.
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 09 15, 10:29)
As labai norejau paklausti ar labai daug "srebia" elektros ir ar daug vandens? 
Nes jau per reklama tai sako kad H2O maziau sunaudoji, nei rankom. rolleyes.gif

man atrodo per cikla ~15 litru vandens isgeria tik. rankom as tikrai daugiau ispilu.

QUOTE(Radmilė @ 2008 09 15, 10:30)
Man irgi pastatė šeštadienį indaplovę, ir jau išbandžiau,  thumbup.gif kaip aš ankščiau be jos gyvenau  g.gif
Tik aš ir gi pritariu , kad jei telpa, pirkit 60 cm. Mes pirkom 45, nes vietos ir šitai vos radom. Bet, kaip sakau, jeu geriau  45cm, negu jokios  wink.gif

Tiesa, dar naudojančių noriu paklausti, kokios priemonės geriau naudoti ar 3 in 1, ar viską atskirai, aš kai perskaičiau instrukciją, tai man aplamai tamsus miškas, niekas neaišku  blink.gif

as naudoju tabletes + skalavimo skysti ir sako kad vistiek geriau pripilti minktinancios druskos. indaplovei sveikiau. tai ir pripyliau smile.gif

o del plocio. tai pvz dabar vos sukisau i indaplove tris puodus g.gif nuo pusryciu koses pati maziausia ir du pietu puodus... plius lekstes pusrytines ir pietu... i 45 cm tikrai nebuciau sukisus ir butu reikeje kuri nors puoda rankom plauti nail.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif jau savaite kaip naudojuosi indaplove thumbup.gif thumbup.gif na nerelus dalykas thumbup.gif Tik sudedi ir istrauki biggrin.gif Pirkau vistik Blomberg GSN 1580 A .Kolkas esu patenkinta,tikiuosi ir toliau ji man ilgai tarnaus thumbup.gif gerai,kad pirkom 60 cm,nes i 45 niekaip nesutalpinciau indu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=MAMICY,2008 09 16, 14:38]
man atrodo per cikla ~15 litru vandens isgeria tik. rankom as tikrai daugiau ispilu.
as naudoju tabletes + skalavimo skysti ir sako kad vistiek geriau pripilti minktinancios druskos. indaplovei sveikiau. tai ir pripyliau smile.gif



norejau dar paklausti tas pusinis plovimas ir pilnas.Kiek apyiksliai laiko plauna? smile.gif
Atsakyti

tai tas pusinis tai kai puse indaploves prikrauni, o siaip tai visokiu programu yra. as dazniausiai plaunu antra pgl "stipruma", tai ~170 minuciu uztrunka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 16 rugsėjo 2008 - 18:01
QUOTE(Radmilė @ 2008 09 15, 21:09)
Aš taip pat turiu Beko  dar tik kelios dienos ir noriu paklausti, kaip su skalavimo skysčiu, kiek ten jo pilti ir kur. Atrodo viską darau pagal piešinį, bet man ten jo vos keli lašai telpa ir par viršų pradeda bėgti , o ir lemputė pastoviai dega, kad trūksta  g.gif  jaučiuosi vsiškai  fool.gif

hm, naudoju tabletes, tai to skalavimo skyscio nesu bandzius. negaliu atsakyti. o pilti reikia i ta skyreli, kur reguliuojasi nuo 1 iki 6 (bent jau mano indaploveje taip). o su talpumu nezinau kaip unsure.gif Jeigu ant 1 nustatyta, tai gal ten nedaug ir telpa unsure.gif Vienzo, nelabai galiu kuom padeti unsure.gif
Atsakyti
Musu indaploveje AEG Electrolux F 86010 VI nerandam instrukcijos LT ar rusu kalba...gali taip buti blink.gif ar tiesiog turim kreiptis i parduotuve g.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 09 16, 17:14)
norejau dar paklausti tas pusinis plovimas ir pilnas.Kiek apyiksliai laiko plauna? smile.gif

Pusinis tai reiškia, kad plauna tik vieną aukštą, tad sunaudoja mažiau vandens, bet laikas tas pats, priklausomai nuo programos. Aš plaunu eko režimu, tai plauna 2val., 51 laipsnio temperatūroje. Praplovimo programa - 15 min, nešildo vandens.
Dar geras dalykas yra plovimo atidėjimas, ypač jei naudojatės dviejų laiko zonų elektros skaitliuku.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 09 17, 08:25)
Pusinis tai reiškia, kad plauna tik vieną aukštą, tad sunaudoja mažiau vandens, bet laikas tas pats, priklausomai nuo programos. Aš plaunu eko režimu, tai plauna 2val., 51 laipsnio temperatūroje. Praplovimo programa - 15 min, nešildo vandens.
Dar geras dalykas yra plovimo atidėjimas, ypač jei naudojatės dviejų laiko zonų elektros skaitliuku.

mes visada indus plaunam naktį smile.gif .. kaip ir skalbiamės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 09 16, 21:36)
Musu indaploveje AEG Electrolux F 86010 VI nerandam instrukcijos LT ar rusu kalba...gali taip buti blink.gif  ar tiesiog turim kreiptis i parduotuve g.gif

Pas mane irgi nebuvo ideta instrukcija lietuviu kalba,tai nulekiau i parduotuve ir gavau mirksiukas.gif Tikrai gali buti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Spyglė*: 17 rugsėjo 2008 - 08:41