Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(MAMICY @ 2008 09 15, 06:22)

ir dar iš mano pusės rekomendacija pirkti tik 60 cm... ypac jei šeimoje >2 asmenys, nes į tą mažąją nelabai įsivaizduoju kaip telpama smile.gif
ir tabletes reikia thome philips pirkti, ten žyyyyymiai pigesnės.

aga, ppas mus irgi 45, nes vietos mazoka.bet jau savuos namuos, tai tik 60 cm !
Pas mus vanduo sildomas elektra-tai elektros sunaudojimas nei kiek nepadidejo.Siaip vanduo nemokamas, bet turbut Lietuvoje, kur silto vandens kubas apie 10 litu, tai indaplove tikrai padeda sutaupyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Naudojamės beveik metai laiko. Super dalykas thumbup.gif Gyvenam tik dviese, bet juk reikia galvoti ir apie ateitį mirksiukas.gif Šiaip jau indų mažai sunaudojam, tad kai netingiu išsiplaunu. Ne visada dedam iškart į indaplovę, būna, kad kaupiu kriauklėje ir paskui sudedu. Dėl kvapo, tai yra ta funkcija - praplovimas, atmirko ir kvapą panaikina. Gyvenant dviese geras dalykas yra pusės indaplovės pakrovimas.
O dėl priemonių, tai geriau yra viską pilti atskirai: vandens minkštintoją, skalavimo sksytį ir miltelius plauti, nors aš naudoju tas tabletes 3in1, nes man jos gerai plauna (miltelių jei per daug įpilsi, tai lieka ant indų).
Atsakyti
Tik už indaplovę, nes indai net gurgžda nuo švaros. Visi puodai, keptuvės blizga. Labai gerai išsiplauna rantuoti indai, pvz. stiklinės. Jei yra kur statyti, būtinai reikia pirkti didesnę, tada telpa puodai ir keptuvės. thumbup.gif
Atsakyti
viskas jau ir man reikia biggrin.gif
O kaip su stikliniais indais?fuzerai ir kt. ar nereikia blizginti?
Nes rankom isplovus tai nervina- reikia blizginti, nes lieka vandens taskai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ArijaM @ 2008 09 09, 19:15)
Pas mane indaplove yra Beko, tfu tfu tfu, kol kas nieko. aisku naudoju tik kelis menesius biggrin.gif O ir isdziovina labai gerai. Tik va norejau paklausti, intrukcijoje buvo parasyta, kad pradedant naudoti reikia litra vandens sumaisyti su druska (pilti jos tiek kiek telpa). Vienzo, ipyliau litra vandens ir pyliau druska tol, kol pradejo begti per virsu vanduo. Dabar klausimas, ar tas vanduo ten turi kadanors baigtis? nes man uzsidege druskos indikatoriaus lempute, reiskianti papildyti. atsidariau ta druskos talpykla, o ten pilna to vandens. net nezinau, ar ja ten reikia kazkaip issiurbt, ar ten to vandens neturetu buti. ar ten dabar visam tarnavimo laikui bus tas vanduo? biggrin.gif 
kaip supratau, kitos pylete tik druska be vandens?


Aš taip pat turiu Beko dar tik kelios dienos ir noriu paklausti, kaip su skalavimo skysčiu, kiek ten jo pilti ir kur. Atrodo viską darau pagal piešinį, bet man ten jo vos keli lašai telpa ir par viršų pradeda bėgti , o ir lemputė pastoviai dega, kad trūksta g.gif jaučiuosi vsiškai fool.gif
Atsakyti
Jei naudoji kokybiškas priemones, nereikia nieko blizginti - viskas žiba savaime. Dėl to aš labai džiaugiuosi.
Atsakyti
na viskas dabar jau galutinai NORIUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 09 15, 11:29)
As labai norejau paklausti ar labai daug "srebia" elektros ir ar daug vandens? 
Nes jau per reklama tai sako kad H2O maziau sunaudoji, nei rankom. rolleyes.gif


dėl elektros tai tikrai nepastebėjau, kad padaugėtų.o vandens sutaupom 4 kubus per mėnesį.šitą tai tiksliai sekėm, daug kas netiki, bet tikrai taip yra.
QUOTE(Radmilė @ 2008 09 15, 11:30)

Tik aš ir gi pritariu , kad jei telpa, pirkit 60 cm. Mes pirkom 45, nes vietos ir šitai vos radom. Bet, kaip sakau, jeu geriau  45cm, negu jokios  wink.gif



pas mus 45 cm, 4 asmenų šeima, bet mums puikiai užtenka, plaunam kiekvieną dieną.
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 09 15, 20:12)

O kaip su stikliniais indais?fuzerai ir kt. ar nereikia blizginti?
Nes rankom isplovus tai nervina- reikia blizginti, nes lieka vandens taskai. g.gif

pamiršk visus blizginimus, išėmus iš indaplovės viskas blizga.

QUOTE(niekasnenorėjomirti @ 2008 09 15, 22:12)
Jei naudoji kokybiškas priemones,  nereikia nieko blizginti  - viskas žiba savaime. Dėl to aš labai džiaugiuosi.

aš nieko mandraus neperku, paprasčiausius miltelius indaplovėms ir džiaugiusi rezultatu,
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2008 09 15, 23:40)
dėl elektros tai tikrai nepastebėjau, kad padaugėtų.o vandens sutaupom 4 kubus per mėnesį.šitą tai tiksliai sekėm, daug kas netiki, bet tikrai taip yra.
pas mus 45 cm, 4 asmenų šeima, bet mums puikiai užtenka, plaunam kiekvieną dieną.

pamiršk visus blizginimus, išėmus iš indaplovės viskas blizga.
aš nieko mandraus neperku, paprasčiausius miltelius indaplovėms ir džiaugiusi rezultatu,




Jetau kaip fainai. thumbup.gif wub.gif
O kokios firmos geriausi atgarsiai apie jas?
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 09 16, 07:53)
Jetau kaip fainai. thumbup.gif  wub.gif
O kokios firmos geriausi atgarsiai apie jas?

o cia turbut butu tas pats kaip klausti kokios markes masina geriausia smile.gif svarbiausia, kad butu indaploveje visos trys A klases
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 09 16, 10:29)
o cia turbut butu tas pats kaip klausti kokios markes masina geriausia smile.gif svarbiausia, kad butu indaploveje visos trys A klases


kad nelabai radau modeliu su visom trim a klasem, dazniausiai dziovinimas buna b klase. noriu paklaust, ar verta pirkti mazyte indaplove? turiu omeny tas, kuriu matmenys nevirsyja 55cm. gyvenam dviese, dideles kaip ir nereikia. tik va, kad kaina tokia pat kaip ir dideliu.
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2008 09 16, 11:19)
kad nelabai radau modeliu su visom trim a klasem, dazniausiai dziovinimas buna b klase. noriu paklaust, ar verta pirkti mazyte indaplove? turiu omeny tas, kuriu matmenys nevirsyja 55cm. gyvenam dviese, dideles kaip ir nereikia. tik va, kad kaina tokia pat kaip ir dideliu.

tikrai yra modeliu su trim a klasem tik reikia paieskoti. va pateikiu kaip pvz http://www.electrolu...sp?ProdID=30057

mes taip pat gyvenam dviese, bet daznai 45 cm indaploves neuztenka doh.gif jeigu pavyktu sugrazinti laika tikrai rinkciausi 60 cm ir nei kiek nedvejociau..
Atsakyti