Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 09 14, 08:38)
Na istikruju ir as buvau labai uzsivedusi del indaploves, bet kuo toliau tuo  labiau manau , kad jai pirktume, tai naudoti per balius.Nes istikruju man nelabai patinka(kip ir anksciau minejot) tas intu nuplovinas pries idedant.Nu tai jai jau nu plauplauni ,ta likuti maistu ar ko, tai tada ir reikia dabaigti rankom plauti viska.O kasdien , kazkaip nelabai tikisi kad keliu asmenu seimoje reiktu ja naudotis.Nu nzn nzn .O laukti kol ten susikaups visa indaplove- per ta laika gali ir indu pritrukti biggrin.gif  biggrin.gif
Na o ja noreciau pirkti del baliu - 100% pirkciau.Nes pacios zinot, koks linksmumelis po to buna  doh.gif  biggrin.gif
O is giminaiciu esu girdejusi , kad jie irgi ten per kazkiet tu dienu sukaupia ja- po to tik ijungia.O tas dienas "kol prisikaupia indu" jie laiko indaploveje.Sako nepakartojamas dalykas.Kai ji atsirado - tai jau praejo noras aplamai rankom ka plauti biggrin.gif


Musu seimoje 4 asmenys, tai kasdien plaunam kaip minimum pusiniu rezimu, o savaitgaliais net 12 komplektu talpos indaploven sunkiai sutalpinam. Nesamone, kad nesusirenka indu, reikia tik tureti indaplove, po to pradedi i ja kisti viska- keptuves, puodus, kepimo skardas ir t.t. Zodziu, daiktas super thumbup.gif
Atsakyti
absurdas būtų indaplovės nedėti!!! tik už ją... tik kas ją turi, įvertina jos privalumus.. nedarykit klaidos ir būtinai dėkit tokį gerą daiktą smile.gif
Atsakyti
ar as sudeti nemoku, ar del to kad su mazaja namie per diena bunam, bet suku kasdien.... o per baliuškas, tai pirma reisą dar baliuškos eigoj prasuku, kad nakčiai būtų galima dar vieną "reisą" užstatyti.
ir dar iš mano pusės rekomendacija pirkti tik 60 cm... ypac jei šeimoje >2 asmenys, nes į tą mažąją nelabai įsivaizduoju kaip telpama smile.gif
ir tabletes reikia thome philips pirkti, ten žyyyyymiai pigesnės.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 15, 06:22)
ar as sudeti nemoku, ar del to kad su mazaja namie per diena bunam, bet suku kasdien.... o per baliuškas, tai pirma reisą dar baliuškos eigoj prasuku, kad nakčiai būtų galima dar vieną "reisą" užstatyti.
ir dar iš mano pusės rekomendacija pirkti tik 60 cm... ypac jei šeimoje >2 asmenys, nes į tą mažąją nelabai įsivaizduoju kaip telpama smile.gif
ir tabletes reikia thome philips pirkti, ten žyyyyymiai pigesnės.

visiskai sutinku, mes kvailiai buvom, kad 45 cm pasirinkom, nors vietos tikrai buvo ir didesnei pastatyti doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif turim ,naudojam, suku beveik kas dien, turim tą 60 cm pločio,o svaitgaliais ir 2 kart suku,jei namie gaminu. Esu laaabai paenkinta thumbup.gif , nebeįsivaizduoju gyvenimo be jos... mirksiukas.gif

ir jeigu vyresnės kartos moterys man pradeda pasakot-va jau jaunimas nebemoka indų plauti-atsakau-palaukit -o kodėl kažkada rūbus skalbėt rankom, o dabar skalbiat skalbykle?...arba kodėl nesinaudojat žibaline lempa vietoj elektros lempučių-tos tik akis išpučia....ir nutyla mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2008 09 14, 18:50)
o kvapo jokio nesijaucia palikus nesvarius indus indaploveje kelias dienas?

Vasarą kai karšta tai nepalieku kelioms dienoms,nes kvapas atidariusdureles yra.O jai nešvarumai pridžiūna,tai prieš plaunant įjungiu atmirkymo funkcija mirksiukas.gif Ir pritariu,jai yra vietos pirkit didesnę,nes pas mus 45cm,tai ne visi puodai telpa doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 09 14, 21:38)
nieko neperplaunam , o indaplovėje indai pabūna ir 2, ir 3 dienas - pridžiūti gali kiek tik nori, vistiek kuo puikiausiai išsiplauna. Kvapas būna tuo momentu kai indaplovę atidarai. Jei uždaryta kvapo nėra.
Galima juk kas vakara padaryt ta nuplovima (yra tokia funkcija, ten vandeniu perlieja ir vsio..) ir nebus to kvapo..


QUOTE(špokulia @ 2008 09 14, 21:45)
Niekada neplaunu indu pries dedant i indaplove  schmoll.gif
Tas indu plovimas man depresija varo....
As ir nenuplaunu schmoll.gif nematau prasmes..
Atsakyti
As labai norejau paklausti ar labai daug "srebia" elektros ir ar daug vandens?
Nes jau per reklama tai sako kad H2O maziau sunaudoji, nei rankom. rolleyes.gif
Atsakyti
Man irgi pastatė šeštadienį indaplovę, ir jau išbandžiau, thumbup.gif kaip aš ankščiau be jos gyvenau g.gif
Tik aš ir gi pritariu , kad jei telpa, pirkit 60 cm. Mes pirkom 45, nes vietos ir šitai vos radom. Bet, kaip sakau, jeu geriau 45cm, negu jokios wink.gif

Tiesa, dar naudojančių noriu paklausti, kokios priemonės geriau naudoti ar 3 in 1, ar viską atskirai, aš kai perskaičiau instrukciją, tai man aplamai tamsus miškas, niekas neaišku blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radmilė: 15 rugsėjo 2008 - 10:33
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 09 15, 09:29)
As labai norejau paklausti ar labai daug "srebia" elektros ir ar daug vandens? 
Nes jau per reklama tai sako kad H2O maziau sunaudoji, nei rankom. rolleyes.gif

del elektros nzn, bet vandens tikrai susitaupo nei rankomis plaunant ir begdinant vandeni is ciaupo, tiesiog niekada neskaiciuoji tokiu dalyku smile.gif
Atsakyti
Taigi jau yra tema apie indaploves cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 09 15, 10:15)

va va, as ir galvoju nejau nebuvo temos apie tai, dabar kai priminei tai ir savo pasisakymus radau ten lotuliukas.gif
Atsakyti