Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

keista pasirode tai, jog cia kazkas pries dedami indus i indaplove juos praplauna, nesamone kazkokia. uztenka iskratyti maisto likucius, kavos tirscius ir pan. Pries indaplove turbut nesugalvociau nei vieno neigiamo argumento, cia juk tas pats kas ir skalbimo masina, kurios deka jau senai nebeskalbiam rankomis smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 09 14, 08:38)
.Nes istikruju man nelabai patinka(kip ir anksciau minejot) tas intu nuplovinas pries idedant.

Na nieko tikrai nenuplaunu schmoll.gif ,tik maisto likučius į šiukšledėžę išmetu,bet prieš dedant į kriauklę taippat maisto likučius iškratot mirksiukas.gif
Atsakyti
čia gal reikėtų įvardinti kas tie 'maisto likučiai':

pvz:
- nepabaigtas valgyti maistas;
- kaulai;
- lupenos;
- plutos;
- skūros;
- žievės;
- arbatžolės;
...

- viskas ko bet kokiu atveju nemestumėte ir į kriauklę smile.gif

t.y. nereikia perplauti jei lėkštė tiesiog nešvari, ištepta padažu ir pan. - tokią tiesiu taikymu į indaplovę. Iškratai tik dideles kietas atliekas, kurios gali užkišti vamzdyną, bet ne į kriauklę o į šiukšliadėžę.

Indaplovė yra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dalykas! Neįsivaizduoju kas gali būti 'prieš' . Gal tik tie kas jaučia neapsakomą malonumą plauti indus rankomis? g.gif

Atsakyti
thumbup.gif verta indaplove isigyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 09 14, 09:38)
O laukti kol ten susikaups visa indaplove- per ta laika gali ir indu pritrukti biggrin.gif  biggrin.gif
Na o ja noreciau pirkti del baliu - 100% pirkciau.Nes pacios zinot, koks linksmumelis po to buna  doh.gif  biggrin.gif
O is giminaiciu esu girdejusi , kad jie irgi ten per kazkiet tu dienu sukaupia ja- po to tik ijungia.O tas dienas "kol prisikaupia indu" jie laiko indaploveje.Sako nepakartojamas dalykas.Kai ji atsirado - tai jau praejo noras aplamai rankom ka plauti biggrin.gif

Aš nešvarius indus irgi laikau indaplovėje. Paslėpti - nesimato nešvara. O tas laukimas, kol indaplovė prisikaups, tikrai neprailgsta, bent jau pas mus. Žiemą vien puodelių pusę skyriaus per dieną sudaro, nes esam arbatų mėgėjai. O jei ką nors įmantraus gaminu arba kepu pyragą, tai per vieną dieną pilna indaplovė prisideda. Kaip ir minėjau, jei nebūtų indaplovės - plaučiau rankomis, bet kai ji yra - lieka tik džiaugtis ir taupyti savo laiką thumbup.gif
Atsakyti
o kvapo jokio nesijaucia palikus nesvarius indus indaploveje kelias dienas?
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2008 09 14, 19:50)
o kvapo jokio nesijaucia palikus nesvarius indus indaploveje kelias dienas?



as manau , kad ne, nes del to ir reikia jas nuplauti pries dedant, kad nepelypu, nesmirdetu ir nepridziutu. Bentjau as taip galvoju
Atsakyti

nieko neperplaunam , o indaplovėje indai pabūna ir 2, ir 3 dienas - pridžiūti gali kiek tik nori, vistiek kuo puikiausiai išsiplauna. Kvapas būna tuo momentu kai indaplovę atidarai. Jei uždaryta kvapo nėra.
Atsakyti
Niekada neplaunu indu pries dedant i indaplove schmoll.gif
Tas indu plovimas man depresija varo....
Atsakyti
Aš dvejojau apie indaplovės pirkimą, bet paskaičius komentarus nusprendžiau, kad man jos reikia. Plauti indus aš labai nemėgstu... Labai patiko sulyginimas su skalbimo mašina... thumbup.gif
Atsakyti
100% tik uz indaplove, turiu labai patenkinta ir visiem rekomenduoju thumbup.gif thumbup.gif .nebevarkit motereles su indu plovimais ir sluostymais. del to ir galvoja protingi zmones visokius palengvinimus jums moteros drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif .
Atsakyti