Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(žemuogienė @ 2008 09 11, 08:49)
tai ir reikia pilti į tą vandenį, tegu jis bėga lauk, o druska nusėda po truputį smile.gif

Aciu smile.gif , reikes bandyti. kazkaip galvojau, kad negalima pilti druskos, jeigu vanduo jau bega per virsu unsure.gif Tada is kur zinoti, kiek jos pilti blush2.gif ?

O ta piltuveli tai as turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ArijaM @ 2008 09 11, 18:59)
Aciu  smile.gif , reikes bandyti. kazkaip galvojau, kad negalima pilti druskos, jeigu vanduo jau bega per virsu unsure.gif Tada is kur zinoti, kiek jos pilti blush2.gif ?

O ta piltuveli tai as turiu smile.gif


kiek telpa mirksiukas.gif pamatysi, kai jau bus pilnas (daugiau nesipils) biggrin.gif
Atsakyti
Geras bigsmile.gif įlindau paklausti, kaip su druskos papildymu Beko elgtis, o čia vat kaip tik kolegę radau mirksiukas.gif ir su Beko ir su ta pačia "bėda".

O, sakykit, gartraukio filtrus irgi indaplovėse skalbiat? Nes man ta procedūra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 09 11, 19:04)
kiek telpa mirksiukas.gif pamatysi, kai jau bus pilnas (daugiau nesipils) biggrin.gif

Didelis aciu smile.gif dabar nebijosiu pilti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(libaja @ 2008 09 12, 15:04)
Geras  bigsmile.gif įlindau paklausti, kaip su druskos papildymu Beko elgtis, o čia vat kaip tik kolegę radau  mirksiukas.gif ir su Beko ir su ta pačia "bėda".

O, sakykit, gartraukio filtrus irgi indaplovėse skalbiat? Nes man ta procedūra  doh.gif

hihihi.gif dabar nebesijausiu tokia fool.gif

O del filtru, tai as esu girdejus, kad galima skalbti.
Atsakyti
QUOTE(ArijaM @ 2008 09 12, 19:25)
hihihi.gif dabar nebesijausiu tokia  fool.gif
hihihi.gif

Atsakyti
Sveikutes,

Nusipirkome ir mes indaplove-pirmadieni gausim smile.gif Issirinkome AEG Electrolux F 86010 VI imontuojama indaplove. Gal kas tokia turi? Kaip ji? blush2.gif
Atsakyti
Seniai jau vyro kauliju kad įsigytume indaplovę,nemažai kas aplink turi tai visos labai džiaugiasi,bet va teko pabūti vakarėlyje kur dvi moterytės bandė man įrodyt kad ji namie tik prabangos dalykas,niekam tikusi,reikia daug indų,brangių tablečių,ir be to vistiek reikia į ją dėti tik jau apiplautus indus,kad po kažkiek laiko indai pradeda juodoti ir t.t. ir t.t. likau pasimetusi 4u.gif
patarkit kurios turit ją jau ilgėliau t.y. metus ar daugiau,kaip ten ištikro ar verta? ar brangu ją išlaikyt ar verčiau rankomis mazgot?????? g.gif
Atsakyti
Man irgi šis klausimas aktualus, bet labiau linkstu pirkti tą indaplovę. Daug kas man patarė tokią įsigyt, atkalbančių nelabai buvo. Bet aš vis dvejojau, nes man visai patinka plauti indus, be to pas mus kažkaip ne itin daug jų prisikaupia. Bet mane įtikino vienas argumentas, kad indaplovėje gerai išsiplauna puodai ir kepimo skardos iš orkaitės - va šiuos dalykus sunku rankomis kokybiškai išplaut.
Tai irgi lauksiu turinčiųjų komentaro ax.gif
Atsakyti
Aš naudojuosi indaplove jau pora metų. Esu patenkinta, nors aišku - nebūtų jos ir toliau sėkmingai indus plaučiau rankomis. Man patinka ji, nes ir gražiai išplauna, ir išdžiovina. O dėl brangaus išlaikymo: plaunant rankomis visgi reikia vandenį, kempinėles ir indų ploviklius naudoti. Dėl jos pilnumo: mes šeimoje tik du, plaunu indaplove kas 2-3 dienos, priklausomai kiek būnam namuose ir kiek gaminam. Kartais pajungiu tik pusę indaplovės, jei indai neplauti kelias dienas, tačiau jų nėra tiek, jog prikraučiau pilną. Žodžiu, nelabai matau argumentų prieš indaplovę mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš ir naudojuosi indaplove daugiau kaip metai ir esu labai patenkinta. thumbup.gif Gal dviem žmonėm ji ir nėra labai reikalinga,bet kai mes keturi,tai plaunu kas antrą dieną,o savaitgaliai kai visi naimie tai ir kasdien.O ypač ja džiaugiuosi po baliukų thumbup.gif
Atsakyti
Na istikruju ir as buvau labai uzsivedusi del indaploves, bet kuo toliau tuo labiau manau , kad jai pirktume, tai naudoti per balius.Nes istikruju man nelabai patinka(kip ir anksciau minejot) tas intu nuplovinas pries idedant.Nu tai jai jau nu plauplauni ,ta likuti maistu ar ko, tai tada ir reikia dabaigti rankom plauti viska.O kasdien , kazkaip nelabai tikisi kad keliu asmenu seimoje reiktu ja naudotis.Nu nzn nzn .O laukti kol ten susikaups visa indaplove- per ta laika gali ir indu pritrukti biggrin.gif biggrin.gif
Na o ja noreciau pirkti del baliu - 100% pirkciau.Nes pacios zinot, koks linksmumelis po to buna doh.gif biggrin.gif
O is giminaiciu esu girdejusi , kad jie irgi ten per kazkiet tu dienu sukaupia ja- po to tik ijungia.O tas dienas "kol prisikaupia indu" jie laiko indaploveje.Sako nepakartojamas dalykas.Kai ji atsirado - tai jau praejo noras aplamai rankom ka plauti biggrin.gif
Atsakyti
mes turim indalove ir galiu pasakyti kad tai geriausias mano pirkinys... Baigesi namie pykciai kam indus laut ir t.t. Apie vandeni, jo tikrai sunaudojame maziau, is kart pasijaute thumbup.gif o apie plovimo kokybe... nu pasaka, ka jau kabet apie taures kurios blizga is tolo.. puodai kaip atsiplauna.. Nu zodziu tik tukstantis uz thumbup.gif
Atsakyti