Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

mano Blomberg sugedo cry.gif viskas veikia (elektronika), tik starto mygtukas- ne . kaip tycia nei cekio, nei garantijos nerandu verysad.gif . kazin, kiek tas malonumas pataisyt kainuotu g.gif
Atsakyti
Pas mane indaplove yra Beko, tfu tfu tfu, kol kas nieko. aisku naudoju tik kelis menesius biggrin.gif O ir isdziovina labai gerai. Tik va norejau paklausti, intrukcijoje buvo parasyta, kad pradedant naudoti reikia litra vandens sumaisyti su druska (pilti jos tiek kiek telpa). Vienzo, ipyliau litra vandens ir pyliau druska tol, kol pradejo begti per virsu vanduo. Dabar klausimas, ar tas vanduo ten turi kadanors baigtis? nes man uzsidege druskos indikatoriaus lempute, reiskianti papildyti. atsidariau ta druskos talpykla, o ten pilna to vandens. net nezinau, ar ja ten reikia kazkaip issiurbt, ar ten to vandens neturetu buti. ar ten dabar visam tarnavimo laikui bus tas vanduo? biggrin.gif
kaip supratau, kitos pylete tik druska be vandens?
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 09 09, 15:11)
mano Blomberg sugedo cry.gif viskas veikia (elektronika), tik starto mygtukas- ne . kaip tycia nei cekio, nei garantijos nerandu verysad.gif . kazin, kiek tas malonumas pataisyt kainuotu g.gif


radau. nepatikesit- 24men garantija baigesi pries 2savaites doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sakykit prašom, ar reikalinga programa "Intensyvi 70C"? Renkuosi tarp Siemens SF 64T354 ir Siemens SF 65T351. Tai pirmoji man labiau patinka (tylesnė, taupesnė), bet neturi šios programos, o antroji turi g.gif. Kas turite šią programą, ar naudojate ją?

QUOTE(triule @ 2008 09 09, 19:30)
radau. nepatikesit- 24men garantija baigesi pries 2savaites doh.gif  doh.gif

Jooo, gerai apskaičiuotas garantijos laikas doh.gif. Užjaučiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 09 10, 08:57)
Sakykit prašom, ar reikalinga programa "Intensyvi 70C"? Renkuosi tarp Siemens SF 64T354 ir Siemens SF 65T351. Tai pirmoji man labiau patinka (tylesnė, taupesnė), bet neturi šios programos, o antroji turi  g.gif. Kas turite šią programą, ar naudojate ją?



per 2metus as ja naudojau gal 5kartus (gartraukio filtrams, stiklainiams) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 09 09, 19:30)
radau. nepatikesit- 24men garantija baigesi pries 2savaites doh.gif  doh.gif

QUOTE(triule @ 2008 09 10, 09:04)
per 2metus as ja naudojau gal 5kartus (gartraukio filtrams, stiklainiams) 4u.gif

Na taip... "Pasisekė"... Užuojauta. Mano situacija dėkingesnė: sugedo, bet dar garantinis aptarnavimas priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Giedrai @ 2008 09 03, 13:45)
Special, o ar si indaplove turi drekinimo funkcija ar kaip ten vadinasi, t. y. kai apipurskia indus karts  nuo karto, kad nepridziutu?

neturiu supratimo lotuliukas.gif doh.gif
Kettis, norejau paklaust del to pacio Favorit 65011 del vienos programos...ten ji zymima tokia pusiau saulute, skaiciau LT instrukcija nelabai supratau, neva tai programa, kuriai nereikia plovimo priemones, kas cia per dalykas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 09 10, 09:04)
per 2metus as ja naudojau gal 5kartus (gartraukio filtrams, stiklainiams) 4u.gif

Ačiū! Gera programa "Intensyvi 70C", bet matyt visgi rinksiuos Siemens SF 64T354, be tos programos. Gal ir "Auto 55-65" sugebės išplauti tuos nešvarumus... g.gif.

Su Siemens tikra mistika. Įvairiose šalyse įvairūs modeliai - ir kam Siemens to reikia? blink.gif Čia aš apie įmontuojamas 45 cm indaploves. Pvz., oficialus platintojas Lietuvoje "Ogmina" siūlo senesnį modelį 64T353, o naujesnis 64T354 oficialiai parduodamas Rusijoje, o Lietuvoje jį galima buvo gauti iš internetinių parduotuvių (matyt, iš Rusijos katilo biggrin.gif). Bet dabar Lietuvoje internetinės parduotuvės nebesiūlo nei vieno, nei kito modelio, o siūlo 65T351, kuris šiaip parduodamas Ukrainoje doh.gif. Tikriausiai, ten jie dabar gavo geresnių didmenos sąlygų, negu Rusijoje g.gif. Bet šis modelis techniškai senesnis, nors turi viena programa daugiau. Radau pagal skelbimus žmogelį, kuris gali parduoti ir 64T354 (nors ir jis agitavo už 65T351). Bet nežinau, ar patikima taip pirkti doh.gif.
Atsakyti
QUOTE(ArijaM @ 2008 09 09, 18:15)
Pas mane indaplove yra Beko, tfu tfu tfu, kol kas nieko. aisku naudoju tik kelis menesius biggrin.gif O ir isdziovina labai gerai. Tik va norejau paklausti, intrukcijoje buvo parasyta, kad pradedant naudoti reikia litra vandens sumaisyti su druska (pilti jos tiek kiek telpa). Vienzo, ipyliau litra vandens ir pyliau druska tol, kol pradejo begti per virsu vanduo. Dabar klausimas, ar tas vanduo ten turi kadanors baigtis? nes man uzsidege druskos indikatoriaus lempute, reiskianti papildyti. atsidariau ta druskos talpykla, o ten pilna to vandens. net nezinau, ar ja ten reikia kazkaip issiurbt, ar ten to vandens neturetu buti. ar ten dabar visam tarnavimo laikui bus tas vanduo? biggrin.gif 
kaip supratau, kitos pylete tik druska be vandens?


pirmą kartą pilant reikia supilti litrą vandens, o tada pradėti pilti druską. tas vanduo lipa lauk, bet po trupučiuką pili ir viskas. kai druska baigiasi, jau vandens pilti nebereikia, tiesiog pilat druską ir tiek. kol pradės lipti lauk smile.gif vandens išsiurbti tikrai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 09 10, 12:14)
pirmą kartą pilant reikia supilti litrą vandens, o tada pradėti pilti druską. tas vanduo lipa lauk, bet po trupučiuką pili ir viskas. kai druska baigiasi, jau vandens pilti nebereikia, tiesiog pilat druską ir tiek. kol pradės lipti lauk smile.gif vandens išsiurbti tikrai nereikia.

As pirma karta taip ir dariau, bet man klausimas, kaip dabar papildyti druskos talpa, nes ja atidarius ten vandens pilna, viskas bega, o druskos indikatoriaus lempute dega, kad reikia ja papildyti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ArijaM @ 2008 09 10, 19:02)
As pirma karta taip ir dariau, bet man klausimas, kaip dabar papildyti druskos talpa, nes ja atidarius ten vandens pilna, viskas bega, o druskos indikatoriaus lempute dega, kad reikia ja papildyti blink.gif


kai pirkau indaplove, tai komplekte buvo toks plastmasinis piltuvelis, ji istatau i ta skyle- ir beriu druska. siaip galima ir be jo -pilk i ta vandeni, druska nugrims 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ArijaM @ 2008 09 10, 18:02)
As pirma karta taip ir dariau, bet man klausimas, kaip dabar papildyti druskos talpa, nes ja atidarius ten vandens pilna, viskas bega, o druskos indikatoriaus lempute dega, kad reikia ja papildyti blink.gif


tai ir reikia pilti į tą vandenį, tegu jis bėga lauk, o druska nusėda po truputį smile.gif
Atsakyti