Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai - 2 dalis

QUOTE(ausrute @ 2005 11 29, 23:04)
Sveikos,

Norejau paklausti gal kuri zinot kaip sito megztinio apacia numegzt, kad butu garbanota?nusipirkau siulu jau ruosiuos pradet, bet va nzn kaip ta apacia. sad.gif ir kaip reikia megzti toki kakla? Aciu


Aš tai numegzčiau viską paprastai, po to susiūčiau, tada apačioj surinkčiau dvigubai daugiau akių ir į priešingą pusę truputuką pamegzčiau. ax.gif Arba iš karto apmesti dvigubai daugiau akių ir po kelių eilučių nuleisti. Bet tada gali skylutės pasidaryti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ladute: 30 lapkričio 2005 - 08:03
as garbanele mezgu taip-apmetu akiu dvigubai daugiau,nei mezginys pvz.jei nugarai apmetam 50,tai garbanelei-100akiu,pamezgus kelias eiles,cia jau pati pasirenki kokio plocio nori garbaneles,sumezgi po dvi akis,kad liktu mezginio plociui skirtos akys.jei nori kad banguotusi stipriau,dek ne dvigubai,o trigubai daugiau,ir susiaurinsi per du kartus,t.y.pamezgus kelias eiles sumegzi kas antra aki,dar po poros eiliu sumegzi kiekviena
tikiuosi siek tiek aiskiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrute @ 2005 11 30, 22:54)
Nu va pasigirsiu kaip man sekes..uzdejau 150 akiu tada numezgiau dvi eiles nesiaurindama, o trecioj sumezgiau kas penkta aki tada kitoj vel taip pat ir trecioj kas 10 gavos neblogai visai... bet galvoju prieki kai megsiu biski garbanotesni darysiu... g.gif

gal prieki daryk analogiska,nes skirtingai garbanosis ir bus labai akivaizdziai matyt ax.gif ,ir jei sumezginetum dazniau,garbanotusi labiau 4u.gif
Atsakyti
SOS!!! Labai labai noriu sito megztuko.. atrodo visai paprasta ji numegzt.. aprasymas tai lenkiskas ar koks ten.. nesuprantu nieko verysad.gif gal kas padesit a? gal jau kur paaiskinimas sitam megztukui yra? Labai labai labai tokio noriu unsure.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(JuodaVarna @ 2005 12 02, 00:00)
Ar čia vašeliu neriant?
radau nuorodą, pažiūrėk, gal tiks paaiškinimas apie ssk

dar vieną radau, Common knitting abbreviations
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2005 12 02, 08:44)
klausykit, merginos, o kelinto nr,. virbalais dazniausiai mezgat, na as suprantu, kad priklauso nuo siulo, bet vis tik. Nes tas nr. kuris nurodytas aparsymuose, ar ant siulo pakuotes, man dazniausiai pasirodo gerokai per storas ir as mezgu plonesniais, na dazniausiai nr.3. Bet galvoju, gal vis del to reik megzti, tokiais kokiais nurodyta, bet kad man tada gaunasi na toks retokas mezginys  g.gif


Teoriškai tai virbalo storis turėtų būti kaip dvigubas siūlas, iš kurio mezgi (aš paprastai perlenkiu siūlą, šiek tiek "susuku" ir palyginu su virbalu). Mano einamiausi 4-4,5. Šiaip tai storis dar priklauso nuo mezgimo laisvumo - aš mezgu gana "kietai", todėl virbalų stengiuosi neploninti, o jei tavo mezgimas laisvesnis, tai ir virbalus gali imti plonesnius ax.gif Man tai svarbiausia, kad mezginys nesigautų per kietas - savo vyresnėlei kažkada buvau tokį megztuką numezgus, kai išskalbiau, vos sulenkt galėjau, kaip iš kokio... net nežinau - ruberoido gal doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lin@ @ 2005 12 02, 16:25)
Labai ačiū.  biggrin.gif Ką tik pabandžiau. Visai gražiai kraštelis žiūrisi. Tik kažin, prie jo tik lygus mezgimas gražu, ar galima ir kokį raštelį dėti?  g.gif

gali det ir rasteli,sitas krastas nesiriecia,ypac graziai trodo kai mezgama is plono siulo.dar vietoj sumezgimo ir uzmetimu gali ismegzt viena eile isvirksciomis akimis,per ja lenkti,irgi neblogai ziurisi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2005 12 04, 11:15)
Laukiu sijonukų idėjų  4u.gif .


user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2005 12 04, 12:14)
Aš taip pat ieškau sijonų,geriau būtų megztų.Ieškojau per paiešką,tai nieko neradau.Gal reiktų naujos temos sijonai?Nes jei jie per visas temas išmėtyti,sunku rast. g.gif
Studente o viešai negali paskelbt sijono aprašymo? Aš anglų kalbą nelabai įkertu,gal kuri mama padėtų ir išverstų.  smile.gif


Idesiu tik nuorodas, nes labai daug vietos uzima:
http://i35.photobuck...mukas/14-15.jpg
http://i35.photobuck...mukas/15-16.jpg
Atsakyti
Aš paprastai 3 eiles mezgu ripsu, o jau tada pagrindiniu raštuku... Tada nesiriečia kraštelis... rolleyes.gif
Atsakyti
Aš visada mezginį apneriu, nes kitaip riečiasi kraštelis. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2005 12 03, 22:46)
Noriu nusimegzt arba nusinert sijonuką (megsiu ar nersiu priklausys nuo to, koks modelis labiausiai kris į akį  bigsmile.gif ), tad prašau pagalbos, gal kuri esate užtikusi kokį ineto tinklapį, kur galima būtų rasti įdomesnių sijonų modeliukų? Tikiuosi pagelbėsit  4u.gif .

stai radau pora,gal patiks ax.gif
http://www.straw.com...ave-outfit.html
http://www.straw.com...-top-skirt.html
Atsakyti