Įkraunama...
Įkraunama...

Butelių dekoras

Praverciau nemazai internetiniu puslapiu, kurie susije su grazinimu puosyba, lb istrigo man visoki apmegzti niekuciai, tikiuosi tai pavyks pritaikyti ir buteliu puosybai ax.gif
Atsakyti
Kokie gražūs ir originalūs visų darbeliai, šaunuolės thumbup.gif wub.gif clap_1.gif

Ekspromtu reikėjo sugalvoti kaip pasveikinti jubiliatę vietoj gėlių puokštės, tad štai ir mano pirmasis bandymas ax.gif

user posted image


Atsakyti
Tai visi darbai labai gžiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2008 10 31, 22:45)
Apranga ant sampano buteliu ir zidinys

user posted image

kur pirkai si zidini
Atsakyti
Draugės vestuvėms. Gal kam patiks idėja.
user posted image
Atsakyti
sveikos,stai arteja ir musu diena wub.gif ir kadangi po vestuviu planuojam leliu,norim kad visi sveciai ant sampano butelio surasytu tarkim kokie galetu buti vardai mergaites ir berniuko,tik klausimas ,ka butu galima uzlipinti ant butelio ,kad eitu rasyti?labai reikia patarimo blush2.gif
Atsakyti
O kam reikia lipinti kažką ant butelio? Juk 21 amžius, įvairiausių rašymo priemonių milijonai. Nueikit į normalią kanceliarinių prekių parduotuvę, office one ar dar kokia ir nusipirkit permanentinį rašiklį. Arba paklauskit pardavėjos, kad parodytų, kuris rašo ant slidžių paviršių ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ELlJA: 05 gegužės 2012 - 13:11
QUOTE(La Perla @ 2009 05 20, 07:45)
sveikos, o as butelius dekoruoju taip: tiksliau pasiruosiau porele sau nes ruosiames buti pirsliais bet pardaviau teks per nauja darytis smile.gif vienai nuotakai neriau zydra suknute trai ir butelis zydras smile.gif
http://nerinukai.blo...05/sampanas.jpg[/img]
http://www.blogas.lt...imas/306152.jpg[/img]




labuka,as labai noreciau sios chemutes gal butu galima?labai jau nuostabus kurinys noriu papuosti savo mergytes krikstynu butely ir y jy sudeti visu sveciu palinkejimus kad per 18 savo gimtadieny gautu dovanu,mano elektroninis pastas jurbanaviciute04@googlemail.com
Atsakyti
sveikos,
noriu ir aš pasirodyti ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mano smile.gif

user posted image
Atsakyti
O gal teko susidurti kur galima gauti mazu (tu miniatiuriniu) alkoholio buteliuku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(niolika @ 2013 02 24, 22:42)
O gal teko susidurti kur galima gauti mazu (tu miniatiuriniu) alkoholio buteliuku? g.gif

Verdi šampano mažų buteliukų tikrai yra parduotuvėse didesnėse..
Atsakyti