Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

Sveikos... Mane taip pat domina padėkos dydžiai Trakų ligoninėje... Matau, tai domina daugeli, gal čia galėtumėm apie tai pakalbėti? Ir ar skiriasi, susitarus esi, ar ne... Na, jei jau čia kalbėti apie tai tabu, tai laukiu žinučiu AŽ... 4u.gif
Atsakyti
Tingiu visoms i az rasyti. Gydytojai (V.V.) davem 1000lt, akuserei vienai 300, kitoms dviems po 200lt, seselei 100lt, anesteziologui 400lt. Tariausi is anksto ir su gydytoja ir su anesteziologu. Zinoma, mes "pasitaskeme", kitos duoda maziau.
Rogalskio dabartiniai ikainiai - 1300lt.
Atsakyti
Va ir visi mitai sugriauti apie tai, akip trakuose nereik niekam moket smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 08 31, 17:40)
Va ir visi mitai sugriauti apie tai, akip trakuose nereik niekam moket smile.gif



Tai vaziuok nesusitarus ir niekam nemokek ax.gif
O jei gydytojas aukoja savo laisva laika, atvaziuoja priimti tavo gymdyma ne darbo metu, nejaugi manai kad jis tai darys nemokamai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 08 31, 16:40)
Va ir visi mitai sugriauti apie tai, akip trakuose nereik niekam moket smile.gif

netiesa schmoll.gif važiavau nesitarus ir niekam nieko nereikėjo mokėt mirksiukas.gif gavau visą priežiūrą kuo puikiausią ir tik dar kartą galiu pasakyt kad gimdysiu Trakuose dar kartą wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes. praeita savaite gulejau Trakuose... kadangi ruosiuosi gimdyti Trakuose, buvau susitarus su gydytoja atvaziuoti pasitikrinti. taigi man atvaziavus, gydytoja perziurejo mano kortele, pamate, kad slapimo tyrimai nelabai geri, iskart pasiule atsigult pasidaryti visus tyrimukus. toks atsakingumas man labai patiko, nes pav poliklinikoje tik pasiule pagerti kazkokiu vitaminu ir tiek. tei va, kol gulejau... susidariau gan gera nuomone apie Traku ligonine... butent ginekologijos - akuserijos skyrius. man patiko kad ten laabai ramu... siaip gimdyviu siuo metu viena kita... personalas labai paslaugus ir rupestingas. tikrai neteko susidurti su jokiu ruskanu nepatenkintu veideliu. sia savaite vel vaziuosiu pasitikrinti... kaip ten mano lelius ar ruosiasi ar ne didziajam susitikimui smile.gif

o del mokejimo, tai... kodel gi neatsidekoti uz gera darba... zinoma, cia kiek zmoniu, tiek nuomoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2008 08 26, 17:17)
Mums tikrai nereikėjo nieko mokėt, o vyras nakvojo net tris naktis. Man sakė,kad reikėtų tik už maistą vyrui mokėti,jei jis norėtų ten ir maitintis. Tik aš neįsivaizduoju, kas galėtų savo noru ten maitintis  lotuliukas.gif

tau nereikejo moketi zu vyra nes buvai po cezario mirksiukas.gif kas gymdo normaliai tam reikia moketi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lobis @ 2008 08 31, 21:06)
Tai vaziuok nesusitarus ir niekam nemokek ax.gif
O jei gydytojas aukoja savo laisva laika, atvaziuoja priimti tavo gymdyma ne darbo metu, nejaugi manai kad jis tai darys nemokamai blush2.gif



tai taip ir darysiu. as suprantu, kai susitari ir savo laika gydytojas skiria tau, kad reikia moket. bet va pvz visos seseles ir kitas personalas.... jos tiesiog atlieka savo darba. nors siaip, manau, kad jei normalus gimdymas, tai deretu akuserei kokia dovanele iteikti, o ne gydytojai, nes jos maziausiai reik....nebent komplikacijos... tada savaime aisku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 09 02, 11:46)
tai taip ir darysiu. as suprantu, kai susitari ir savo laika gydytojas skiria tau, kad reikia moket. bet va pvz visos seseles ir kitas personalas.... jos tiesiog atlieka savo darba. nors siaip, manau, kad jei normalus gimdymas, tai deretu akuserei kokia dovanele iteikti, o ne gydytojai, nes jos maziausiai reik....nebent komplikacijos... tada savaime aisku  4u.gif

as nesitariau,bet per visa gymdyma kuris truko labai ilgai, su manim visad buvo gydytojas, ir pati leliuka butent jis prieme ,akusere tik buvo salia lyg kokia sesute mirksiukas.gif
esu labai dekinga Rogalskiui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2008 08 26, 16:17)
Mums tikrai nereikėjo nieko mokėt, o vyras nakvojo net tris naktis. Man sakė,kad reikėtų tik už maistą vyrui mokėti,jei jis norėtų ten ir maitintis. Tik aš neįsivaizduoju, kas galėtų savo noru ten maitintis  lotuliukas.gif

Na, nėra jau ten taip blogai su tuo maistu schmoll.gif Valgiau ir tikrai skanu buvo. Tik tiek, kad tas maistas bendras visai ligoninei, nelabai gimdyvei pritaikytas - gali atnešti pvz. kokių kopūstų ar žirnių sriubos... Bet tikrai skanu. Dabar prisimenu ir užsimaniau vištienos maltinukų su buvių koše...

QUOTE(Gingerr @ 2008 08 31, 15:40)
Va ir visi mitai sugriauti apie tai, akip trakuose nereik niekam moket smile.gif
-
Manau, čia info toms, kurios pačios ruošiasi mokėti.
Priverstinai niekas neliepia to daryti.
Atsakyti
Ar tiesa, kad trakuose ne visada buna anesteziologas? Girdejau, kad buna tik dienomis, o nakti iskviecia pagal poreiki.
Atsakyti
Aš gimdžiau Trakuose, ten tesiog liuksas
Mokėjom V.V 800 akušerei davėm 200, dar už palata sumokėjom 250 lt.
Kas liečia atsidekuojimo suma, tai nemanau kad turi buti visu vienuoda, pati gydytoja pasakė kai jos užklausiau, kad galvokit apie vaikeli o ne apie atsidekuojima, o sako atsidekuoja buna žmonės tiek kiek mano verta blush2.gif
Atsakyti