Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(drieziukasss @ 2008 08 25, 15:06)
Manau reikia skambinti ir paklausti kada galima kad nuvaziavus nereiktu ilgai laukti kol kas gales aprodyt ax.gif
Dabar visos palatos yra pritaikytos likti su vyru, nes guldo tik po viena gimdyve ir yra kita lova artimiesiems, bet kainos tiksliai nezinau lyg 30 Lt uz para, o yra  VIP palata su dusu tai ji kainuoja 3 paros 300 Lt. smile.gif ir jeigu negaila moket tokiu pinigu tai tikrai patarciau nes dusas labai patogu ir wc palatoj ypac jei issekus esi labai zinau pagal save mirksiukas.gif



Tai kad tik butu tuo metu VIP laisva kai as gimdysiu, nes db kiek zinau labai didelis nestukiu srautas bent jau Vilniuj, ydomu kokia situacija siuo metu Trakuose, gal kas neseniai gimdete ten? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianiux @ 2008 08 25, 16:50)
Tai kad tik butu tuo metu VIP laisva kai as gimdysiu, nes db kiek zinau labai didelis nestukiu srautas bent jau Vilniuj, ydomu kokia situacija siuo metu Trakuose, gal kas neseniai gimdete ten? rolleyes.gif


as gimdziau geguzes men irgi galvojau bus juodai uzgrusta ligonine bet buvo laisva ta palata ir siaip nebuvo daug gimdyviu ta nakti as gimdziau o kita nakti dar viena lyg gimde ir daugiau nebuvo gimdanciu:ax: o kada tau laikas? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianiux @ 2008 08 25, 15:50)
Tai kad tik butu tuo metu VIP laisva kai as gimdysiu, nes db kiek zinau labai didelis nestukiu srautas bent jau Vilniuj, ydomu kokia situacija siuo metu Trakuose, gal kas neseniai gimdete ten? rolleyes.gif


Gimdžiau prieš mėnesį. VIP palata buvo užimta ir dar didelė eilė prie jos, t.y. norinčių buvo daug, bet kaip man sakė viena akušerė, " jau net nesakom kad tokią palatą turim,nes labai daug norinčių ten patekti". Kitos visos palatos irgi vienvietės, už jas nieko mokėti tikrai nereikia. Kai atvažiavau gimdyti iš viso nebuvo nei vienos laisvos palatos (vainasi nemažas anšlagas buvo), tai iš viso mane kažkokiam gydytojų poilsio kambarėlyje patalpino iki kol patekau į gimdyklą, o po gimdymo jau atlaisvino paprastą palatą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artemidė: 26 rugpjūčio 2008 - 09:31
QUOTE(Artemidė @ 2008 08 26, 10:30)
Gimdžiau prieš mėnesį. VIP palata buvo užimta ir dar didelė eilė prie jos, t.y. norinčių buvo daug, bet kaip man sakė viena akušerė, " jau net nesakom kad tokią palatą turim,nes labai daug norinčių ten patekti". Kitos visos palatos irgi vienvietės, už jas nieko mokėti tikrai nereikia. Kai atvažiavau gimdyti iš viso nebuvo nei vienos laisvos palatos (vainasi nemažas anšlagas buvo), tai iš viso mane kažkokiam gydytojų poilsio kambarėlyje patalpino iki kol patekau į gimdyklą, o po gimdymo jau atlaisvino paprastą palatą.


Paprastoj palatoj reikia moketi tik tuo atveju jeigu su tavim lieka vyras ar mama ar dar kas nors smile.gif 30 Lt. uz para.
Atsakyti
gal kas gimdet trakuos ir zinot telefona,kuriuo paskambit,pries vaziuojant gimdyt? Buvom ekskursijo,bet pamirsom paklaust,o sake pries atvaziuojant paskambint,nes nevisada vietu buna...

buciau dekinga uz info ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gingerr @ 2008 08 21, 11:50)
skaitosi 41 savaite ir plius 6 dienos, normalus savalaikis gimdymas, po sio termino jau veluojantis. tad manau 41 savaite ir kelios dieneles turetum nuvykti. gali pradzioj pabandyt pasiskambinti, tipo nerimauji, gal pasiulys atvykti . va nr. 852855829  4u.gif



ar tavo nurodytas tel. traku gimdymo skyriaus?
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2008 08 25, 22:09)
as gimdziau geguzes men irgi galvojau bus juodai uzgrusta ligonine bet buvo laisva ta palata ir siaip nebuvo daug gimdyviu ta nakti as gimdziau o kita nakti dar viena lyg gimde ir daugiau nebuvo gimdanciu:ax: o kada tau laikas? mirksiukas.gif


Man laikas-rugsejo gale, panasu is kt mamytes pasisakymo kad ir Trakuose db uzgrusta doh.gif tai galiu net nepapulti, nes jai paskambinsim pries tai ir pasakys kad nera vietu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2008 08 26, 10:00)
Paprastoj palatoj reikia moketi tik tuo atveju jeigu su tavim lieka vyras ar mama ar dar kas nors smile.gif 30 Lt. uz para.


Mums tikrai nereikėjo nieko mokėt, o vyras nakvojo net tris naktis. Man sakė,kad reikėtų tik už maistą vyrui mokėti,jei jis norėtų ten ir maitintis. Tik aš neįsivaizduoju, kas galėtų savo noru ten maitintis lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, parasykit man, nerazumnai cia arba i az, kokios dabar yra gimdymo pas Variakojiene "stavkes"? Neradau temoje kalbant apie tai atvirai - skaiciais g.gif Is anksto labai aciu uz info mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maman: 26 rugpjūčio 2008 - 19:11
mane tas pats domintu ax.gif
Atsakyti
mane irgi, taii suzinoje pasidalinkit info.
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 08 26, 22:02)
mane irgi, taii suzinoje pasidalinkit info.


Sveikos merginos. Mane ir gi domina "atsidekojimo kaina" Traku ligonineje. Parasykit i az kokiam gydytojui ir kiek davete. Planuoti ir tartis as nesiruosiu, tacaiu jei bus galimybe vaziuosiu i Trakus. Tai zinojimas visada pravercia.

Del to, kad kazkuri rase, jog gimdymui atejo terminas, o vaikelis nerodo jokiu zenklu kad ruosiasi i musu pasauli. Patarciau prasyti savo gydytoju siuntimo i ligonine, patologijos sk., kur visos nesulaukiancios gimdymo termino yra labai aktyviai stebimos. Kas gimdo naturaliai, o kam ir cezario pjuvio prireikia. Kiekviena mes individuali, ir nera vienos patirties. As kaip tik guliu Tyzenhauzeno ligonineje dabar, patologijos sk., taciau todel kad lelius norejo anksciau pasirodyti.
Atsakyti
Labas vakarelis smile.gif

Gal galėtumėte pasidalinti patirtimi apie "padėką" Rogalskiui ir Variakojienei? Būčiau labai dėkinga sulaukusi až.
Atsakyti