Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(Zivile0515 @ 2009 03 30, 11:20)
sveikos,
na as praeita savaite pagimdziau mergyte:)
visas Traku personalas-super!
IR SESELS IR AKUSERES..

jei kur dar abejiojate ar ten gimdyti - neabejokite!


Sveikinam 4u.gif

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 03 31, 10:54)
sveikos  4u.gif
na va ir as pagaliau galiu savo ispudzius papasakoti (vakar buvau susipazinti su Varijakoniene)...  blush2.gif  tai galutinai apsisprendziau kd gimdysiu ten ir tik ten... labai labai maloniai prieme, kai klaidziojom koridoriais, net slyksciosios sanitares buvo tooookios malonios  thumbup.gif  wub.gif

Sveika ir tu 4u.gif Tik ne Varijakonienė, o Variakojienė smile.gif

QUOTE(maman @ 2009 03 31, 22:25)
hihihi.gif Lyginat du nesulyginamus dalykus doh.gif  man regis, zmogiskumo ir tikros profesinio pasaukimo dvasios kur kas daugiau yra ten, kur medikai yra visada pasiruose priimti "nemokamus" gimdymus, nei ten, kur tave priima kaip garantuota pinigu kapsa doh.gif 

Na, kartais mamos papasakoja, kad ir Trakuose susidūrė su šaltumu ir pinigų laukimu... Gal ir pasitaiko taip kartais, aš nežinau... Mano pačios įspūdžiai puikūs smile.gif Bet aš tai mokėjau.
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2009 04 01, 00:44)
Na, kartais mamos papasakoja, kad ir Trakuose susidūrė su šaltumu ir pinigų laukimu... Gal ir pasitaiko taip kartais, aš nežinau... Mano pačios įspūdžiai puikūs  smile.gif Bet aš tai mokėjau.

Trakuose gimdziau abu savo vaikus. Nemokamai. Saltumo anei pinigu laukimo is personalo ne vienu atveju nepajutau. Cia, matyt, viskas priklauso nuo paties isankstinio nusiteikimo rolleyes.gif Negimdziusios, cia prisiskaite atsiliepimu apie Trakus, gali isties susidaryti ispudi, kad ten ant ranku nesioja ir perlu sypsenom nepertrukstamai sypsosi. Realybe truputi kitokia, bet ji abiem atvejais manes nenuvyle.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maman: 01 balandžio 2009 - 11:23
QUOTE(maman @ 2009 04 01, 12:22)
Trakuose gimdziau abu savo vaikus. Nemokamai. Saltumo anei pinigu laukimo is personalo ne vienu atveju nepajutau. Cia, matyt, viskas priklauso nuo paties isankstinio nusiteikimo rolleyes.gif Negimdziusios, cia prisiskaite atsiliepimu apie Trakus, gali isties susidaryti ispudi, kad ten ant ranku nesioja ir perlu sypsenom nepertrukstamai sypsosi. Realybe truputi kitokia, bet ji abiem atvejais manes nenuvyle.


Cia ka su kuo lyginsi. Esu susidurusi su Antakalniu ir su Trakais. Tai po Antakalnio man Trakuose tikrai sypsenos perlines buvo biggrin.gif
Antakalnis tai visiskai fui. Man per juos persileidimas buvo. Fui fui. Nekenciu ju. Kazi ar Trakuose kuriai nakti atvaziavusei liepe duoti savo gydytojos siuntima, o neturint isgrudo namo. O Antakalnyje apsilankeme 1 val nakties su skausmais. Pareikalavo savo gydytojos siuntimo ir isgrudo, nes ne eksta mat atvejis. O po poros valandu namuose prasidejo persileidimas... verysad.gif
Atsakyti
Mes planuojam is anksto nesitarti ir nemoketi. Jei visi gydytojai Trakuose profesionalus ir malonus, tai sunku butu ir issirinkti, o jei viskas graziai vyks, tai ir taip noresis atsilyginti zmonems, padejusiems i pasauli ateiti musu vaikuciui. Visai kitaip, aisku, elgciausi jei pasimatytu nepagristas pinigeliu noras... Jauciu tokia situacija su dabar nestuma priziurincia ginekologe - na, panasu, kad nori, labai nori... Bet prieziura tikrai nesu patenkinta ir tikrai nesiruosiu moketi uz tai, ka ji ir taip padaryti turi. O jei nedaro del to, kad kazko negavo, tai tikrai ir negaus... Geriau nueinu pas kita gydytoja privaciai ir be sazines grauzimo susimoku uz GERAS paslaugas
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 04 01, 12:35)
Cia ka su kuo lyginsi. Esu susidurusi su Antakalniu ir su Trakais. Tai po Antakalnio man Trakuose tikrai sypsenos perlines buvo  biggrin.gif
Antakalnis tai visiskai fui. Man per juos persileidimas buvo. Fui fui. Nekenciu ju. Kazi ar Trakuose kuriai nakti atvaziavusei liepe duoti savo gydytojos siuntima, o neturint isgrudo namo. O Antakalnyje apsilankeme 1 val nakties su skausmais. Pareikalavo savo gydytojos siuntimo ir isgrudo, nes ne eksta mat atvejis. O po poros valandu namuose prasidejo persileidimas...  verysad.gif

blink.gif Siaubas! O cia dar piktinamasi ant Traku, kad niekas ekskursijos po skyriu nesiteike kaipmat pravest doh.gif Beje, is pazistamu, gimdziusiu Antakalnyje, girdejau, kad ten viskas kaip is praeito amziaus vidurio - nuo irangos ir palatu (cia tai dar nieko, nes daugumoj ligoniniu tas pats ir ne tai svarbiausia gimdant) iki personalo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maman: 01 balandžio 2009 - 15:01
QUOTE(maman @ 2009 04 01, 15:58)
blink.gif Siaubas! O cia dar piktinamasi ant Traku, kad niekas ekskursijos po skyriu nesiteike kaipmat pravest doh.gif Beje, is pazistamu, gimdziusiu Antakalnyje, girdejau, kad ten viskas kaip is praeito amziaus vidurio - nuo irangos ir palatu (cia tai dar nieko, nes daugumoj ligoniniu tas pats ir ne tai svarbiausia gimdant) iki personalo doh.gif


Paskui su antru nestumu vel vaziavau i Antakalni 6 val ryto, sestadieni. Vos prisibeldeme, nes miegojo visi. Tada sesele irgi piktinosi, ko cia atsibeldeme, negi negalime pas savo gydytoja ryte eiti? Pasakiau, kad iki ryto gali buti per velu, o ir mano gydytoja sestadieniais nedirba. Tada pasake, kad kadangi nestumas dar nera didelis, tai uz apziura susimoketi reikes. Tai apsaukiau kaip reikiant as ja. Vyras ramino biggrin.gif Bet pasakiau viska ka galvoju uz du kartus. Jau i Antakalnio puse daugiau ir ziureti nenoriu. O mano drauge gimde ten prie stoties tuose gimdymo namuose, tai po visko gydytoja demonstratyviai patikrino vokelio turimi ir tiesiai svieciai persikreipusiu snukiu pasake, kad MAZAI. Vaziavo tetis dar pinigu atvezti blink.gif . Po tokiu visokiu istoriju Variakojienes pasukaliojimai man buvo kaip kokia lyrine daina ausims lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lairam: 01 balandžio 2009 - 18:01
QUOTE(lairam @ 2009 04 01, 19:00)
Paskui su antru nestumu vel vaziavau i Antakalni 6 val ryto, sestadieni. Vos prisibeldeme, nes miegojo visi. Tada sesele irgi piktinosi, ko cia atsibeldeme, negi negalime pas savo gydytoja ryte eiti? Pasakiau, kad iki ryto gali buti per velu, o ir mano gydytoja sestadieniais nedirba. Tada pasake, kad kadangi nestumas dar nera didelis, tai uz apziura susimoketi reikes. Tai apsaukiau kaip reikiant as ja. Vyras ramino  biggrin.gif  Bet pasakiau viska ka galvoju uz du kartus. Jau i Antakalnio puse daugiau ir ziureti nenoriu. O mano drauge gimde ten prie stoties tuose gimdymo namuose, tai po visko gydytoja demonstratyviai patikrino vokelio turimi ir tiesiai svieciai persikreipusiu snukiu pasake, kad MAZAI. Vaziavo tetis dar pinigu atvezti  blink.gif . Po tokiu visokiu istoriju Variakojienes pasukaliojimai man buvo kaip kokia lyrine daina ausims  lotuliukas.gif


o kokia cia gydytoja - smalsu. Jei cia nenorit - gal i AZ parasysit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinushka @ 2009 04 01, 14:14)
Mes planuojam is anksto nesitarti ir nemoketi. Jei visi gydytojai Trakuose profesionalus ir malonus, tai sunku butu ir issirinkti, o jei viskas graziai vyks, tai ir taip noresis atsilyginti zmonems, padejusiems i pasauli ateiti musu vaikuciui. Visai kitaip, aisku, elgciausi jei pasimatytu nepagristas pinigeliu noras... Jauciu tokia situacija su dabar nestuma priziurincia ginekologe - na, panasu, kad nori, labai nori... Bet prieziura tikrai nesu patenkinta ir tikrai nesiruosiu moketi uz tai, ka ji ir taip padaryti turi. O jei nedaro del to, kad kazko negavo, tai tikrai ir negaus... Geriau nueinu pas kita gydytoja privaciai ir be sazines grauzimo susimoku uz GERAS paslaugas

As kita karta irgi nesitarsiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
niu visada princesiu ant zirnio buvo, yra ir bus... ax.gif bet kiek as esu girdejus, tai ten personalas maloniausias ir maziausiai susimaterialines...
Atsakyti
QUOTE(MSZ @ 2009 04 01, 19:06)
o kokia cia gydytoja - smalsu. Jei cia nenorit - gal i AZ parasysit? 4u.gif

Kazkokia Perepeleca ar pan. Sita istorija pries 4 metus buvo. Kita vaikiuka gimde pas kita gydytoja, tai visai patenkinti liko. Sorry, kad cia apie kitus gimdymo namus rasau. Juk tema Trakai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lairam: 01 balandžio 2009 - 18:11
QUOTE(lairam @ 2009 04 01, 20:00)
tai po visko gydytoja demonstratyviai patikrino vokelio turimi ir tiesiai svieciai persikreipusiu snukiu pasake, kad MAZAI. Vaziavo tetis dar pinigu atvezti  blink.gif . Po tokiu visokiu istoriju Variakojienes pasukaliojimai man buvo kaip kokia lyrine daina ausims  lotuliukas.gif

niu ir durnas tetis (tikiuos niex nesupyks)... mirksiukas.gif as tej tikrai nebuciau vaziavus schmoll.gif o jeigu dar butu ka paburbuliavus tai buciau vokeli atgal atsiemus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 04 01, 19:11)
niu ir durnas tetis (tikiuos niex nesupyks)... mirksiukas.gif as tej tikrai nebuciau vaziavus  schmoll.gif  o jeigu dar butu ka paburbuliavus tai buciau vokeli atgal atsiemus  blush2.gif


Gerai cia pavarei thumbup.gif Niu bet buvo pirmas vaikas, jokios patirties, pasimete, tai ir vykde instrukcijas.
Atsakyti