Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(Zivile0515 @ 2009 03 23, 17:46)
apie Ragolsky tai as kazkaip blogai girdejusi..na ji isspyre is privacios klinikos uz bloga darba atseit....dabar jis cia trakuose isisuko...na nzn...

Ir iš kur jį išspyrė? g.gif
Trakuose jis ne dabar įsisuko - jis čia jau senokai dirba.

QUOTE(MSZ @ 2009 03 23, 20:07)
idomu, is kurios privacios isspyre ji? g.gif  Neitiketina... Nes jis dabar dirba savo privacioj, turi pacientu BAK'e bei Medicinos diagnostikos centre ir kainos jo ne per maziausios  mirksiukas.gif, o pacienciu niekada netruksta...

Taigi, kad jis visur dirba.

QUOTE(mazuika @ 2009 03 24, 23:14)
sveikos. pabandysiu ir as papasakoti savo ispudzius apie trakus... kadangi visa nestuma lankiausi pas Rogalski, norejau, kad ir gimdyma priimtu jis. taigi pasirinkimai buvo tik du - trakai arba bak'as.

Hmz... g.gif Kažkaip nesusikalbėjot jūs ten su sesutėm. Būna būna ten kartais, pasitaiko kažkokių problemėlių. Bet šiaip jau viskas išsprendžiama, ir visumoj tikrai viskas faina smile.gif

QUOTE(Katkiene @ 2009 03 25, 17:33)
Tik šiltus žodžius galėčiau pasakyti apie visą Trakų ligoninės personalą. Labai šauni vedeja, akušerė Aušra. Ji dalyvavo gimdyme ir labai labai man padėjo. Nesitikėjau tokio supratingumo, palaikymo iš visai svetimo žmogaus. Super žmogus.

Šita nuostabi akušerė kantriai kantriai mus abi su dukryte mokė valgyti smile.gif Jau atsibodus aš jai turbūt buvau, bet ji vis ateidavo pakviesta ir nė karto nesusiraukė. Kita pasakytų - atsibodo, tvarkykitės pati, aš jums jau parodžiau kas ir kaip... O ji tikrai šauni, padėjo pirmąsias dienas smile.gif
Atsakyti
wub.gif Sveikutes,


Na pagaliau ir as galiu papasakoti savo ispudziu Trakuose smile.gif .
Kovo 8 diena suskaudo pilveli pasirode truputi kraujo. Susiskambinau su V. Variakojiene liepe vaziuoti matuoti toniukus. Bevaziuojant saremiai intensyvejo. Ligonineje lauke kita gydytoja su akusere. Maloniai prieme, apziurejo susiskambino su V. Variakojiene verdiktas siandiena vakare operuojame (na mums cezaris buvo numatytas kovo 11-12 d). Vakare del to, kad as pietums buvau prisivalgiusi keptu bulviu doh.gif biggrin.gif . Buvau palydeta i palata. Palata jauki geros lovos, vystymo stalelis vaikui, nauja spinta drabuziams susideti, foteliukas kad butu patogu maitinti. Palatoje buvau viena, o padejo ir buvo salia mama.
Trakuose gimdziau pries daugiau nei tris metus buvo thumbup.gif Dabar galiu pasakyti ta pati thumbup.gif . Personalas nuosirdus thumbup.gif gydytojai PUIKUS. Mano V. Variakojiene thumbup.gif thumbup.gif . Jos deka mano isgyveno pirmagimis sunus ir sia mergyte jos deka as turiu sveika ir gyva.
Jai buciau gimdziusi pati kogero buciau ja praradusi. Mergaitei buvo virkstele apsisukusi kilpa aplink kakla ir dar apie kuneli. Kaip gydytoja pasake butume tureja labai dideliu problemu.
Antras cezario pjuvis buvo atliktas per pirmojo randa. Randa labai graziai sutvarke ir nieks nepasakytu, kad man yra atlikti du cezariai.
Jau kitos dienos puseje pradejau vaikscioti ir puikiai jauciausi.
Aciu visam Traku gimdymo skyriaus personalui. Maloniai visi stengiasi padeti ir tikrai ne uz pinigus wub.gif . Jai kada gyvenimas iskrestu poksta ir laukciausi trecia karta tai gimdyciau tik pas Vilija Variakojiene wub.gif ir jos nuostabio personalo prieziuroje wub.gif . Aciu Jiems visiems, kad as turiu sveika, nuostabia mergyte ir jos 3 metu berniuka. Siu zmoniu deka as galiu dziaugtis sveikais savo vaikais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bova @ 2009 03 20, 17:14)
sveikos mamytes 4u.gif  smile.gif
norejau pasiklausti apie gydyt streiziene?
gal kas gimdet pas ja?
kaip ji kaip daktare ir pan.
kaip atsilyginot?
ar taretes pries gimdyma?
busiu labai dekinga uz atsakymus.
mat man geguze gimdyti, ir noreciau pas ja...


as gimdziau pas ja, ir esu labai patenkinta jos ir profesionalumu ir siuolaikisku bendravimu su paciente..
man buvo cezaris.. antras is eiles, pirma pjove VGN, tai iseme vaika uzsiuvo nuveze i palata, tiek ziniu... o cia as galejau klausti ko tik norejau (na man rupejo, kodel negaliu pagimdyti pati), viska issamiai paaiskino net operacijos metu..po operacijos taip pat konsultavo, aiskino ka daryti galima, ko negalima, kada vel pastoti galima ir tt. plius parekomendavo tam tikru preparatu kad greiciau atsistaytu organizmas... kas dar labai patiko, kad ji pati yra jauna mama ir labai gerai supranta kaip jauciasi gimdyve... be to ji tokia paprastute o kartu labai silta ir maloni.
mes su niekuo is anksto nesitarem, nes pasitikejau sita ligonine, norejau kad butu kuo naturaliau viskas, dar tikejausi kad galesiu gimdyti pati nors kad ir pirmas cezaris... ir nieks nepriestaravo tam is personalo...tik atliko daugybe tyrimu..kurie objektyviai parode kad negaliu gimdyti pati...
atsilyginom tortu midumi ir gelemis
bet jei trecia pas ja gimdysiu jau vaziuosiu su dovanom didelem...nes traku ligonine man asmeniskai didelis atradimas buvo po to, ka patyriau VGN
Atsakyti
adiav (Vaida smile.gif ) ir mamyte Daiva, sveikinam sulaukus savo džiaugsmelių Trakuose 4u.gif
Mano pačios prisiminimai irgi labai gražūs, šviesūs. Trakuose geriausia smile.gif
Atsakyti
sveikos,
na as praeita savaite pagimdziau mergyte:)
gimdziau Trakuose pas gydytoja Streiziene- NEREALI GYDYTOJA, SUPERINE TIESIOG!!!!
NEI VIENO MINUSO NERADAU.
ir rupinosi ir priziurejo..ir pastoviai salia buvo..sake ka daryti..sypsojosi..na as buvau nustebusi..niekada nebuciau patikejusi, kas buno tokiu gydytoju siais laikas!

visas Traku personalas-super!
IR SESELS IR AKUSERES..

jei kur dar abejiojate ar ten gimdyti - neabejokite!
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2009 03 30, 12:20)
sveikos,
na as praeita savaite pagimdziau mergyte:)


Sveikinimai dideliausi visai seimynai 4u.gif ax.gif 4u.gif

Norejau dar karteli pasitikslinti kainas. Mokama palata trims dienoms kainuoja 300 Lt + 50 Lt uz papildoma para. Tai cia kaina visai seimai?
O kiek kainuoja tecio lova paprastoj palatoj ? Pamenu, kad pries pora metu mamos snekejo, kad apie 20 Lt parai kainuoja, bet kadangi man buvo CP , tai tada nieko nemokejom. O kaip dabar ten yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naminukė: 30 kovo 2009 - 12:05
QUOTE(naminukė @ 2009 03 30, 10:50)
Sveikinimai dideliausi visai seimynai  4u.gif  ax.gif  4u.gif

Norejau dar karteli pasitikslinti kainas. Mokama palata trims dienoms kainuoja 300 Lt + 50 Lt uz papildoma para. Tai cia kaina visai seimai?
O kiek kainuoja tecio lova paprastoj palatoj ? Pamenu, kad pries pora metu mamos snekejo, kad apie 20 Lt parai kainuoja, bet kadangi man buvo CP , tai tada nieko nemokejom. O kaip dabar ten yra?


na mes ememe ta mokama uz 300 - tai dave ranksluoscius, pizamas neblogas..popieriaus..muilo...na viskas VIP buvo..ir i ta kaina iejo tetis (na nakvyne jo )
apie kitas palatas deja nieko nzn. - man ten ekspromtu taip gavosi.

bet negaila buvo tu 300 - gimdymas gavosi nemokamas:)
Atsakyti
Kazkas rase, kad paprasta palata kainuoja 70 lt parai dabar (t.y. lova vyrui ar kam kitam, kas kartu buna).
Atsakyti
sveikos 4u.gif
na va ir as pagaliau galiu savo ispudzius papasakoti (vakar buvau susipazinti su Varijakoniene)... blush2.gif tai galutinai apsisprendziau kd gimdysiu ten ir tik ten... labai labai maloniai prieme, kai klaidziojom koridoriais, net slyksciosios sanitares buvo tooookios malonios thumbup.gif wub.gif
pati Varijakoniene pasirode labai labai miela... kantriai vaiksciojo su mumis, aprode viska, atsakinejo net ir i pacius kvailiausius klausimus su tooookiu kantrumu ir akyse nezinau, gal cia tik man pasirode, bet kazkokia meile sviete wub.gif sake, kad jiems kiekvienas leliukas labai labai brangus... aprode gimdyklas, operacine cezariui (pftu pftu pftu, tikiuos man jo nereiks).... blush2.gif na ir sake atvaziuot po velyku iskart, tada jau apziures smulkiau, sutarsim del epiduro ir kitu smulkmenyciu blush2.gif tai va... man ji pasirode superine thumbup.gif
Atsakyti
Na viskas, galutinai apsisprendziau gimdyti Trakuose. Aisku, jei vasara nebus mamyciu antpludzio ir neteks ekspromtu vaziuoti i kazkuriuos gimdymo namus Vilniuje... Tai del viso pikto reikes ir atsargini varianta issirinkti...
Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2009 03 30, 15:39)
Kazkas rase, kad paprasta palata kainuoja 70 lt parai dabar (t.y. lova vyrui ar kam kitam, kas kartu buna).


Aciu uz info. Dar norejau paklaust, ar CP atveju kainos tokios pat lieka?
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2009 03 25, 00:14)
sveikos. pabandysiu ir as papasakoti savo ispudzius apie trakus...

Ir as galeciau prisijungti prie visu sakiusiu "ir as laukiau 2-3 valandas..." ir dar pridurti, kad buvau 1 valandai ir 20 minuciu prijungta prie vaisiaus tonu skaiciavimo aparato, nes gretimai operacineje vyko gimdymas ir visas personalas buvo sukeltas ant koju. Ir negalejau nieko pakviesti, nes per ta laika niekas taip ir nepraejo anei uzejo i mano palata. Ir kad maniau, jog tuoj pati imsiu gimdyt - taip gulint isiskaudo. Ir ka? Turejau trenkt viska ir pabegt pasijutusi uzmirsta? Cia ne koks grozio salonas ar batu parduotuve, kad paskui prisikabines lakstytu konsultantas. O jei yra specifine, kaip cia parasyta, situacija, kai personalo elgsena kelia itarimu, tai kartais reikia pagalvoti, ar pats padarei viska, kas toje situacijoje butu inese daugiau sklandumo. Ant personalo varyt siuo atveju nereikia.
QUOTE(mazuika @ 2009 03 25, 11:49)
... aisku, uz tokius pinigus bak'e, kaip jus sakot, ir privalo maloniai priimt. bet patikekit, ten yra tokiu zmoniu, kurie neatrodo, kad uz tuos pinigus dirbtu - tai yra ju pasaukimas....

hihihi.gif Lyginat du nesulyginamus dalykus doh.gif man regis, zmogiskumo ir tikros profesinio pasaukimo dvasios kur kas daugiau yra ten, kur medikai yra visada pasiruose priimti "nemokamus" gimdymus, nei ten, kur tave priima kaip garantuota pinigu kapsa doh.gif
QUOTE(Katkiene @ 2009 03 25, 18:33)
... akušerė Aušra. Ji dalyvavo gimdyme ir labai labai man padėjo. Nesitikėjau tokio supratingumo, palaikymo iš visai svetimo žmogaus. Super žmogus.

drinks_cheers.gif Pas ja gimdyti pradejau, po to keitesi pamaina, bet uzteko susidaryti pati geriausia ispudi. Labai racionali ir supratinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maman: 31 kovo 2009 - 22:27