Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(neriukas @ 2009 03 23, 12:21)
nebūčiau tokia kategoriška schmoll.gif  visi ten dirbantys gydytojai yra savo srities profesionalai smile.gif  gimdžiau tikrai ne pas Rogalskį ir ne pas Variakojienę, teko ir nėštumo metu pagulėt ligininėj, tai tikrai visi šaunūs ir išmano savo darbą bigsmile.gif


apie Ragolsky tai as kazkaip blogai girdejusi..na ji isspyre is privacios klinikos uz bloga darba atseit....dabar jis cia trakuose isisuko...na nzn...
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 03 23, 15:40)
Visiskai pritariu.

Manau, kad grieztumas yra net kartais butinas.

Na o tom, kurios nori buti caca lialia, tai gal geriau i privacius kokius vaziuokite. Ten visi epidurai ir pan  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Zivile0515 @ 2009 03 23, 19:46)
apie Ragolsky tai as kazkaip blogai girdejusi..na ji isspyre is privacios klinikos uz bloga darba atseit....dabar jis cia trakuose isisuko...na nzn...

na apie kiekviena gydytoja yra neisvengiami tiek geri tiek blogi zodziai... mirksiukas.gif zinau, kad Rogalskis isties yra savo srities profas, nors man jis irgi ne prie sirdies schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2009 03 23, 17:46)
apie Ragolsky tai as kazkaip blogai girdejusi..na ji isspyre is privacios klinikos uz bloga darba atseit....dabar jis cia trakuose isisuko...na nzn...

idomu, is kurios privacios isspyre ji? g.gif Neitiketina... Nes jis dabar dirba savo privacioj, turi pacientu BAK'e bei Medicinos diagnostikos centre ir kainos jo ne per maziausios mirksiukas.gif, o pacienciu niekada netruksta...
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2009 03 23, 18:46)
apie Ragolsky tai as kazkaip blogai girdejusi..na ji isspyre is privacios klinikos uz bloga darba atseit....dabar jis cia trakuose isisuko...na nzn...

doh.gif

QUOTE(MSZ @ 2009 03 23, 21:07)
idomu, is kurios privacios isspyre ji? g.gif  Neitiketina... Nes jis dabar dirba savo privacioj, turi pacientu BAK'e bei Medicinos diagnostikos centre ir kainos jo ne per maziausios  mirksiukas.gif, o pacienciu niekada netruksta...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

lyginant Rogalski su Variakojiene,man Rogalskis labiau patiko wub.gif ir kaip gydytojas ir kaip zmogus wub.gif o gimdziusi esu pas abu,tai zinau ka sakau biggrin.gif net skirtumas toks buvo,kad Rogalskiui nemokejom, o Variakojienei davem ax.gif
Atsakyti
Siiap, jei ir yra ten antru treciu metu gydytojai 9pabreziu gydytojai) tai zmones per rezidenturos ne vienus metus turi ten toki kruvi ir praktika gimdymo priemimu ir budejimo skyriuje, kad jau 2-3 metai gydytojavimo yra labai daug ir profesionalumas, manau ne ka mazensi,s taip, gal aptirties, kartais apversti kudiki, ar pan. ir truksta, bet nesakyciau, kad truksta profsionalumo. galiausiai, tai jau zmones gave licenzija, kurios beje irgi negauni uz dyka ir lengvai.
mano vyras kai buvo bendrojoje rezidenturoje prieme ne viena gimdyma, aisku su gydytojais kartu, tai, kai tau per para gimsta po 12-20 kudikiu, daug kur atsiranda jau ir idirbis ir reakcija ir pan. aisku, kai kurie gali buti talentingi ir is pradziu jau yra geri gydytojai, kiti ir per visa gyvenima lieka taip sakant..ne mums teisti, sprest ir pan. bet manau, kad Trakuose tai visi yra geros kvalifikaicjos gydytojai, o jau zmogaus ir gydytojo etika..cia priklauso nuo asmenybes

tiesa, mano vyro patirtis mano gimdymo atveju biggrin.gif buvo tik is dalies naudinga..na jis nealpo, bet del manes labai isgyveno..jis mane palatoje priziurejo, man matavo vaiko sirdies tonus ir t.t. siuo atveju kai gydytojas dare CP kitose palatose ir priziurejo dar kitas gimdyves, man vyras buvo asmeninis medikas salia, bet daznai jo rupestis man trukde..bet cia naturalu, juk jo zmona ir jo vaikas, reakcijos kitokios
Atsakyti
dekui labai... biggrin.gif
gal ka zinai apie ja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2009 03 23, 17:46)
apie Ragolsky tai as kazkaip blogai girdejusi..na ji isspyre is privacios klinikos uz bloga darba atseit....dabar jis cia trakuose isisuko...na nzn...



Gimdziau pas ji ir likau be galo patenkinta thumbup.gif pasirode labai rupestingas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 03 24, 04:04)

lyginant Rogalski su Variakojiene,man Rogalskis labiau patiko wub.gif ir kaip gydytojas ir kaip zmogus wub.gif  o gimdziusi esu pas abu,tai zinau ka sakau biggrin.gif net skirtumas toks buvo,kad Rogalskiui nemokejom, o Variakojienei davem ax.gif


xe xe... nedavet Rogalskiui... nes tikriausiai nesitare vaziavot, o jeigu susitart pabandytumet tai jis iskart drasiai ir i akis pasakytu, kad uz gimdyma nores nuo 1300 iki 1500 ir taskas... blush2.gif
na mano drauge aps ji gydes nuo nevasingumo... gydes gydes, pinigelius kiso kiso, o finalas toks, kad uzteko vos keliu vizitu pas kita gydytoj ir ji jau dziaugiasi vaikeliu... blush2.gif pasirodo, kad beda buvo visai ne ten, kur ponas Rogalskis jos ieskojo blush2.gif jokiu budu nesakau, kad jis blogas daktaras, taciau kaip ir apie kiekviena - esu apie ji netik gero girdejusi blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(JarasieneO @ 2009 03 24, 13:49)
Gimdziau pas ji ir likau be galo patenkinta  thumbup.gif  pasirode labai rupestingas  4u.gif

uij kokie jus dar maziukai wub.gif
sveikinu ir linkiu sklandziai atnesioti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 03 24, 15:37)
xe xe... nedavet Rogalskiui... nes tikriausiai nesitare vaziavot, o jeigu susitart pabandytumet tai jis iskart drasiai ir i akis pasakytu, kad uz gimdyma nores nuo 1300 iki 1500 ir taskas...  blush2.gif
na mano drauge aps ji gydes nuo nevasingumo... gydes gydes, pinigelius kiso kiso, o finalas toks, kad uzteko vos keliu vizitu pas kita gydytoj ir ji jau dziaugiasi vaikeliu...  blush2.gif pasirodo, kad beda buvo visai ne ten, kur ponas Rogalskis jos ieskojo  blush2.gif jokiu budu nesakau, kad jis blogas daktaras, taciau kaip ir apie kiekviena - esu apie ji netik gero girdejusi  blush2.gif

Papildyta:

uij kokie jus dar maziukai  wub.gif
sveikinu ir linkiu sklandziai atnesioti  4u.gif

tai ta i rnorejau pasakyti,kad zmogus negaves pinigu,daug profesionaliau ir nuosirdziau elgesi,negu Varekojiene kuri gavo tongue.gif mirksiukas.gif

o kiek ima Rogalskis as puikiai zinau,nes antra karta jau tariausi su juo mirksiukas.gif ir nieko blogo sumoje nematau g.gif praso,tiek kiek nori, kodel zmogus turi vaziuoti uz dyka vidury nakties pvz mirksiukas.gif kiekvienas gydytojas ivertina savo darba skirtingai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bova @ 2009 03 24, 10:02)
dekui labai... biggrin.gif
gal ka zinai apie ja? blush2.gif

Nu jo, aš gimdžiau pas ją ax.gif . Visą nėštumą lankiausi pas ją privačioje Baltupių akušerijos klinikoje ir tariausi dėl gimdymo pas ją Trakuose. Iš tiesų superinė gydytoja, visą nėštumą vien dėl to buvau rami ir nerimo prieš gimdymą nejaučiau, nes buvau susitarusi, kad tik ji priimtų gimdymą rolleyes.gif . Rami, išlaikyta, savo srities profesionalė thumbup.gif . Labai džiaugiuosi, kad gimdžiau pas ją. Apie ją atsiliepimus gali paskaityti-įvesk į google-Agnė Meškaitė- dauguma atsiliepimų yra thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panterra555: 24 kovo 2009 - 21:57
sveikos. pabandysiu ir as papasakoti savo ispudzius apie trakus... kadangi visa nestuma lankiausi pas Rogalski, norejau, kad ir gimdyma priimtu jis. taigi pasirinkimai buvo tik du - trakai arba bak'as. kadangi kaip zinia, bak'e kainos nemazos, labiau linkom link traku. juolab, kad ir atsliepimai daugelio labai geri buvo. kai jau artejo TA diena, nusprendem nuvaziuoti i trakus apziureti, kas ir kaip. pasiskambinau ten, paklausiau ar galiu atvaziuot, ar gales man viska aprodyt, tai labai maloni moteriske patikino, kad galiu atvykt ir viska apziuret. taigi su vyru vakare jau dumem i tuos trakus. ir ten jau nuo pat pradziu kazkaip nesiseke. kadangi niekada nebuvom ten buve, labai ilgai ieskojom skyriaus. surade skyriu, turejom dar paieskoti ten ko nors is personalo, nes visi kazkur pradinge buvo. o pasirodo, moteriskes (nezinau ar seseles, ar akuseres ten buvo) i kazkoki kambariuka sulinde kavuke geria, nuotraukytes ziuri. isdrysom jas sutrukdyti ir paprasyti, kad aprodytu viska. prasidejus musu "ekskurisjai" ta sesele ar tai akusere paklause, ar taremes pas ka gimdyt. pasakiau, kad su rogalskiu. ir toje vietoje (t.y. koridoriuje) musu "ekskursija" baigesi, nes ta sesele ar tai akusere iskilmingai pranese, kad rogalskis kaip tik budi, ir ji mums ji pakvies. na, pagalvojom, gerai - dar ir su gydytoju tuo paciu pabendrausim. taip ir likom stovet koridoriuje. praejo 10 min.... 20 min.... 30 min.... rogalskis vis nesirode. kadangi jau buvo kokia 35 savaite, o ten net nebuvo kur atsisesti, labai pavargau, pradejo skaudet nugara. bet vis dar laukem.... nes girdejom kazkur jo balsa - matyt kabinete su kazkuo bendravo. gal kokia pasiente turejo. zodziu, manau, buvo uzsiemes. todel jau neapsikentusi vel isdrysau pasibelsti i ta kambariuka, kur ir toliau vyko linksmi pasnekesiai, ir paprasyti, kad vis tik kas nors aprodytu viska, nes gydytojas turbut uzsiemes... ir ka jus galvojat - man buvo pareiksta, kad kadangi tariausi pas rogalski gimdyti, tai jis man ir aprodys viska. paaiskinus, kad dar negimdau, o atvaziavau tik apsiziuret (del ko su Rogalskiu visai nesitariau), kad pavargau laukti, man buvo dar karta atsakyta - kadangi taretes su rogalsiu, mes aprodyti negalim. zodziu, buvau labai labai labai nemaloniai nustebinta. juolab kai buvau prisiskaiciusi tiek teigiamu atsiliepimu. isejau beveik verkdama. galvojau - jei jau sunku sugaist kelias minutes ir aprodyt kelias palatas, tai kas bus per gimdyma, jei po visko reiks kokios pagalbos ir pan. man taip pasirode, kad kol ten niekam nieko i kisene neideta, tai ir nesiteikia savo uzpakalio pajudint. kita diena nuvaziavom apsiziureti i bak'a. ten buvom visiskai priesingai pasitikti. labai maloni akusere viska aprode, issamiai papasakojo kaip ir kur viskas vyksta ir t.t. beveik valanda labai maloniai bendravom, nors jie visiskai negalejo zinoti - gimdysiu ten ar ne. bet gaiso laika, pasakojo, rode... zodziu, visiska priesingybe. patikekit, nereikejo ilgai svarsyti, kur pasitiksim savo leliuka. aisku, kaina didele, bet negaila ne vieno cento - buvo nerealu. o isvaziuodama apsiverkiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bova @ 2009 03 23, 09:52)
Labas rytas biggrin.gif
norejau paklasuti.
yra kazkoks daktaras kurio pavarde prasideda S... ir moteriskeis M  blush2.gif  nepamenu pavardziu blush2.gif  ka galit apie juos pasakyti?



Na nebent Streiziene arba dar yra Simonaitiene ax.gif o daktaro vyro nemanau kad yra su pavarde is S. smile.gif
Atsakyti