Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(Alchemie @ 2009 03 18, 14:05)
ne nu gydytojo darbe yra daznai skausmingu proceduru, bet yra ir gydytojo etika ir paprastas mandagumas. manau, akd del siuvimo buvo negraziia psakyta..bet yra dar faktas, akd daznai gydytojai surambeja, nes kas diena mato situacijas, skausma ir tiesiog ima nebereaguoti, nebejausti ir pan. delto, kad jiems tai aksdienybe, o mums tai ivykis..ir tiek..galiu tik pasakyti, akd jei gimdai su vyru, daznai tokiu fraziu gerokai pamazeja mirksiukas.gif

pilnai su tavim sutinku, turi but gydytojo etiką ir bent šioks toks mandagumas. 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(auksine @ 2009 03 18, 13:55)
man tai pradeda atrodyt, kad cia kiekviena per savo prizme mato variakojiene...na taip, nera ji svelnybiu isikunijimas, tokia gal siek tiek staciokiska vietomis, bet vienai tai dzin, o kita sureiksmina iki begalybes, kad cia butent ja taip skriaudzia doh.gif  ir vandenis ir man dure ir su ranka ten pamakalavo, tikrai bjaurus jausmas, nu bet gi taip reikia matyt, o ne is kokio pykcio daro biggrin.gif ar jus galvojat, kad ji nekencia puses gimdyviu ir jas tycia zaloja?

o kodel nematot poste žodžių "gal taip ir reikėjo" aš nesiskundžiau, o tik rašiau savo nuomonę,savo pastebėjimus,dėl jūsų minimo skriaudimo, net į galvą tokios mintys nebuvo atėję.O sureikšminau čia ne aš g.gif
Tai buvo mano antras gimdymas pas ją ir tikrai mačiau skirtumą, kokia ji buvo prieš tris metus ir dabar, abu gimdymai buvo sunkus ir ilgi, tačiau antrame pasireiškė jos grubumas, stačiokiškumas, ko tikrai nesitikėjau.
o beto, visi esam skirtingi, tad nereik čia lygint, man neskaudėjo, tai ir tau neturėjo skaudėt.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 03 18, 13:05)
ne nu gydytojo darbe yra daznai skausmingu proceduru, bet yra ir gydytojo etika ir paprastas mandagumas. manau, akd del siuvimo buvo negraziia psakyta..bet yra dar faktas, akd daznai gydytojai surambeja, nes kas diena mato situacijas, skausma ir tiesiog ima nebereaguoti, nebejausti ir pan. delto, kad jiems tai aksdienybe, o mums tai ivykis..ir tiek..galiu tik pasakyti, akd jei gimdai su vyru, daznai tokiu fraziu gerokai pamazeja mirksiukas.gif


pritariu viskam, ir su vyru gimdant tikrai turbut elgiamasi pagarbiau 4u.gif


QUOTE(katiniuks @ 2009 03 18, 14:39)

o kodel nematot poste žodžių "gal taip ir reikėjo" aš nesiskundžiau, o tik rašiau savo nuomonę,savo pastebėjimus,dėl jūsų minimo skriaudimo, net į galvą tokios mintys nebuvo atėję.O sureikšminau čia ne aš g.gif
Tai buvo mano antras gimdymas pas ją ir tikrai mačiau skirtumą, kokia ji buvo prieš tris metus ir dabar, abu gimdymai buvo sunkus ir ilgi, tačiau antrame pasireiškė jos grubumas, stačiokiškumas, ko tikrai nesitikėjau.
o beto, visi esam skirtingi, tad nereik čia lygint, man neskaudėjo, tai ir tau neturėjo skaudėt.



as viska puikiai matau ir kur rasiau, kad cia jums konkreciai taikau? cia visoms, kurios sake, kad gydytoja grubi. na as vaziuosiu pas ja tuoj tartis del antro gimdymo, paziuresiu, gal tikrai pasikeite per pora metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2009 03 18, 18:30)
pritariu viskam, ir su vyru gimdant tikrai turbut elgiamasi pagarbiau  4u.gif
as viska puikiai matau ir kur rasiau, kad cia jums konkreciai taikau? cia visoms, kurios sake, kad gydytoja grubi. na as vaziuosiu pas ja tuoj tartis del antro gimdymo, paziuresiu, gal tikrai pasikeite per pora metu g.gif

tikrai sekmes jums 4u.gif Tikiuosi nenusivilsit.
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2009 03 17, 19:37)
Man irgi nuleidinėjo vandenį, o kaip rašot kad išdraskė, tai paneigsiu, nes ši procedūra nėra maloni ir neskaudi verysad.gif Tai manu čia ne GRUBUMAS kaip rašot, čia taip reikėjo.
schmoll.gif
Papildyta:
Kai prieš metus gymdžiau, tai kiek girdėjau iš gydytojų ir akušerių, tai nelabai jems patinka kai nesitarus iš kokio Vilniaus atvažiuoja(nenorėjai ižeisti Vilniaus, bet norėjau ta pasakyti, kad te kuriems nepriklauso pagal gyvenčmčja vieta)


Šiaip tai visos ligoninės mastu žiūrint gydytojoms ir akušerėms turėtų LABAI patikti, kad pas jų iš Vilniaus atvažiuoja, nes kiekviena gimdyvė su savimi ligoninei atneša ir valstybės pinigus. Vien iš Trakų ir jų apylinkių tiek neprivažiuotų tikrai. O be to kyla ir gimdymų per metus toje ligoninėje skaičius, kas irgi yra pliusas bet kuriems gimdymo namams. Žinoma, nebent patys gydytojai to gerumo ant savo kailio "nejaučia". Man štai viena gydytoja iš AK džiaugėsi - "mes gyvenam gerai, pinigų įplaukia tikrai daug, nes daug gimdyvių...".
Ir asmeniškai nė trupučio nejaučiau, kad kažkas būtų nepatenkintas, jog iš Vilniaus atvažiuojam nesitarę. Net kai važiavom apsižiūrėt paklausėm dėl tarimosi, tai gavom atsakymą, kad tartis nereikia smile.gif Tiesiog atvažiuoti pasiskambinus. Nu, bet mes važiavom neskambinę ir viskas buvo kuo puikiausiai.
Tai vien žo, keista man atrodo, kad iš Vilniaus gimdyvės būtų nelabai pageidaujamos Trakuose...
Atsakyti
sveikos merginos,

as siandien vaziuoju pasisneketi su Varijakojiene del gimdymo....ziuresiu kokia ji ir kaip snekes..ydomu tas grybumas jos kaip pasireiskia. na bet as kazkaip pamaniau kad i profesiuonali savo srity, tai pabandysiu..nors tai pirmas gimdymas..
tai va..parasysiu paskum:)
Atsakyti
QUOTE(katiniuks @ 2009 03 18, 10:54)
apie tuos vandenis gi ir rašiau, kad gal taip ir reikėjo, bet kam ta ironija ir deja ši procedura buvo labai skausmonga.Vandenų maišą pradurt, taip sutinku kad nėr malonu, bet neskaudu, bet kai tau sukiša po to dvi rankas ir viską ten drąsko, tai tikrai yra nežmoniškas skausmas, kiek suprantu jūs to nepatyrėt,jums papraščiausia nuleido tik vandenis.Atleiskit, bet ne tik čia jos grubumas pasireiškė, tad su kiekvienu žmogum elgiasi skirtingai.o dėl siuvimo, kad grubiai pasakė, kad tavęs aš nesiusiu, čia irgi vadinsit, kad taip reikėjo?


Patiriau, dar kaip patiriau, dar ir skatino man ir ten atskirinėja viska, ir vandenis nuleidinėjo ojjjj verysad.gif


bet tai yra tokios proceduros ir nieko nepakeisi
Atsakyti
Kaip ir sakiau, kiekvienam žmogui vis kitaip atrodo
Biolaukai ne visų gi sutampa ax.gif
Bet man gydytojos veiksmai nepasiruodė GRUBUS















PILDAU DEKLARACIJAS














Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karina123: 19 kovo 2009 - 15:32
QUOTE(neriukas @ 2009 03 18, 11:52)
ne tiek jau daug ir liko išlaukt mirksiukas.gif


suzinojau, neatostogaus ji thumbup.gif
QUOTE(Zivile0515 @ 2009 03 19, 11:05)
sveikos merginos,

as siandien vaziuoju pasisneketi su Varijakojiene del gimdymo....ziuresiu kokia ji ir kaip snekes..ydomu tas grybumas jos kaip pasireiskia. na bet as kazkaip pamaniau kad i profesiuonali savo srity, tai pabandysiu..nors tai pirmas gimdymas..
tai va..parasysiu paskum:)

niu ka, labai laukiam naujienu blush2.gif
as pas ja 30 d. vaziuoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2009 03 19, 09:05)
sveikos merginos,

as siandien vaziuoju pasisneketi su Varijakojiene del gimdymo....ziuresiu kokia ji ir kaip snekes..ydomu tas grybumas jos kaip pasireiskia. na bet as kazkaip pamaniau kad i profesiuonali savo srity, tai pabandysiu..nors tai pirmas gimdymas..
tai va..parasysiu paskum:)

Na ar buvot pasisneket su Varikojiene? labai laikiam naujienu? smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif smile.gif
norejau pasiklausti apie gydyt streiziene?
gal kas gimdet pas ja?
kaip ji kaip daktare ir pan.
kaip atsilyginot?
ar taretes pries gimdyma?
busiu labai dekinga uz atsakymus.
mat man geguze gimdyti, ir noreciau pas ja...
Atsakyti
QUOTE(bova @ 2009 03 20, 17:14)
sveikos mamytes 4u.gif  smile.gif
norejau pasiklausti apie gydyt streiziene?
gal kas gimdet pas ja?
kaip ji kaip daktare ir pan.
kaip atsilyginot?
ar taretes pries gimdyma?
busiu labai dekinga uz atsakymus.
mat man geguze gimdyti, ir noreciau pas ja...


Negimdžiau pas ją, bet man pora kartu ji darė echo, tai man ji pasiruodė visai maloni


susigražinkite dalį sumokėtų mokesčių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karina123: 20 kovo 2009 - 17:47
QUOTE(bova @ 2009 03 20, 17:14)
sveikos mamytes 4u.gif  smile.gif
norejau pasiklausti apie gydyt streiziene?
gal kas gimdet pas ja?
kaip ji kaip daktare ir pan.
kaip atsilyginot?
ar taretes pries gimdyma?
busiu labai dekinga uz atsakymus.
mat man geguze gimdyti, ir noreciau pas ja...


Laba. As gimdziau pas Erika. Man asmeniskai ji pati geriausiai gydytoja labai siltas ir fainas zmogus as pas ja nuo pat nestumo pradzios papuoliau echo poto gulejau nestumo pradzioj ligoninej ir pas ja, tai nuo to laiko jeigu kas budavo blogai pas ja ir kreipdavaus visada maloniai ir noriai paaiskindavo ir apziuredavo. As su ja tariausi is anksto nes labai bijojau gimdimo, o kai ja pasitikejau tai neisivaizdavau gimdyti pas kuri nors kita gydytoja ir nenusivyliau, kad susitariau vien del to kad butent tada budejo nelabai vertinama gydytoja (ji mane apziurejo ispat pradziu kol Erika atvaziavo) kuri mane butu iskart po peiliu pakisus doh.gif o Erika neskubejo pirma padare echo isitikinti ar tikrai kraujuoja placenta ir yra koks pavojus o tada jau imtis ziaurumu aciu D viskas buvo gerai ir pagimdziau pati blush2.gif nei minutei nebuvo nuo manes toli pasitkaukus ir nugara masazavo ir ant kamuolio padejo vienu zodziu super man ji pagelbejo. Jeigu kas domins dar rasyk i az blush2.gif mielai pasidalinsiu savo ispudziais apie sia fainuoliska gydytoja thumbup.gif ax.gif
Atsakyti