Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(lairam @ 2009 03 16, 01:12)

Bet isvada tokia, kad tartis visai nera butina  schmoll.gif . Nes cia jau informacija tikrai labai sviezia. Keliu dienu senumo  lotuliukas.gif

niu, bet susitarus bent ramia dusia vaziuosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 03 16, 12:32)
niu, bet susitarus bent ramia dusia vaziuosi  blush2.gif

aš ir nesitarus važiavau ramia dušia bigsmile.gif niekas neišvarė, niekas nepaklausė ko čia naktį atsibeldžiau bigsmile.gif kadangi buvo 3 val nakties ramiai apžiūrėjo, suteikė visą informaciją ir maloniai paaiškino kas ir kaip rolleyes.gif antrą taip pat planuoju gimdyt Trakuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 03 15, 23:12)
Penktadieni, 13 diena, per pilnati  blink.gif  lotuliukas.gif  mano drauge Trakuose pagimde mergyte  wub.gif . Vaziavo nesitarusi. Gimde 16 valandu. Susiraseme tik keliais SMS, todel visu smulkmenu nezinau, bet galiu pasakyti tik tiek, kad ji yra labai viskuo patenkinta, nors ir isvargusi gerokai. Parase, kad personalas super ir kita karta vel vaziuos i Trakus.

Jeigu ka domina, tai veliau galiu paklausti, kokia komanda buvo.

Bet isvada tokia, kad tartis visai nera butina  schmoll.gif . Nes cia jau informacija tikrai labai sviezia. Keliu dienu senumo  lotuliukas.gif

Gerai lauksiu naujienu, man labai idomu ,nes an dienu turiu gimdyti smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 03 16, 13:32)
niu, bet susitarus bent ramia dusia vaziuosi  blush2.gif

drinks_cheers.gif
pilnai pritariu
dabar kai trakai ispopulerejo,tai vietu gali ir nebuti,aisku maza tikimybe,bet kas be ko ten tik 6 palatos 4u.gif
kaip man sake,as kai tariausi paklausiau ,kas bus jaigu vietu tuo metu nebus,tai man buvo atsakyta, kadangi esi susitarus tai kiekviena gydytojas bus suinteresuotas ,kad liktum, ir suksis is padeties,pvz keles mamytes sujungs i viena palata ir tt.t.

o kai nesitares,kazkaip man atrodo jai vietu nebus,tai i vilniu gali tekti vaziuoti unsure.gif

o siaip trakai nerealu wub.gif kazkas minejo maista,man buvo skanu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 03 16, 21:00)
drinks_cheers.gif
pilnai pritariu
dabar kai trakai ispopulerejo,tai vietu gali ir nebuti,aisku maza tikimybe,bet kas be ko ten tik 6 palatos 4u.gif
kaip man sake,as  kai tariausi paklausiau ,kas bus jaigu vietu tuo metu nebus,tai man buvo atsakyta, kadangi esi susitarus tai kiekviena gydytojas bus suinteresuotas ,kad liktum, ir suksis is padeties,pvz keles mamytes sujungs i viena palata ir tt.t.

o kai nesitares,kazkaip man atrodo jai vietu nebus,tai i vilniu gali tekti vaziuoti unsure.gif

o siaip trakai nerealu wub.gif kazkas minejo maista,man buvo skanu tongue.gif


Tai kad seniau šitoj temoj skaičiau, jog ir nesitarus jei atvažiuoji ir palatos visos užimtos, tai jungia po dvi. Logiška šiaip. Kai gimdžiau prieš tris metus Trakuose, tai mums pasakė, kad paprastai būnama po vieną palatoje, tačiau jei trūksta vietos - po dvi ir tada tėtis negali likt.
Atsakyti
QUOTE(katiniuks @ 2009 03 12, 14:11)
visu pirma , kadangi sarėmiai nebuvo stiprus, nuleido vandenis ir ten taip viską viduj draskė rankomis,gal ir reikėjo, bet tai buvo ne tai kad nemalonu o labai skausminga ir dar su tokia ironija kažką sakė, bet aš neatsimenu, nes skausmas buvo baisesnis už sarėmius.Toliau, po viso gimdymo kai reikėjo siut, aš nuo dūrio adatos kruptelėjau, tai taip užrėkė"aš tuoj visai nesiusiu, galėsi vaikščiot nesiuta, nori to?"atleiskit, bet to iš jos nesitikėjau,juolab kad tikrai buvo tartasi.
Darbą savo išmano, tuo negaliu skųstis, bet kad ją pinigai yra pagadine tai faktas , lyginant pirmą gimdymą ir antrą.
Papildyta:

skirtingi žmonės skirtingos nuomonės 4u.gif Dėmesio man po gimdymo netrūko, man reikėjo griežtumo, bet ne Grubumo, kas buvo iš jos pusės.


Man irgi nuleidinėjo vandenį, o kaip rašot kad išdraskė, tai paneigsiu, nes ši procedūra nėra maloni ir neskaudi verysad.gif Tai manu čia ne GRUBUMAS kaip rašot, čia taip reikėjo.
schmoll.gif
Papildyta:
Kai prieš metus gymdžiau, tai kiek girdėjau iš gydytojų ir akušerių, tai nelabai jems patinka kai nesitarus iš kokio Vilniaus atvažiuoja(nenorėjai ižeisti Vilniaus, bet norėjau ta pasakyti, kad te kuriems nepriklauso pagal gyvenčmčja vieta)
Atsakyti
nu..kai zmones gyvena Trakuose, o dirba Vilniuje tai irgi nepriklauso pagal gyvenamaja vieta dirbti biggrin.gif juokauju, ligoniniu per mazai, kad pagal gyvenama vieta skirstytu, ypac, kai dabar toks kiekis gimdanciu.
manau, kad bent jau pasiskambinti ar yra vietu (jei nesitari), reiketu, nes, nu kaip sake buvo ziema atveju, kai atvaziavo i RK, o ten vietu nebuvo, dar laiko iki gimdymo buvo, tai siunte i VGN doh.gif
O siaip..nu bent jau AK sakysim, mano kolege vaziavo susitarusi gimdyti, tai kol atvaziavo gydytojas, ja apziurejo budinti nakti gydytoja ir ka..tuo metu 8 gimdancios..ior ji viena, isivaozduokite, kokia to zmogaus fizine busena ir atsakomybe, cia jau nieko negali reikalauti, nei demesio, nei svelnumo, nes zmogus tisiog plesosi per nakti prie 8 zmoniu..delto, manau, kad gimdymas susitarus (na mokejimas ta nepatogi vieta) kai ir palengvina, siaip nelabai paprasta darba gydytojams.
O siaip tai klausimas, buna kartais viena per para, o kartais 12 per para..cia negali zinoti, kada uzeis bumas biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, kas zinotre ar tiesa kad Varijakoniene balandzio pabaigoje, geguzes pradzioje atostogu iseina? g.gif doh.gif
nes man galimybe suzinoti bus tik si 5tadieni, o as negaliu islaukti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 03 18, 09:39)
Mergaites, kas zinotre ar tiesa kad Varijakoniene balandzio pabaigoje, geguzes pradzioje atostogu iseina?  g.gif  doh.gif
nes man galimybe suzinoti bus tik si 5tadieni, o as negaliu islaukti  schmoll.gif

ne tiek jau daug ir liko išlaukt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2009 03 17, 19:37)
Man irgi nuleidinėjo vandenį, o kaip rašot kad išdraskė, tai paneigsiu, nes ši procedūra nėra maloni ir neskaudi verysad.gif Tai manu čia ne GRUBUMAS kaip rašot, čia taip reikėjo.
schmoll.gif
Papildyta:
Kai prieš metus gymdžiau, tai kiek girdėjau iš gydytojų ir akušerių, tai nelabai jems patinka kai nesitarus iš kokio Vilniaus atvažiuoja(nenorėjai ižeisti Vilniaus, bet norėjau ta pasakyti, kad te kuriems nepriklauso pagal gyvenčmčja vieta)

apie tuos vandenis gi ir rašiau, kad gal taip ir reikėjo, bet kam ta ironija ir deja ši procedura buvo labai skausmonga.Vandenų maišą pradurt, taip sutinku kad nėr malonu, bet neskaudu, bet kai tau sukiša po to dvi rankas ir viską ten drąsko, tai tikrai yra nežmoniškas skausmas, kiek suprantu jūs to nepatyrėt,jums papraščiausia nuleido tik vandenis.Atleiskit, bet ne tik čia jos grubumas pasireiškė, tad su kiekvienu žmogum elgiasi skirtingai.o dėl siuvimo, kad grubiai pasakė, kad tavęs aš nesiusiu, čia irgi vadinsit, kad taip reikėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiniuks: 18 kovo 2009 - 09:55
man tai pradeda atrodyt, kad cia kiekviena per savo prizme mato variakojiene...na taip, nera ji svelnybiu isikunijimas, tokia gal siek tiek staciokiska vietomis, bet vienai tai dzin, o kita sureiksmina iki begalybes, kad cia butent ja taip skriaudzia doh.gif ir vandenis ir man dure ir su ranka ten pamakalavo, tikrai bjaurus jausmas, nu bet gi taip reikia matyt, o ne is kokio pykcio daro biggrin.gif ar jus galvojat, kad ji nekencia puses gimdyviu ir jas tycia zaloja?
Atsakyti
ne nu gydytojo darbe yra daznai skausmingu proceduru, bet yra ir gydytojo etika ir paprastas mandagumas. manau, akd del siuvimo buvo negraziia psakyta..bet yra dar faktas, akd daznai gydytojai surambeja, nes kas diena mato situacijas, skausma ir tiesiog ima nebereaguoti, nebejausti ir pan. delto, kad jiems tai aksdienybe, o mums tai ivykis..ir tiek..galiu tik pasakyti, akd jei gimdai su vyru, daznai tokiu fraziu gerokai pamazeja mirksiukas.gif
Atsakyti