Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(lapiukste @ 2008 08 05, 19:25)
Sveikos... Norėčiau paklausti, ar kuri nors Trakuose gimdėt iš anksto nesitarusios? Ir atsidėkojusios tik simboliškai, po gimdymo, na, kiek atrodė tinkama, bet tikrai ne virš tūkstančio... Arba prašiusios tik mokamos palatos ir niekam daugiau nemokėjusios... Gal galėtumėt pasidalint įspūdžiais, ar ir tuomet viskas buvo labai gerai  wub.gif ? Ir dar - gal galėtumėt parašyt čia ar į až, kiek mokėdavot už konsultacijas su echo, jei tokių prašydavot prieš gimdymą... Labai būčiau dėkinga, man tai padėtų apsispręsti...  ax.gif ... Didelis didelis ačiukas toms, kurios parašys... Tiesa, jei jau čia forume apie tai kalbėjot, parašykit man į až, bo dėl laiko stokos neturiu galimybės perskaityt visko, kas buvo rašyta anksčiau... Labai lauksiu žinučių  4u.gif

Gimdžiau susitarus, bet manau, kad tokia pati priežiūra būtų ir nesitarus - tik tiek, kad mano atvejis buvo sudėtingesnis ir man pačiai buvo ramiau gimdyt susitarus smile.gif
Už konsultacijas ir echo mokėdavau po 50 Lt.
Atsakyti
merginos ar kas taretes su Variakojiene neseniai,kiek mokėjot?Jei galima parašykit į až.Ar už kiekviena apžiurą ir konsultaciją iki gimdymo kažkiek mokėdavot.
Atsakyti
klausykit, o ar kas gali issamiau pasakyti, kodel nepatiko daug kam simonaitiene? nes jei pakliusiu pas ja i budejima tai bus bent aisku ko tiketis smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 08 12, 11:48)
klausykit, o ar kas gali issamiau pasakyti, kodel nepatiko daug kam simonaitiene? nes jei pakliusiu pas ja i budejima tai bus bent aisku ko tiketis smile.gif 4u.gif

Pagyvenusi, ir, sakyčiau, gan grubi, nelabai maloni. Profesionalumo, lyginant su kitomis Trakuose dirbančiomis gydytojomis, irgi trūksta... Aišku, čia tik mano nuomonė. Gal kam nors ši gydytoja ir buvo labai gera...
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 08 12, 15:05)
Pagyvenusi, ir, sakyčiau, gan grubi, nelabai maloni. Profesionalumo, lyginant su kitomis Trakuose dirbančiomis gydytojomis, irgi trūksta... Aišku, čia tik mano nuomonė. Gal kam nors ši gydytoja ir buvo labai gera...


Pritariu del grubumo ir tikrai nemaloni gydytoja iskart atstumianti bent jau man. ax.gif Nemanau kad budinti gydytoja turetu kazkur uzlysti kad gulincioms nescioms moterims tektu ieskoti pagalbos gimdykloje kada gimdo kita doh.gif ir aisku jos pagalbos ir negavo jei neklystu iki ryto ji nepasirode matyt miegojo kazkur uzlindus smile.gif
Atsakyti
Gal kas nors ka nors zinote apie Trakuose dirbancia gyd. Mazonyte (ar kazkaip panasiai - tiksliai pavardes neisiminiau)? Siandien buvau Traku ligonineje, nepaisant to, kad daug rupimu dalyku daugmaz ten zinoma (gimdziau pries 3 metus). Vaziavau tiesiog "pranesti apie save" tongue.gif , kad ne uz ilgo atvyksiu. Taigi, budejo tuo metu ta Maz..., ar kazkaip panasiai, blush2.gif Pasakiau jai, kad man numatytas terminas - ateinanti pirmadieni ir savo atostogu isejusios ginekologes rekomendacijomis tureciau vykti iskart ligoninen... Tai ta Mazo.... ar kaip ji ten, sako, "Jus neskubekite pirmadieni, kai prades skaudeti - tai ir atvykite..." unsure.gif Na, galvoju, nieko sau g.gif Suprantu, kad terminas dar nereiskia, jog pagimdyti turi butent nustatyta diena, bet visgi tas pareiskimas nuskambejo keistokai. Tikejausi, kad pritars mano norui atvykti i gimdymui pasirinkta ligonine sukakus 40 savaiciu (nekalbu apie guldyma - bent jau apie apziura ar konsultacija, uz kurias, be abejo, sumokeciau)... Atsiprasau uz nerisluma, bet gal ka galite pasakyti apie sia gydytoja? ax.gif
Atsakyti
Na, manau, kad is dalies ji teisi, taciau kiek man aiskino medikai, tai atejus terminui ir dar negimdant, o norint apziuros reikkia tureti su savimi siuntima ir tave priziurincio mediko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 08 18, 11:40)
Na, manau, kad is dalies ji teisi, taciau kiek man aiskino medikai, tai atejus terminui ir dar negimdant, o norint apziuros reikkia tureti su savimi siuntima ir tave priziurincio mediko smile.gif


As turejau siuntima is poliklinikoss ginekologes guldymui i stacionara. Bet po apziuros Trakuose isleido namo neribotam laikui, kol prades skaudeti ar vandenys nubegs. Jau po termino savaite. Niekas nevyksta. Siuntima pasiliko sau. Tai kaip reiketu toliau elgtis?
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 08 18, 11:40)
Na, manau, kad is dalies ji teisi, taciau kiek man aiskino medikai, tai atejus terminui ir dar negimdant, o norint apziuros reikkia tureti su savimi siuntima ir tave priziurincio mediko smile.gif

Hm, keista g.gif Paskutinese apziurose savo poliklinikoje lankiausi pas bendrosios praktikos gydytoja, nes ginekologe isejo atostogauti doh.gif Na, tikrai, jei buciau zinojus ar itarus apie siuntima, buciau uzklaususi savo seimos gydytojos. Pasielgiau kaip paprastai tokiose situacijose daroma - visiskai pasitikejau gydytoja...
QUOTE(Chelsea @ 2008 08 18, 13:29)
As turejau siuntima is poliklinikoss ginekologes guldymui i stacionara. Bet po apziuros Trakuose isleido namo neribotam laikui, kol prades skaudeti ar vandenys nubegs. Jau po termino savaite. Niekas nevyksta. Siuntima pasiliko sau. Tai kaip reiketu toliau elgtis?

Va cia ir vel keista unsure.gif As, nepaisant anksciau papasakotos istorijos, kuomet man prisake, jog nebutina atvykti sukakus terminui, termino diena ryztingai nuvykau i Trakus. Aisku, reikia pridurti, kad vaziavau tik del to, kad lyg tycia termino dienos ryte pasirode kraujo... Zodziu, aplinkybes susideliojo lyg tycia labai, ziauriai kalbant, palankiai. Sikart apziurejo labai nuodugniai ir profesionaliai - atliko visus reikiamus tyrimus nuo A iki Z ir issiunte namuciu su priesaku atvykti po dvieju dienu sekanciai apziurai. Chelsea, tavo situacijoje, manau, tikrai vaziuociau i Trakus. Gali buti, kad esant kitai gydytoju pamainai, tave bent jau apziures (kaip, beje, nutiko ir man). Beje, pirmaji mazyli gimdziau Trakuose ir jis gime gerokai po termino. Pamenu, kad nuo pat pirmo apsilankymo mums paskirdavo kas poros dienu apziura, o kai sukapsejo visa savaite su trupuciu po termino, mane pagulde. Leliukas gime man pragulejus ligonineje dar nepilnas tris dienas. Taigi, su tom apziurom ir demesiu viskas gavosi kazkaip naturaliai, be nervu ir neturint jokiu siuntimu unsure.gif P. S. su niekuo nesitariau ir niekam nemokejau. Tik po gimdymo uz tikrai profesionalu darba simboliskai atsidekojome vaikuti priemusioms gydytojai ir akuserei rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maman: 19 rugpjūčio 2008 - 15:50
QUOTE(Chelsea @ 2008 08 18, 13:29)
As turejau siuntima is poliklinikoss ginekologes guldymui i stacionara. Bet po apziuros Trakuose isleido namo neribotam laikui, kol prades skaudeti ar vandenys nubegs. Jau po termino savaite. Niekas nevyksta. Siuntima pasiliko sau. Tai kaip reiketu toliau elgtis?


skaitosi 41 savaite ir plius 6 dienos, normalus savalaikis gimdymas, po sio termino jau veluojantis. tad manau 41 savaite ir kelios dieneles turetum nuvykti. gali pradzioj pabandyt pasiskambinti, tipo nerimauji, gal pasiulys atvykti . va nr. 852855829 4u.gif
Atsakyti
Gal zinote kokiu laiku Trakuose priima apziureti palatas, gimdyklas? Ar tiesiog skambinat ir pasako kada galima atvaziuoti apziureti? g.gif
Ir kiek ten mokamu tu seimyniniu palatu kur galima su vyru likti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianiux @ 2008 08 25, 08:55)
Gal zinote kokiu laiku Trakuose priima apziureti palatas, gimdyklas? Ar tiesiog skambinat ir pasako kada galima atvaziuoti apziureti? g.gif
Ir kiek ten mokamu tu seimyniniu palatu kur galima su vyru likti? ax.gif


Manau reikia skambinti ir paklausti kada galima kad nuvaziavus nereiktu ilgai laukti kol kas gales aprodyt ax.gif
Dabar visos palatos yra pritaikytos likti su vyru, nes guldo tik po viena gimdyve ir yra kita lova artimiesiems, bet kainos tiksliai nezinau lyg 30 Lt uz para, o yra VIP palata su dusu tai ji kainuoja 3 paros 300 Lt. smile.gif ir jeigu negaila moket tokiu pinigu tai tikrai patarciau nes dusas labai patogu ir wc palatoj ypac jei issekus esi labai zinau pagal save mirksiukas.gif
Atsakyti