Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

Dideliausi ir nuosirdziausi sveikinimai visai seimynai gimus suneliui 4u.gif thumbup.gif 4u.gif
Aciu uz sviezius ispudzius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2009 02 25, 16:37)
Dideliausi ir nuosirdziausi sveikinimai visai seimynai gimus suneliui  4u.gif  thumbup.gif  4u.gif
Aciu uz sviezius ispudzius  smile.gif


As irgi prie sveikinimu prisidedu wub.gif
Ir mane labai dziugina geri atsiliepimai apie Trakus 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu sulaukus sūnelio smile.gif wub.gif , gerai,akd pasidalinai ispūdžiais dabar drasiai galėsiu važiuoti gimdyti nestuke.gif
Atsakyti
Gimdziau Trakuose gruodzio men. Likau viskuo patenkinta. Jei domina konkretus dalykai rasykit i AZ 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Elfukas @ 2009 02 21, 12:01)
Kalbant apie maistą, tai man labai buvo įdomu vienas dalykas. Kai pagimdžiau Trakuose prieš tris metus ir buvau ten, tai mačiau, kaip vienas tėtis naudodavosi ten tokia mini virtuvyte, kuri šiaip tai yra akušerių ir gydytojų. Vandens užsikaisdavo, pasišildydavo ten kažkokį maistą. Tai va, gal kas konkrečiau žinot, ar akušerės ten mielai leidžia naudotis, ar tai tiesiog buvo išimtis tas tėtis...

tikrai leidzia smile.gif sildemes is namu atnesta maista ir ligonines atsalusi maista.
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2009 02 25, 16:37)
Dideliausi ir nuosirdziausi sveikinimai visai seimynai gimus suneliui  4u.gif  thumbup.gif  4u.gif
Aciu uz sviezius ispudzius  smile.gif



QUOTE(lairam @ 2009 02 25, 17:04)
As irgi prie sveikinimu prisidedu  wub.gif
Ir mane labai dziugina geri atsiliepimai apie Trakus  4u.gif



QUOTE(Drugeliss @ 2009 02 25, 19:23)
Sveikinu sulaukus sūnelio smile.gif  wub.gif , gerai,akd pasidalinai ispūdžiais dabar drasiai galėsiu važiuoti gimdyti  nestuke.gif


AČIŪ už sveikinimus 4u.gif wub.gif besiruošiančioms į Trakus linkiu sėkmės...viskas bus šaunu... wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir aš sveikinu visus leliukus, gimusius Trakuose, ir jų mamytes smile.gif
Smagu, mūsų būrys didėja smile.gif

P.S. Ir dar labai malonu, kai girdi gerus atsiliepimus apie Trakus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2009 02 20, 14:33)
jo del maisto traku ligoninej reikia pasistengt balu pririnkt doh.gif ,nes jej ne namynis maistas buciau badu mirusi,nors jegu valgit vos turejau blink.gif ,bet trecia tikrai gimdisiu Trakuose jej atsilepimai visdar bus thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ,2sunus gimdziau Traku A.Skir.nors ir gyvenu VIlniuje.mano atsilepimai apie daktarus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ,yra ten viena sesele ar kaskas panasaus,buvo atejus pora kartu,sviesiaplauke apie 40m.tai tokia esterike,atsejt netaip mairini ,netaip rangi,ir viska su psihais aiskino,pas ja berots irgi anukas yra,na koroce mane ji vos iki asaru nedavede,nors esu neissilpnuju harakteriu.o seip  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Aha, as ant jos irgi uzsiroviau ir po pirmo gimdymo ir po antro. Labai nemaloni ir isteriska persona. Ji berods neonatologe, ar kaip ten vadinasi - kurios su leliukais dirba. Sukelia itampa savo tokiu bjauriu bendravimu. Issisiepus tokia dirbtina sypsena, bet moralizuoja...Pastebejau, kad net koleges is jos pasisaipo doh.gif kita neonatologe jai isejus burbtelejo "na ji pas mus protingiausia..." ar kazka panasaus... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Elfukas @ 2009 02 21, 11:01)
Kalbant apie maistą, tai man labai buvo įdomu vienas dalykas. Kai pagimdžiau Trakuose prieš tris metus ir buvau ten, tai mačiau, kaip vienas tėtis naudodavosi ten tokia mini virtuvyte, kuri šiaip tai yra akušerių ir gydytojų. Vandens užsikaisdavo, pasišildydavo ten kažkokį maistą. Tai va, gal kas konkrečiau žinot, ar akušerės ten mielai leidžia naudotis, ar tai tiesiog buvo išimtis tas tėtis...



As viena syki nuejau i virtuvele arbatos uzsiplikyt, nes ta ligonines arbata tragiskai saldi, gert neimanoma doh.gif Taiva kazkaip man nelabai malonu buvo. Nors ir atsiklausiau, ar galima uzsipylt vandens...o ten kaip tik tuo metu uzkandziavo akusere su gydytoja, tai kazkaip tokia tyla nejauki isivyravo...Stengiausi nest kudasiu greiciau is ten. Ai nezinau, gal cia as taip jautriai i viska reaguoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otra: 28 vasario 2009 - 14:05
Jataus... aš tai nuo pas nėštumo įsitraukus šią temelę į "favorites", niu man labai sentimentai iš Trakų biggrin.gif tikrai labai patiko thumbup.gif
Klausykit, o įdomu, kas nors iš personalo paskaito tokius forumus...? Būtų jiems laaabai malonu, na gal ne visiems, bet apskritai, Trakų ligoninės akušerijos skyriaus personalui paglostytų savimeilę wub.gif
Atsakyti
laba,
o as va ruosiuosi gimdyto Trakuose...tai galvoju..kaip cia daryti...nuvaziuoti aspiziureti..ane? tada uzsiregistruoti pas gydtoja ir nueiti tarkim susitarti ??
ar nepriima taip...
ka tureciau daryti ? g.gif
Atsakyti
sveikute, asmeniskai as pirma karta nuvaziauvau apziuret ligonine, o kai apsisprendziau ten gimdyt tai pasiskambinau pries atvaziuojant ir pasiteiravau kelinta valanda ir kada galeciau pas jus atvaziuot, tai atsake: "bet kuriuo metu galite atvykti", jei paklaus kas tasitiko pasakykit, kad pilvuka skauda arba saremai prasidejo, ir tikrai priims.
Atsakyti
Na šita tema tikrai yra geriausia reklamos kampanija Trakų gimdymo namams:) Aš irgi apssisprendžiau gimdyti Trakuose, per daug prisiskaičiau forumuose ir prisiklausiau draugių pasakojimų, tai dabar bijau gimdyti kuriuose nors Vilniuje esančiuose gimdymo namuose:(. Viena problema, vyras kol kas atsisako vežti į Trakus, sako kad per toli, visko gali kelyje atsitikti.... vyrai, nieko jie nesupranta;)

O tos iš Vilniaus kurios gimdėte Trakuose, ar jus važinėjote reguliariai apžiūrai prieš gimdymą, ar jau kai reikalas subrendo tada ir nuvažiavote?
Atsakyti
QUOTE(Grazinatorius @ 2009 03 02, 20:55)

O tos iš Vilniaus kurios gimdėte Trakuose, ar jus važinėjote reguliariai apžiūrai prieš gimdymą, ar jau kai reikalas subrendo tada ir nuvažiavote?


Kai laukiau pirmos dukros, tai taremes su gydytoja V. Variakojiene. Buvau pries gimdyma pas ja keliose apziurose, ji dar ir echoskopija padare. Siaip paskutinemis dienomis truputi stresinau, kad menkai jauciu mazylio judesiukus, tai skambindavau gydytojai, o ji liepdavo atvaziuot pasimatuot sirdeles tonu, t.y. pagulet po tokiu aparatu... kartais gydytojos nebudavo, tai seseles pamatavusios tonus paskambindavo gydytojai, ir tada pasitarusios isleisdavo dar namo. Zodziu, ivairiai buna, tikriausiai yra nemazai ir tokiu mamu, kurios tik prasidejus gimdymui atvaziuodavo...

O kelias tai tikrai netolimas...aisku, ziurint is kurios Vilniaus vietos vaziuot..mums is Lazdynu, tai buvo gal net paprasciau, nes maziau galimybiu isstrigti kokiam beviltiskam kamstyje miesto centre...
Atsakyti