Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

Nu davai dar apie maistą smile.gif
Prieš gimdymą ir aš apie maistą negalvojau, atrodė, kad svarbiausia vaikas, aplinka ir visa kita, ką ir pačios puikiai žinot ir jaučiat. Dabar požiūris kiek praktiškesnis. Vienas dalykas, ne visi patiekalai tinkami žindančiom motinom. Kitas, svarbesnis, - moteris gimdymo metu netenka kraujo, netenka skysčių, tai sunkus FIZINIS darbas. Ne tik dvasinis. Taip kad maistas po to yra labai svarbus, nors apie jį galvoti nesinori. Aš pvz. vaikščiojau visą savaitę balta kaip popierius, tai mama ištisai šėrė mane mėsom, kad geležies gaučiau. Jei būčiau žinojusi, kad man taip sunkiai seksis valgyti ligoninės maistą, būčiau prašiusi jos pabūti Vilniuje, o ne iš Kauno maistą vežioti. Aišku, gal mano situacija kiek kitokia - ligoninėj buvom visą savaitę.
Tai va noriu pasakyt, kad nenuvertinkit iš anksto savo fizinių poreikių, jei įtariat, kad gali būti sunkoka valgyti ligoninės maistą - tiesiog pagalvokit, iš kur kitur jį galėsit gauti, kad paskui vyrui strioko nebūtų smile.gif
Bet dar pasikartosiu, kad nepaisant maisto ar dar ko nors, antrą vaiką norėčiau gimdyti tik Trakuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2009 02 20, 10:19)
Nu davai dar apie maistą smile.gif
Prieš gimdymą ir aš apie maistą negalvojau, atrodė, kad svarbiausia vaikas, aplinka ir visa kita, ką ir pačios puikiai žinot ir jaučiat. Dabar požiūris kiek praktiškesnis. Vienas dalykas, ne visi patiekalai tinkami žindančiom motinom. Kitas, svarbesnis, - moteris gimdymo metu netenka kraujo, netenka skysčių, tai sunkus FIZINIS darbas. Ne tik dvasinis. Taip kad maistas po to yra labai svarbus, nors apie jį galvoti nesinori. Aš pvz. vaikščiojau visą savaitę balta kaip popierius, tai mama ištisai šėrė mane mėsom, kad geležies gaučiau. Jei būčiau žinojusi, kad man taip sunkiai seksis valgyti ligoninės maistą, būčiau prašiusi jos pabūti Vilniuje, o ne iš Kauno maistą vežioti. Aišku, gal mano situacija kiek kitokia - ligoninėj buvom visą savaitę.
Tai va noriu pasakyt, kad nenuvertinkit iš anksto savo fizinių poreikių, jei įtariat, kad gali būti sunkoka valgyti ligoninės maistą - tiesiog pagalvokit, iš kur kitur jį galėsit gauti, kad paskui vyrui strioko nebūtų smile.gif
Bet dar pasikartosiu, kad nepaisant maisto ar dar ko nors, antrą vaiką norėčiau gimdyti tik Trakuose smile.gif


Labai gerai pasakyta thumbup.gif

Aš tai žinau, kad jei maisto trūks, tai tikrai kasnors iš artimųjų atveš smile.gif , nepergyvenu.
Atsakyti
jo del maisto traku ligoninej reikia pasistengt balu pririnkt doh.gif ,nes jej ne namynis maistas buciau badu mirusi,nors jegu valgit vos turejau blink.gif ,bet trecia tikrai gimdisiu Trakuose jej atsilepimai visdar bus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,2sunus gimdziau Traku A.Skir.nors ir gyvenu VIlniuje.mano atsilepimai apie daktarus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,yra ten viena sesele ar kaskas panasaus,buvo atejus pora kartu,sviesiaplauke apie 40m.tai tokia esterike,atsejt netaip mairini ,netaip rangi,ir viska su psihais aiskino,pas ja berots irgi anukas yra,na koroce mane ji vos iki asaru nedavede,nors esu neissilpnuju harakteriu.o seip thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natalikas: 20 vasario 2009 - 14:43
Jei jau prakalbot apie maistą Trakų lig., tai irgi individualu, nes aš pvz buvau pilnai juo patenkinta, na taip, ir skonis ir kiekis dietinis, bet tai puiki pradzia po gimdymo padedanti sureguliuoti vartojamo maisto kiekį, kad nelikt balionu lotuliukas.gif aš valgiau ir gėriau viską ką davė, ir burokėlius, ir slyvų kompotą, ir juodą arbatą, ko rašo nerekomenduoja maitinančioms ir... NIEKO rolleyes.gif jokių problemų dėl to neturėjau, jaučiaus puikiai, o ir leliukas buvo patenkintas thumbup.gif maitinu iki šiol thumbup.gif Tiesa, vyrui buvusiam kartu su mumis visas tris paras teko "privalgyti" netoliese esančioje kavinukėje. Beje, juk Trakai ne kokia tundra, yra ten parduotuvių, IKI per gatvę, tad vyras bet kuriuo momentu galės nubėgt kokio jogurto nučiupt,, thumbup.gif
Atsakyti
Kalbant apie maistą, tai man labai buvo įdomu vienas dalykas. Kai pagimdžiau Trakuose prieš tris metus ir buvau ten, tai mačiau, kaip vienas tėtis naudodavosi ten tokia mini virtuvyte, kuri šiaip tai yra akušerių ir gydytojų. Vandens užsikaisdavo, pasišildydavo ten kažkokį maistą. Tai va, gal kas konkrečiau žinot, ar akušerės ten mielai leidžia naudotis, ar tai tiesiog buvo išimtis tas tėtis...
Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2009 02 21, 12:01)
Kalbant apie maistą, tai man labai buvo įdomu vienas dalykas. Kai pagimdžiau Trakuose prieš tris metus ir buvau ten, tai mačiau, kaip vienas tėtis naudodavosi ten tokia mini virtuvyte, kuri šiaip tai yra akušerių ir gydytojų. Vandens užsikaisdavo, pasišildydavo ten kažkokį maistą. Tai va, gal kas konkrečiau žinot, ar akušerės ten mielai leidžia naudotis, ar tai tiesiog buvo išimtis tas tėtis...

ten tikrai yra vyrtuve,as ja naudojausi,mikrobange ,kavinukas,tik uzeidavau ,jej jas buvo atsiklausdavau,ir melai leisdavo pasinaudot thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,netgi kai nieko nebudavo ejau,ir niekas nieko nesake,tik mandagumo delej atsiklaust reiketu.
Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2009 02 21, 12:01)
Kalbant apie maistą, tai man labai buvo įdomu vienas dalykas. Kai pagimdžiau Trakuose prieš tris metus ir buvau ten, tai mačiau, kaip vienas tėtis naudodavosi ten tokia mini virtuvyte, kuri šiaip tai yra akušerių ir gydytojų. Vandens užsikaisdavo, pasišildydavo ten kažkokį maistą. Tai va, gal kas konkrečiau žinot, ar akušerės ten mielai leidžia naudotis, ar tai tiesiog buvo išimtis tas tėtis...

Mes gimdeme trakuose pries 1 metus ir 4 menesiukus, tai irgi naudojomes ta virtuvele. Mums tada tiesiog pasake sesute kazkokia, kad galime ten eiti ir uzsivirti kokio vandenelio ir pan. Tai mes ir ejome mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes va gimėm prieš 4 mėnesius - ir mums PASIŪLĖ pasinaudot virtuvėle thumbup.gif
Atsakyti
Nu as visa gyvenima esu nevalgus zmogus (alkio jausma pajutau tik nestumo metu biggrin.gif )po gimdymo mesos tikrai nwnoreciau, juolab, kad vis tiek per kelias dienas mesa Hb neatstatys (jei buvo zemas pries gimdyma, o jei gimdymo metu nukraujavo, tai jau ir lasines stato)..neesme..manau, kad krizes metu gal su maistu ir ne tortai pyragai, bet kai valgyt galima, tai ir gerai biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Norejau paklaust, kokia mazdaug patalpu temperatura buna ziema ir ankstyva pavasari? Ar reikia silta chalata ir vilnones kojines pasiimt, ar su vienais marskineliais galima vaiksciot? Ypac rupi, kaip ten bus balandzio pradzioj, kai sildymas jau bus atjungtas. Namuose juk tokiu metu buna salta ir dregna... verysad.gif Nezinau, kokius rubelius mazyliui paimt.. ar uzteks poros sluoksniuku,t.y. marskineliu ir sliauztu, ar reiketu dar ko nors siltesnio? Pirma dukryte gime Trakuose per pacius karscius, tai buvo viskas paprasta, o dabar vel esu pasimetus, kaip geriau pasiruost.. blush2.gif Patarkit, mielosios.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2009 02 24, 16:56)
Sveiki 4u.gif  Norejau paklaust, kokia mazdaug patalpu temperatura buna ziema ir ankstyva pavasari? Ar reikia silta chalata ir vilnones kojines pasiimt, ar su vienais marskineliais galima vaiksciot? Ypac rupi, kaip ten bus balandzio pradzioj, kai sildymas jau bus atjungtas. Namuose juk tokiu metu buna salta ir dregna... verysad.gif Nezinau, kokius rubelius mazyliui paimt.. ar uzteks poros sluoksniuku,t.y. marskineliu ir sliauztu, ar reiketu dar ko nors siltesnio? Pirma dukryte gime Trakuose per pacius karscius, tai buvo viskas paprasta, o dabar vel esu pasimetus, kaip geriau pasiruost..  blush2.gif  Patarkit, mielosios..  4u.gif


Kai as gimdziau, tai mums buvo duotas elektrinis sildytuvas i palata. Galejome papildomai pasisildyti.
Atsakyti
Sveikos būsimosios ir esamos mamytės 4u.gif
Lygiai prieš dvi savaites gimdžiau Trakuose ir nusprendžiau pasidalinti su Jumis savo ispūdžiais, kurie gal kažkam padės apsispręsti. 4u.gif
mano gimdymas truko 17 val. nes nubėgo vandenys ir ligoninėje teko praleisti nemažai laiko nes strigo veikla. Susipažinau su nemažai personalo thumbup.gif kuriam tik patys geriausi atsiliepimai. Vos atvykus mus priėmė budinti daktarė ir akušerė, maloniai tikrai bendravo ir apžiūrėjo.
Aš asmeniškai buvau susitarusi su gyd. Rogalskiu kad jis priimtų mano gimdymą, nes visą nėštumą lankiausi pas jį. Taigi apie ši gyd. tik patys geriausi atsiliepimai thumbup.gif , gavau išties profesionalią priežiūrą ir gimdymas praėjo super.
Kadangi strigo veikla, buvo nuspręsta mane skatinti, prašiausi epidūro, nes buvau prisiskaičiusi doh.gif kad skausmai padvigubėja...gyd. mane apibarė ir teko juo pasitikėti kad dozės nebus tikrai arkliškos ir žadėjo kitokį nuskausminimą, už ką esu jam labai dėkinga, nes išvengiau epidūro...nuskausminimą gavau ir viskas baigėsi nuostabaus sūnelio gimimu.
Visas kitas personalas irgi pagirtinas. Tikrai malonūs ir paslaugūs žmonės, pradedant nuo sanitarių ir baigiant daktarais. Labai maloniai bendrauja, viską išaiškina ir padeda jei reikia.
Palatoje visą laiką gulėjau viena, kas irgi buvo labai komfortabilu.Trakuose jie visada stengiasi guldyti gimdyves po vieną, na nebent būna anšlagas.
Kas dėl maisto: na ne restoranas, bet valgyti įmanoma. Ir bet kada gali gauti papildymą iš vyro smile.gif parduotuvė tikrai netoli mirksiukas.gif
Skaičiau kad kažkas rašė apie vieną vaikų gyd., tai aš su ja susidūriau, tai vat ji ne kokį įspūdį paliko, nes prigasdino mane kad nedamaitinu vaiko... doh.gif
Na o visa kita tiesiog šaunu Trakuose... drinks_cheers.gif
tikiuosi antrą irgi ten gimdysiu... wub.gif
p.s. jei kas turi konkrečių klausimukų, klauskite, kol švieži prisiminimai parašysiu...
Papildyta:
QUOTE(naminukė @ 2009 02 24, 16:56)
Sveiki 4u.gif  Norejau paklaust, kokia mazdaug patalpu temperatura buna ziema ir ankstyva pavasari? Ar reikia silta chalata ir vilnones kojines pasiimt, ar su vienais marskineliais galima vaiksciot? Ypac rupi, kaip ten bus balandzio pradzioj, kai sildymas jau bus atjungtas. Namuose juk tokiu metu buna salta ir dregna... verysad.gif Nezinau, kokius rubelius mazyliui paimt.. ar uzteks poros sluoksniuku,t.y. marskineliu ir sliauztu, ar reiketu dar ko nors siltesnio? Pirma dukryte gime Trakuose per pacius karscius, tai buvo viskas paprasta, o dabar vel esu pasimetus, kaip geriau pasiruost..  blush2.gif  Patarkit, mielosios..  4u.gif


jau kažkuri mamytė rašė, aš pasikartosiu kad yra elektriniai šildytuvai, palatose tikrai nebus šalta. man tikrai neprireikė vilnonių kojinių, šiaip iš vis išsiverčiau be jų...buvo šilta...Chalatą turėjau paprastą frotinį, tai labai pravertė, šiaip duoda ir ligoninė tokius medžiaginius, su jais manau šaltoka būtų, be to savo mielesnis. Vaikeliui irgi manau užteks poros sluoksniukų rūbelių, nes dar duoda kaldrytę ir jei ką pasišildysite...
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti