Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(DOMINIKE @ 2009 02 17, 18:39)
Trakai priima kai buna pilnos 36 savaites, kitaip keliaujat su svytureliais i antalkalni sad.gif keista skaityti kad kazkokia gydytoja nemaloniai prieme, ten visos labai malonios. labai smaikstus vyrai gydytojai o pati geriausia Vilija Variakojiene!!! Gimdziau ten 2 vaikus ir net negalvojau apie kitus g/n gimdant antra vaika, ten labai moloni aplinka, nera ,,konvejerio,, o gyvenu 21 km uz Vilniaus  Moletu plentu. buvau apmasciusi kelis variantus kaip ten nuvykti, net kaimynai siulesi nuvezti jei nebutu vyro namie. aisku, gerai ten nuvykti, apsiziureti, bet ir be to priima visas nuo 36 sav. dabar ten yra puiki komercine palata, skanus maistas..zodziu, ispudziai superiniai, ne gimdymas o buvimas sanatorijoj wub.gif

drinks_cheers.gif Nuomonei pritariu 100 procentu. Man irgi ten viskas ir tiko, ir patiko.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 02 12, 20:36)
Nu bursiu, dabar, kad iki vasaros nebutu umaus pagausejimo gimdymu biggrin.gif ir tilpciau i Trakus



puiki ideja !!!! verta! as tik meldziausi kad 36 savaiciu sulaukciau, 32 prasidejo prieslaikinis gimdymas tai Trakai sustabde, pagulde 3 dienom ir lasino kad tik dar prasilaikyciau. oj, kiek galiu visko papasakot !!!! abu vaikus ten gimdziau ir baisiai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINIKE @ 2009 02 17, 18:39)
dabar ten yra puiki komercine palata, skanus maistas..zodziu, ispudziai superiniai, ne gimdymas o buvimas sanatorijoj wub.gif


Nu dėl to maisto tai nežinau nežinau biggrin.gif Prisiminiau dabar kaip prieš gimdymą čia skaičiau, kad skanu, nu bet man tai nea... smile.gif Liūdesys man ten su maistu buvo. Mama iš Kauno važiavo ir vežė valgyt smile.gif Aišku, gal man po gimdymo panašiai kaip po ligos apetito nebuvo, bet nelabai ten ką valgiau... Kas bijojau kad kleckiukui netiks, kas atrodė visiškai "neapetitnai", kas visiškai neskanu. Patiko tik mieliniai blynai pavakariam. Tai žodžiu kas įtaria esančios panašaus išpindėjimo kaip aš, pasirūpinkit maisto tiekimu iš anksto blush2.gif Nors šiaip esu valgiusi "ligoninio" maisto, kuris man patiko. Tai gal nesu baisiai išpindėjus blush2.gif
Bet šiaip tai įspūdžiai ir mano superiniai, dzin tas maistas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 02 17, 19:57)
drinks_cheers.gif  Nuomonei pritariu 100 procentu. Man irgi ten viskas ir tiko, ir patiko.



tai super ! man taip pasirode kad tos, kurios ten gimde, visos liko patenkintos o tos, kurios gandu formoje kazka girdejo...taip ir liko nepatenkintos. Zinau tik viena, mano maze gimtu su replem ir vakumu arba cezariu kitur nes gime veiduku aukstyn... tik Traku gydytoju deka viskas ivyko slandziai- nepagaleta demesio ir kvalifikacijos..... tikri asai ten thumbup.gif thumbup.gif
kartais ten uzsuku labai trumpam pasisveikinti, jiems labai malonu, man irgi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Kuitulienė @ 2009 02 17, 20:00)
Nu dėl to maisto tai nežinau nežinau  biggrin.gif Prisiminiau dabar kaip prieš gimdymą čia skaičiau, kad skanu, nu bet man tai nea... smile.gif Liūdesys man ten su maistu buvo. Mama iš Kauno važiavo ir vežė valgyt smile.gif Aišku, gal man po gimdymo panašiai kaip po ligos apetito nebuvo, bet nelabai ten ką valgiau... Kas bijojau kad kleckiukui netiks, kas atrodė visiškai "neapetitnai", kas visiškai neskanu. Patiko tik mieliniai blynai pavakariam. Tai žodžiu kas įtaria esančios panašaus išpindėjimo kaip aš, pasirūpinkit maisto tiekimu iš anksto  blush2.gif Nors šiaip esu valgiusi "ligoninio" maisto, kuris man patiko. Tai gal nesu baisiai išpindėjus  blush2.gif
Bet šiaip tai įspūdžiai ir mano superiniai, dzin tas maistas  mirksiukas.gif


nu, as tai pakankamai spindejus, vyras tampe maista bet ten jis visai skanus buvo tai viska jam ir sumaitinau ir sakaiu kad neveztu.. schmoll.gif aisku, tai tikra smulkmena...paskui gulejome santariskese o! ten tai ,,otravos,, maisto gadinimas, net atebejausi kaip galima sugadinti bulves doh.gif
Atsakyti
as kazkaip jau net nepamenu, koks tas maistas buvo smile.gif . Bet cia smulkme. O siaip ir as pastebejau, kad tos, kurios ten gimde, tai liko patenkintos. Tos kurios kazkur kazka girdejo, tai atsiliepia nelabai kaip smile.gif Bet as tikrai kita karta vaziuosiu ten. Nebent bus kokie nenumatyti atvejai, bet siaip man ten liuks
Atsakyti
Nu maisto as ragavusi taip: Jokube, Santariskese ir Lazdynu greitosios pagalbos ligoninej..galiu tik pasakyti, kad pirma ir paskutini syki, kadangi buvau isbadejusi, man be proto buvo skanu batonas su sviestu biggrin.gif
Atsakyti
Man asmeniskai sia diskusija apie maista kazkokia juokinga bigsmile.gif Jus gi gymdyti vaziuojat o ne i restorana blush2.gif Man liko superiniai ispudziai po gymdymo Trakuose thumbup.gif Na ir kas kad as negalejau i burna ideti ta maista - na nevalgau as toki maista, na neskanu man. Bet man tai visiskai nerupejo, yra maisto parduotuves, galu gale gali vyras arba mama kazka atvezti rolleyes.gif Svarbiausias kad gydytojas butu asas ir vaikelis gymtu sveikas wub.gif Visoms SEKMES 4u.gif
Atsakyti
Tai cia maistas tarp kitko..turiu pasakyti, kad as po gimdymo tik gerti norejau ir geriau nerealiais kiekiais, o apie maista emiau galvoti, tik, kai ji atnese i palata kita diena, tai buvau jau nevalgiusi kokias 20 valandu..tai maistas visoks man buvo skanus.O jei, ka tai pparsysiu, akd atveztu..ne beda..as ieskau geros atmosferos sau ir ateinanciam vaikui ir aisku profesionalios prieziuros
Atsakyti
o as pamenu tik pagimdzius, kai jau i palata atveze mane, sakau duokit valgyt biggrin.gif jau ir gimdydama mielai buciau pavalgius ir yyypac atsigerus bigsmile.gif nepamenu maisto ten...kazka valgiau, kazko ne, o dar vyra i parduotuve nusiusdavau, jei kazko uzsimanydavau ir ramu, uzteko to maisto smile.gif
Atsakyti
Nu super smile.gif

nors man iki gimdymo dar toloka, bet aš jau domiuosi kur reikės gimdyti.

Pradžioje norėjau į Mažylį važiuot, bet skaičiau, rinkau informaciją ir galiausiai nusprendžiau, kad nelabai noriu į ten varyt. Pati nuo Trakų gyvenu už 30 km., bet kažkaip skeptiškai žiūrėjau į šią įstaigą blush2.gif , bet kai perskaičiau tiek daug gerų atsiliepimų, o beto pusseserė gimdė prieš 3 mėnesius Trakuose, labai gyrė, tai ir aš nusprendžiau - gimdyt važiuosiu į Trakus, kažkaip ramiau dabar. Kažkaip maistas man mažiausiai rūpi ax.gif
Atsakyti
As irgi ten noriu vaziuoti. Is anksto tartis nezadu, bet, pasiskaicius jusu atsiliepimu, atrodo, kad viskas bus thumbup.gif Kurioj ten mazdaug vietoj yra si ligonine?
Atsakyti
QUOTE(ziv @ 2009 02 20, 09:13)
As irgi ten noriu vaziuoti. Is anksto tartis nezadu, bet, pasiskaicius jusu atsiliepimu, atrodo, kad viskas bus  thumbup.gif Kurioj ten mazdaug vietoj yra si ligonine?


Miesto centre, prie IKI parduotuvės

Aš iš anksto nesitarsiu, bet nuvažiuosiu kada pažiūrėt, kaip ir kas, kad nebūtų po to taip: atvarau gimdyt ir net nežinau kur priėmimo kambarys, o dažniausia tai prasideda naktį, tai vat, atsarga gėdos nedaro
Atsakyti