Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

Merginos, noriu paklaust gal visai neesmini ir nesvarbu klausima, bet smalsu - ar paremontavo ten tualetus? Nes kai gimdziau pries 3 metus - tai jie buvo klaikus.
Atsakyti
sveikos
noriu pasidalinti ir as savo patirtim apie trakus blush2.gif
mano prisiminimai apie trakus yra patis geriausi nuvaziavau ten liepos 2 vakare o jau liepos 3 nakti turejau grazia mergyte thumbup.gif wub.gif pagal mane gimdymas buvo labai linksmas na isskirus saremius blink.gif ir labai greitas 8 vakare atvaziavom o jau 3 nakties buvau pagimdzius ax.gif uz toki gimdyma noriu padekoti gyd. R.Rogalskiui ir akuserei K.Gorelysevai( atsiprasau jai neteisingai parasiau pavarde nelabai prisimenu) blush2.gif labai jems aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Otra @ 2008 08 01, 12:43)
Merginos, noriu paklaust gal visai neesmini ir nesvarbu klausima, bet smalsu - ar paremontavo ten tualetus? Nes kai gimdziau pries 3 metus - tai jie buvo klaikus.


na mes buvom mokamoj palatoj tai ten isvis labai jauku ir tulikas su dusu atskirai o tas bendras tualetas tai plitele isklijuota. gana paprastas bet svarbiausia kad svaru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke @ 2008 08 01, 11:17)
Papildyta:
na mes buvom mokamoj palatoj tai ten isvis labai jauku ir tulikas su dusu atskirai o tas bendras tualetas tai plitele isklijuota. gana paprastas  bet svarbiausia kad svaru smile.gif


Yra mokama palata? O, kazkas naujo g.gif Gal ir raset, bet kai as visos temos neskaiciau - tai man naujiena biggrin.gif Kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2008 08 01, 13:37)
Yra mokama palata? O, kazkas naujo  g.gif  Gal ir raset, bet kai as visos temos neskaiciau - tai man naujiena  biggrin.gif  Kiek kainuoja?


Taip yra nesenai suremontavi. 200 Lt. trys paros. ax.gif
Atsakyti
Sveikos

gal galetumet parasyt Traku gimdymo namu tel nr. kad pries vaziuojant pasiskambint ar yra vietu??

ir dar, gal zinot kiek ten gimdyklu yra ir kiek pogimdyviniu palatu? 4u.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Prieš savaitę ir aš Trakų ligoninėje susilaukiau dukrytės. Pats gimdymas praėjo sklandžiai, tikrai gerą įspūdį paliko malonus ir puikiai savo darbą atliekantis personalas, rami ir tvarkinga aplinka. Gimdymą priėmė gyd. Variakojienė ir akušerė Vyda, nuoširdi pagarba joms 4u.gif

Šiaip ir mano nėštumą prižiūrinti ginekologė buvo gana skeptiškai nusiteikusi Trakų ligoninės atžvilgiu, bet pagalvojau, aš gi jauna, sveika, nėštumas be didesnių problemų, vaikutis taisyklingoje padėtyje, kodėl turėtų būti nesaugu
gimdyti licencijuotoje II lygio sveikatos priežiūros įstaigoje... Ir tikrai savo pasirinkimu džiaugiuosi ax.gif

QUOTE(drieziukasss @ 2008 08 01, 14:44)
Taip yra nesenai suremontavi. 200 Lt. trys paros. ax.gif


Dabar jau 300lt. Bet neseniai įrengtas kondicionierius, per karščius gerai nors retkarčiais įsijungti smile.gif Beje, kažką lyg ir minėjo, kad ir šeimyninė palata dabar kainuoja 30 lt, bet kadangi apsistojom mokamoje, tai labai nesigilinau.

QUOTE(Chelsea @ 2008 08 01, 15:24)
Sveikos

gal galetumet parasyt Traku gimdymo namu tel nr. kad pries vaziuojant pasiskambint ar yra vietu??

ir dar, gal zinot kiek ten gimdyklu yra ir kiek pogimdyviniu palatu? 4u.gif


Tel.852855829, čia taip į mob. įsivedžiau, kažkurie skaičiai, matyt, miesto kodas.

Gimdyklos dvi, viena didesnė, kita mažesnė. Kiek pogimdyvinių palatų tiksliai nežinau, gal kokios 6.

Beje, bendras tualetas normalus, švarus, suremontuotas, tik dangčio nėra cool.gif
O popieriaus ir servetėlių yra mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Miklė,2008 08 02, 10:12]
Laba diena smile.gif


Dabar jau 300lt. Bet neseniai įrengtas kondicionierius, per karščius gerai nors retkarčiais įsijungti smile.gif Beje, kažką lyg ir minėjo, kad ir šeimyninė palata dabar kainuoja 30 lt, bet kadangi apsistojom mokamoje, tai labai nesigilinau.

O as gimdziau geguzes 18 tai dar buvo 200, bet kazkas buvo tipo kaip kondicionierius bet gal vedinimas isijungdavo su jungikliu kur salia wc jungiklis ax.gif
Atsakyti
as gimdziau liepos 3 buvo irgi 200 bet jau kita diena kai mes buvom ten irenge kondicioneriu dar papildomai prie to kuris buvo. mes kai buvom buvo labai silta ir palatoj tikrai karstoka buvo o lango neatidarysi su lialium tai manau kondicionerius ten kaip tik thumbup.gif
tik vat 100 lt vien uz kondicioneriu manau brangoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke @ 2008 08 02, 23:54)
as gimdziau liepos 3 buvo irgi 200 bet jau kita diena kai mes buvom ten irenge kondicioneriu dar papildomai prie to kuris buvo. mes kai buvom buvo labai silta ir palatoj tikrai karstoka buvo o lango neatidarysi su lialium tai manau kondicionerius ten kaip tik thumbup.gif
tik vat 100 lt vien uz kondicioneriu manau  brangoka g.gif


Na gal ir brangoka bet patogu tokia palata thumbup.gif
Atsakyti
Suaugusiems kondicionierius, žinoma, yra gerai, ypač kai karšta karsta.gif Bet vaikui - tai ką aš žinau... Net ir dabar, kai mūsų mažiukė jau 4 mėnesių, stengiamės važiuodami mašina jo nejungti.
O toje mokamoje palatoje mes prasivėdindavom padarę skersvėjį - išeidavom su ta lovele su ratukais į koridorių ir palatą palikdavom atvirą. Kai grįždavom, kartais palikdavom šiek tiek pravertą viršutinį langelį, kad įeitų šviežio oro.
Šiaip ta palata pietinėj pusėj, tai tikras vargas būdavo joje šviečiant saulei iki pat pavakarės doh.gif Užsitraukdavom žaliuzes visiškai aklinai, bet mažai padėdavo.
Bet visa tai - niekis, palyginus su tuo, kad toje ligoninėje susitikome su savo mažučiukais wub.gif
Atsakyti
Sveikos... Norėčiau paklausti, ar kuri nors Trakuose gimdėt iš anksto nesitarusios? Ir atsidėkojusios tik simboliškai, po gimdymo, na, kiek atrodė tinkama, bet tikrai ne virš tūkstančio... Arba prašiusios tik mokamos palatos ir niekam daugiau nemokėjusios... Gal galėtumėt pasidalint įspūdžiais, ar ir tuomet viskas buvo labai gerai wub.gif ? Ir dar - gal galėtumėt parašyt čia ar į až, kiek mokėdavot už konsultacijas su echo, jei tokių prašydavot prieš gimdymą... Labai būčiau dėkinga, man tai padėtų apsispręsti... ax.gif ... Didelis didelis ačiukas toms, kurios parašys... Tiesa, jei jau čia forume apie tai kalbėjot, parašykit man į až, bo dėl laiko stokos neturiu galimybės perskaityt visko, kas buvo rašyta anksčiau... Labai lauksiu žinučių 4u.gif
Atsakyti
Lapiukste as gimdziau nesitarus mirksiukas.gif nuvaziavau nakti 2,30 su sąrėmiais, budintis gydytojas apžiūrėjo ir liepė eit miegot biggrin.gif paprašiau mokamos palatos, įsitaisėm, nubėgo vandenys ir ryte jau turėjau savo pupą wub.gif viskas buvo gerai, priežiūra gavau visą kaip ir pridera thumbup.gif niekas nežiūrėjo į tai, kad esu nesitarus, visi atliko savo darbą puikiai mirksiukas.gif
kadangi esu iš Trakų tai echo nieko nekainuodavo schmoll.gif
Atsakyti