Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(Evelita @ 2009 01 20, 14:13)
NIEKADA NEGIMDYCIAU SITOJ BAISIOJ APLINKOJ  SU TIEK DAUG KORUPCIJOS

ohmy.gif
Nu šakės. Gimdžiau Trakuose prieš 8,5 mėn, pas kūsų vadinamą išmestą gydytoją Digrienę. Nieks jos neišmetė, pirmiausia reikia faktus tikrintis prieš skelbiant tokias nesąmones.
Beje, ji labai maloni, nuostabis ir etc buvo man, nors nieko nemokėjau. Akušerė irgi nereali (R. Vitkauskaitė), kuriai irgi nieko nemokėjau. Netgi epidūrą gavau nemokamai. Visi buvo begalo malonūs ir kitas dienas po gimdymo, nors ir nebuvo patepti.
Nu kaip keista skaityt tokius blogus atsiliepimus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 01 15, 13:16)
mamytes gal zinote kiek dabar Rogalskis ima uz gimdyma? blush2.gif kuo toliau tuo labiau galvoju,gal del sventos ramybes susitarti unsure.gif

mes sia vasaro mokejom 1300 Rogalskiui bet cia buvo susitarta kad jis bet kokiu paros metu ir nesvarbu ar bus paprastas gymdymas ar cezaris

QUOTE(Evelita @ 2009 01 20, 14:13)
Nemaciau nei vienos prasidejus saremiams ispuikusios gimdyves, akip cia kazkuri nekukli mama parase, jog su tokiomis nereika cackintis wub.gif verysad.gif
GEDA TAI MAMAI NEMINESIU JOS NIKO blush2.gif  blush2.gif
Tai va o kas leicia del ikainiu tai yta taip:
Rogalskis ima 1500 lt cezaris, juos jis laaaaabai megsta smile.gif
Variajakojiene apie 1500 lt, cia jai tariesi is anksto pas ja gimdyti, ko nepatarciau blush2.gif
Streiziene kuklesne ima apie 600-800lt blush2.gif
Dikiene (galiu klysti ar tikrai tokia pav), dar nesenai dirba, ismete Vilniuj atvare i rajona uzsikalti pensijai, tai ta dar nedrista ikainiu ivardinti, kiek duosit tiek gerai blush2.gif
akuseres nuo 200 iki 400 lt blush2.gif
visokio plauko slaugutes nuo 100 iki 200 Lt
mokama palata, (kaip jie patys vadina televozorine) para 100 lt. blush2.gif
TAI VA drinks_cheers.gif
JAI papulsit nelaiku, ir dar nebus laisvu palatose vietu, tikraivarysit atgal is kur atvaziavot ir niekas jusu nepagales verysad.gif
SEKMES
NIEKADA NEGIMDYCIAU SITOJ BAISIOJ APLINKOJ  SU TIEK DAUG KORUPCIJOS

visu pirma reikia paskaityt o po to kazka rasyt g.gif as nerasiau kad su saremiais ispuikusios atvazioja netaip supratai ar skaityt nemoki tongue.gif
o del kainu irgi ne tokios o be to is nieko niekas nereikalauja norit tariates ir mokat nenorit atvaziojat bet kaip ir gimdot o del to kad issius atgal jai vietu nebus tai ka jiem gal ant grindu jus laikyt gimdancia? o gal tegu issipucia ka? gal tada palatu padauges akimirksniu? doh.gif
kiekvienai savo nenorit gimdyt ten negimdykit schmoll.gif bet nereikia nesamoniu rasyt ir zmones klaidinti doh.gif
zinot baisu kokia pas zmones logika g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigriuke: 20 sausio 2009 - 19:22
QUOTE(tigriuke @ 2009 01 20, 20:20)
mes sia vasaro mokejom 1300 Rogalskiui bet cia buvo susitarta kad jis bet kokiu paros metu ir nesvarbu ar bus paprastas gymdymas ar cezaris
visu pirma reikia paskaityt o po to kazka rasyt g.gif  as nerasiau kad su saremiais ispuikusios atvazioja netaip supratai ar skaityt nemoki tongue.gif
o del kainu irgi ne tokios o be to is nieko niekas nereikalauja norit tariates ir mokat nenorit atvaziojat bet kaip ir gimdot o del to kad issius atgal jai vietu nebus tai ka jiem gal ant grindu jus laikyt gimdancia? o gal tegu issipucia ka? gal tada palatu padauges akimirksniu? doh.gif
kiekvienai savo nenorit gimdyt ten negimdykit schmoll.gif  bet nereikia nesamoniu rasyt ir zmones klaidinti doh.gif
zinot baisu kokia pas zmones logika g.gif



va butent pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(JANYTE25 @ 2009 01 20, 12:12)
aciu!taip tikraj turiu!nezinau ar cia rasyti bet skirelis apie traku ligonine!
o buvo taip:pora dienu liko iki nustatitos datos gymditi,buvau nusprendusi kad gymdysiu cia!nuvaziavau,pagulde,turejau pati gymditi,bet nusprende daryti cezario pjuvi.5 val kas 2 min .buvo saremei,ileido nuskausmenamosius operacinej turejau viska jausti,bet praradau samone,atsilepdavau tik i savo varda......veliau pradejau dusti ir kai atsibudau pirmas klausimas buvo ar as gyva?,o ne ka pagymdziau? verysad.gif .........vaikelis sveikas,didelis
kita diena pasikartojo labai issigandau,net neturejau iegu pasakit kad bloga,dar kita diena atsigavau,vyruj pasakiau kad susitvarkisiu ir likau viena su vaiku ir laseliniemis,ir vel priepolis,tada susirinko visi gyditojai,nusprende siusti i santariskes,pazadejo kad grisiu,vaikas liko trakose.........santariske laike 5 dienas nieko nerado,gulejau reanimacijoj,vos neisprotejau,pagymdziau o nagaliu but su vaiku,prasiau gristi atgal neleido,trakai pasake kad vaiko nedos kol mane nepaleis,o tik isvaziavusi jau vakare paskambino ir pasake kad paimkit vaika........
ka teciui darit vienam su naujagimiu ir be pieno,isivaizdojat,kok bardakas...........
Papildyta:
didelis aciu tem kas ten dirbo per tas dienas(akuserems kad paziurejo vaika)bet kazkur padare klaida!tikrai zinou!buvau sveika,nezinojau problemu;(stresa gevau )prisimenu su asaromis ta diena..........


Nu nezinau, ka as daryciau tokiu atveju... Ziauru. O negalima buvo kaip nors su vaiku nesiskirti?
Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2009 01 20, 22:27)
Nu nezinau, ka as daryciau tokiu atveju... Ziauru. O negalima buvo kaip nors su vaiku nesiskirti?

verkiau, prasiau,kad paleistu,net pabegti galvojau,kiekviena diena zadejo paleisti,sakie kad su vaiku nera galiemybiu gulet.o jusu vaiko nieturi teises paleisti trakai,tai vaikas 3,5 paru buvo trakuose:diena akuseres ziurejo o nakti tietis nakvodavo...........paskuj jau namo paeme vaika,o mane isleido po 5 dienu,ir ne namo o i trakus grazint norejo,tai pasirasiau kad atsisakau......tai ka as tik nedariau,nepadejo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
o jums dare nejautra? nes man gydytojas paaiskino kokia ji keiksminga ir kaip ji buna blogai veikia doh.gif gal del to jums taip blogai buvo? g.gif na linkiu pamirsti tai juk svarbiausia kad vaikas sveikas ir laimingas kad atejo i si pasauly mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JANYTE25 @ 2009 01 21, 01:41)
verkiau, prasiau,kad paleistu,net pabegti galvojau,kiekviena diena zadejo paleisti,sakie kad su vaiku nera galiemybiu gulet.o jusu vaiko nieturi teises paleisti trakai,tai vaikas 3,5 paru buvo trakuose:diena akuseres ziurejo o nakti tietis nakvodavo...........paskuj jau namo paeme vaika,o mane isleido po 5 dienu,ir ne namo o i trakus grazint norejo,tai pasirasiau kad atsisakau......tai ka as tik nedariau,nepadejo doh.gif  doh.gif  doh.gif


Kiek aš žinau, tai įstatymai numato, kad gimdyvei pageidaujant dvi valandos po gimdymo gimdyvė turi teisę palikti ligoninę su vaiku. Bet nežinau, ar tai galioja tokių problemų, kaip buvo jums atveju. Tikiuosi, kad su maitinimu paskui susitvarkė viskas. Reikia pasidomėti, ar tai nėra vaiko ir motinos teisių pažeidimas atskirti motiną nuo vaiko iš karto po gimdymo. Čia gi kokia moralinė trauma. Kompensacijos galima būtų reikalaut. O kodėl nėra galimybės su vaiku? Gal neįrengtos Santariškėse vietos tokiems atvejams? Ot Lietuvėlė mūsų...
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2009 01 16, 22:12)
O as girdejau, kad tipo neturi kainos kiek duosi tiek gerai, bet negarantuoju smile.gif


Taip taip, mes su ja taremės ir mums taip atsakė, bet davėm 800 lt
Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2009 01 21, 15:07)
Kiek aš žinau, tai įstatymai numato, kad gimdyvei pageidaujant dvi valandos po gimdymo gimdyvė turi teisę palikti ligoninę su vaiku. Bet nežinau, ar tai galioja tokių problemų, kaip buvo jums atveju. Tikiuosi, kad su maitinimu paskui susitvarkė viskas. Reikia pasidomėti, ar tai nėra vaiko ir motinos teisių pažeidimas atskirti motiną nuo vaiko iš karto po gimdymo. Čia gi kokia moralinė trauma. Kompensacijos galima būtų reikalaut. O kodėl nėra galimybės su vaiku? Gal neįrengtos Santariškėse vietos tokiems atvejams? Ot Lietuvėlė mūsų...

mane ne iskarto iskire,tik antra diena!taip del pieno buvo problemu,neatsirado,ir vaikas be manes priprato prie buteliuku,maitinu similaku.daktarai names neklause,gulejau reanimacijoje,ten nagalima su vaiku,ir aiskino kad nesveika mama nereikalinga vaikui,ranino kad tetis paziures,bet sunku buvo islaikiti,toks jausmas kad vaika pavoge...........tikrai lietuvele musu-bardakas
Atsakyti
QUOTE(tigriuke @ 2009 01 21, 11:38)
o jums dare nejautra? nes man gydytojas paaiskino kokia ji keiksminga ir kaip ji buna blogai veikia  doh.gif gal del to jums taip blogai buvo? g.gif na linkiu pamirsti tai juk svarbiausia kad vaikas sveikas ir laimingas kad atejo i si pasauly mirksiukas.gif

man buvo sunku,saremej stiprus.kas ir kaip bus vyruj paaiskino.laiko jau nebuvo reikejo daryt cezario pjuvi.
aciu,aisku dziaugiosi........ drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=marsil,2009 01 17, 21:53]
o as manau kiekvieno asmeninis reikalas duoti ar neduoti smile.gif jei as noriu atsidekoti ir turiu pinigeliu kodel reikia cia taip karstai reaguoti frazemis ju toks darbas ir t.t.t. manes niekas nevercia moketi pinigeliu, bet tiesiog as noriu atsidekoti ir manau kad geriausias budas pinigine israiska, o ne buteliai sokoladai ir visa kita smile.gif

MARSIL teisingai ir parase, kad patys pripratinam su tom duoklem.O jai kuri neturtinga atvaziuoja, neturi pinigu, bet tvarkinga moteriske.Tai daktarai kitaip ziuri, kad nieko neduoda, tai ir elgesi kitaip.Negaliu pernest tokiu daktaru. mad.gif Tegul dirba savo darba o pinigelius geriau vaikuciams palikt smile.gif
Atsakyti
As gimdziau pries 1,5 metu trakuose, prisiminimai kuo puikiausi, prieziura, aplinka ir visa kita thumbup.gif kadangi pirmas vaikutis buvo, tai ypac svarbu buvo sulaukt tiek demesio ir pagalbos, vos vaikas sukniurkia, jau ateina pasidomet, gal ka pamokint, parodyt kaip maitint ar padet kazka...zodziu super super. girdejau, kad dabar daug kas ten vaziuot pradejo, tikiuosi bus vietele man vasara, kai antra gimdysiu, ir zinoma tikiuosi, kad spesiu nuvaziuot iki ten biggrin.gif

del pinigu tai bent jau pries 1,5 metu kainos tikrai nebuvo tokios, kaip cia surase viena dalyve, o ir smeizti gydytojus bei ligonine net ne is savo patirties tai mazu maziausia zema. cia is serijos viena bobute sake...
apziura skausminga buvo sako drauge, o gal ji tiesiog jautri? gal galvoja kad cia malonu turi but ir nieko nesijaust? kaklelio patikrinimas nera vienas is smagiausiu patyrimu, bet ir ne mirtinas blink.gif o ir kraujo po to pasirodo tikrai daugumai... ai nu zodziu, nesiplesiu daugiau, manau reikia rasyt savo patyrimus, o ne drauges perpasakojimus...
Atsakyti