Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(JANYTE25 @ 2009 01 17, 16:17)
IR SKATINU BAIGTI MOKETI DAKTARAMS!MES PATIS PrIPRATInOM PRE VZIATKIU!
BE PINIGU ZMONISKOS PAGALBOS NENORI SUTEIKTI!!!!!!!!!!JU TOKS DARBAS IR TEGUL,ATLIEKA,ARBA APSKUSTI AUKSTESNASEMS!!!!!!!PAGALVOKIT KIEK RUBELIU IR VISOKIU ZASLIUKU VAIKUCIUJ GALIMA NUPIRKTI,JIE VOGIA IS MUSU VAIKU!!!!!!!
pagymdziau,buvo nemalonumu,nerasisiu nenoriu gazinti!,kiek girdejau kas vilniuj dedasi irgi nepiragai ten isvis teraristaj.........
zodziu,cia kiekvienos mamites sprendimas,kartais jai prireikia vaziuoji kur arciau!ir nieko neklausai!
SEKMES VISEMS,NEPASIDOKIT,BUKIT STIPRUS,GALVOKIT APIE BUSIMA VAIKA,KOVOKIT UZ SAVO TEISE!
(PINIGU NEDAVIAU mirksiukas.gif )

Tu gal nelabai įsiskaitei apie ką eina kalba. Jei tu važiuoji į arčiausiai tavęs esančią ligoninę ir nesitarus pas tą gydytojų ir personalo pamainą kuri tada budi ir privalo atlikti savo tiesioginį darbą-tada žinoma apie kokius pinigus gali būti kalba. Tačiau jei pati nori ir ieškai kad ir dėl savo dvasinio ramumo, kad šalia tavęs butų gimdymo metu tas ar anas gydytojas, pvz. pas kurį tu lankeisi visą nėštumo laiką, ir kurį tu gali pakelti vidurį nakties savo skambučiu ne per jo pamainą, kad lėktų kartu su tavimi į ligoninę gimdyti-tuomet aš manau ne tik kad gali, bet ir turėtum apmokėti jo paslaugą. Tardamasi su savo gydytoja, kad ji priimtų mano vaikelį-AŠ IR GALVOJAU APIE SAVO BŪSIMĄ VAIKĄ- (PINIGUS MOKĖJAU-BUVO UŽ KĄ rolleyes.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panterra555: 17 sausio 2009 - 20:28
QUOTE(JANYTE25 @ 2009 01 17, 16:17)
sveiki 4u.gif paskaiciau jusu zinutes ir nusprendziau prisijungti smile.gif
sa gymdziau trakuose sia vasara blush2.gif
akuseres labai geros ir rupestingos thumbup.gif
bet cia priklauso nuo pamainos!kaip ir daktares!galiu patarti tems kas nori ten gymditi,jaigu jus per nestuma gerai aucetes,tai galit cia vazuoti,o jai buvo komplekaciju geriau i vilniu!
IR SKATINU BAIGTI MOKETI DAKTARAMS!MES PATIS PrIPRATInOM PRE VZIATKIU!
BE PINIGU ZMONISKOS PAGALBOS NENORI SUTEIKTI!!!!!!!!!!JU TOKS DARBAS IR TEGUL,ATLIEKA,ARBA APSKUSTI AUKSTESNASEMS!!!!!!!PAGALVOKIT KIEK RUBELIU IR VISOKIU ZASLIUKU VAIKUCIUJ GALIMA NUPIRKTI,JIE VOGIA IS MUSU VAIKU!!!!!!!
pagymdziau,buvo nemalonumu,nerasisiu nenoriu gazinti!,kiek girdejau kas vilniuj dedasi irgi nepiragai ten isvis teraristaj.........
zodziu,cia kiekvienos mamites sprendimas,kartais jai prireikia vaziuoji kur arciau!ir nieko neklausai!
SEKMES VISEMS,NEPASIDOKIT,BUKIT STIPRUS,GALVOKIT APIE BUSIMA VAIKA,KOVOKIT UZ SAVO TEISE!
(PINIGU NEDAVIAU mirksiukas.gif )


o as manau kiekvieno asmeninis reikalas duoti ar neduoti smile.gif jei as noriu atsidekoti ir turiu pinigeliu kodel reikia cia taip karstai reaguoti frazemis ju toks darbas ir t.t.t. manes niekas nevercia moketi pinigeliu, bet tiesiog as noriu atsidekoti ir manau kad geriausias budas pinigine israiska, o ne buteliai sokoladai ir visa kita smile.gif

ir siaip ne i tema jei jau rasai zinute tai kazkaip bent klaidas reiktu patikrint pries paskelbiant zinute wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 12 31, 00:05)
Streiziene - puiki  thumbup.gif
As specialiai nesidomejau, bet panasu, kad tu teisi..  unsure.gif kadangi kai man nusprende, kad nebebandysim patys vaikelio gimdyt o operuosim, reikejo laukt visos komandos is vilniaus unsure.gif tame tarpe ir anesteziologo ir vaiku gydytojo ir dar vienos gydytojos operavimui, nes operavo trys - jau mineta Streizine, Variakojiene (ji atvyko anksciau nei visi kiti ir kaip vedeja patvirtino kad tikrai operuot reikia) ir dar viena.




is kur Jus mamos istrauket,kad Trakuose nera anesteziologo? g.gif tikrai yra thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra555 @ 2009 01 16, 23:54)
Jeigu tarsiesi iš anksto tai tikrai "ne kiek duosi tiek gerai", ji  pati pasakys kiek jos paslauga kainuos.  smile.gif

tikrai nieko nesakė,neįvardino konkrečios sumos, bet mes davėm 800lt,iš vėlesnio jos elgesio po gimdymo, supratom, kad suma ją tenkino. 4u.gif (gimdžiau rugsėjį)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiniuks: 18 sausio 2009 - 18:33
QUOTE(Astija @ 2009 01 18, 18:38)
is kur Jus mamos istrauket,kad Trakuose nera anesteziologo?  g.gif  tikrai yra  thumbup.gif  4u.gif

Iš savo patirties ištraukėm. Nieks nesako kad jų nėra, tačiau ne kiekvienas atlieka epidūrinę nejautrą. Aš pati kai gimdžiau, tam kad atliktų epidūrą man anesteziologą kvietė iš Vilniaus, nes vietinė anesteziologė, kuri tuo metu budėjo, jo paprasčiausiai neatlikinėja verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panterra555: 18 sausio 2009 - 18:56
Sveikos mamos,
gal žinot, ar tiesa, kad jei Trakuose nėra vietų, tai siunčia atvažiavusias atgal į Vilnių? Įtariu, kad geriau tada prieš važiuojant pasiskambinti. g.gif

Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2009 01 18, 23:18)
Sveikos mamos,
gal žinot, ar tiesa, kad jei Trakuose nėra vietų, tai siunčia atvažiavusias atgal į Vilnių? Įtariu, kad geriau tada prieš važiuojant pasiskambinti.  g.gif

as irgi tai girdejau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2009 01 18, 22:18)
Sveikos mamos,
gal žinot, ar tiesa, kad jei Trakuose nėra vietų, tai siunčia atvažiavusias atgal į Vilnių? Įtariu, kad geriau tada prieš važiuojant pasiskambinti.  g.gif


Sveikutes,
bet kur taip yra blush2.gif Jei nera vietu kur po gimdymo paguldyt, tai kaip priimt ? I koridoriu veliau su Maziuku ? blink.gif
Tik buna issisuka is situacijos, palieka gimdykloje (ypac jei naktinis gimdymas), o is ryto zino, kad israsynes kitas Mamytes, tai ir bus vietu. Man taip buvo, kad teko vyrui ne su manim nakvoti, nes gydytoja uzklause/paprase ar galetu uzleisti vieta gimdyvei, nes skambino (cia nakti viskas vyko) dar viena Mamyte, o jau net gimdyklos abi uzimtos blink.gif
Aisku, kad vyrui teko nakvoti ne su mumis, o pas salia gyvenancius draugus !

Linkiu lengvu gimdymu ir sveiku MAZULIUKU wub.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra555 @ 2009 01 18, 20:56)
Iš savo patirties ištraukėm. Nieks nesako kad jų nėra, tačiau ne kiekvienas atlieka epidūrinę nejautrą. Aš pati kai gimdžiau, tam kad atliktų epidūrą man anesteziologą kvietė iš Vilniaus, nes vietinė anesteziologė, kuri tuo metu budėjo, jo paprasčiausiai neatlikinėja  verysad.gif


tai kad epidura ne visi daro as sutinku - bet buvo parasyta kad isvis nera anesteziologo ir jei yra cezario operacija kvieciama is Vilniaus- va cia tai melas, nes anesteziologas visada yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marsil @ 2009 01 17, 21:53)
o as manau kiekvieno asmeninis reikalas duoti ar neduoti smile.gif jei as noriu atsidekoti ir turiu pinigeliu kodel reikia cia taip karstai reaguoti frazemis ju toks darbas ir t.t.t. manes niekas nevercia moketi pinigeliu, bet tiesiog as noriu atsidekoti ir manau kad geriausias budas pinigine israiska, o ne buteliai sokoladai ir visa kita smile.gif

ir siaip ne i tema jei jau rasai zinute tai kazkaip bent klaidas reiktu patikrint pries paskelbiant zinute wink.gif  4u.gif

atsiprasau uz klaidas! verysad.gif sutinku.kad galima atsidekot,bet daktarai prie to pripranta!!!ir paskuj is visu laukia tik kisio,tai akivaizdiai matosi,ir nemalonu gulet............gerai as cia neitema
dar nelabai susigaudau
tesiog ta tiema labai daug prisiminimu,ir skaudziu ivikiu,ir tikrai zinou kad viskas tik del pinigu..........iki
Atsakyti
QUOTE(panterra555 @ 2009 01 18, 18:56)
Iš savo patirties ištraukėm. Nieks nesako kad jų nėra, tačiau ne kiekvienas atlieka epidūrinę nejautrą. Aš pati kai gimdžiau, tam kad atliktų epidūrą man anesteziologą kvietė iš Vilniaus, nes vietinė anesteziologė, kuri tuo metu budėjo, jo paprasčiausiai neatlikinėja  verysad.gif

As irgi sitaip girdejau, kad kvieciasi is Vilniaus. O jeigu jis atvaziuoja o jau atsidarymas 6cm blink.gif tada psio, jau kaip ir jo nereikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(JANYTE25 @ 2009 01 19, 15:06)
atsiprasau uz klaidas! verysad.gif sutinku.kad galima atsidekot,bet daktarai prie to pripranta!!!ir paskuj is visu laukia tik kisio,tai akivaizdiai matosi,ir nemalonu gulet............gerai as cia neitema
dar nelabai susigaudau
tesiog ta tiema labai daug prisiminimu,ir skaudziu ivikiu,ir tikrai zinou kad viskas tik del pinigu..........iki


Matau kad turi apie Trakus blogų ir skaudžių prisiminimų. Galbūt galėtum papasakot-ir tau palengvės (gal?) ir kitoms informacijos bus (juk neužtenka vien tik gerus atsiliepimus skaityt, kartais kitų skaudi patirtis gali pamokyt ir neužmigt ant laurų) blink.gif
Atsakyti