Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

As taip pat gimdziau 2008 rugsejo 25 d Trakuose pas gyd. L.Digriene( nesitarusi),esu viskuo labai patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2009 01 12, 12:48)
deja, bet man taip buvo unsure.gif  gimdymo skausmo visai neatsimenu, o vat kai pagalvoju apie siuvimą tai net silpna darosi doh.gif  verkiau krokodilo ašarom unsure.gif


O tai kodel nepareikalavai nuskausminimo? blink.gif Jie gi privalo sita paslauga nemokamai suteikt.. g.gif Rekciau ir i dantis spirciau, jei pabandytu su manim taip pajuokauti blush2.gif
Atsakyti
as tai kazkokia tokia..nenromali blush2.gif kai kaklelis atsidare, juokas eme, nebeskaudejo nieko..o plysau smarkiai gimdydama, nieko nejauciau..siuvo tai su nejautra..sakiau uzsiuvo, vel nekalta busiu blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2009 01 12, 18:13)
O tai kodel nepareikalavai nuskausminimo? blink.gif Jie gi privalo sita paslauga nemokamai suteikt.. g.gif  Rekciau ir i dantis spirciau, jei pabandytu su manim taip pajuokauti blush2.gif

net nežinau kodėl nepaprašiau nuskausminamų blush2.gif matyt lengvam šoke buvau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2009 01 12, 12:48)
deja, bet man taip buvo unsure.gif  gimdymo skausmo visai neatsimenu, o vat kai pagalvoju apie siuvimą tai net silpna darosi doh.gif  verkiau krokodilo ašarom unsure.gif

eina sau blink.gif

as irgi neprasiau,bet man net kerpant leido nuskausminimus, o kai siuvo tai oho keliose vietose leido , dar lauke kol uzsals ir tik tada siuvo, bijau ne pagalvoti ,kad gali siuti gyvai verysad.gif

o pas ka gimdei? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 01 12, 20:17)
eina sau blink.gif

as irgi neprasiau,bet man net kerpant leido nuskausminimus, o kai siuvo tai oho keliose vietose leido , dar lauke kol uzsals ir tik tada siuvo, bijau ne pagalvoti ,kad gali siuti gyvai verysad.gif

o pas ka gimdei? 4u.gif  blush2.gif

gimdžiau pas gyd. Kalinauską ir akušerę Kristina, jokių nusiskundimų ir priekaištų jiems neturėjau ir neturiu, išskyrus tą 'malonų' siuvimą rolleyes.gif
antrą irgi planuoju gimdyt Trakuose, bet labai tikiuosi kad gausiu nuskausminimus jei jų tik reiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2009 01 12, 21:59)
gimdžiau pas gyd. Kalinauską ir akušerę Kristina, jokių nusiskundimų ir priekaištų jiems neturėjau ir neturiu, išskyrus tą 'malonų' siuvimą rolleyes.gif 
antrą irgi planuoju gimdyt Trakuose, bet labai tikiuosi kad gausiu nuskausminimus jei jų tik reiks rolleyes.gif

oi Kristina wub.gif wub.gif ech kokie geri atsiminimai apie ja wub.gif tokai nuostabi akusere wub.gif


--------------

klausykit o trakuose, na akusere su gydytoju, visad taip pat buna, ar juos keicia,
na pvz kaip rasei Kalinauskas su Kristina, ir t.t. labai idomu ar jiem kaip ispuola,ar jie visad vienas su kitu dirba blush2.gif

na durnai parasiau,tikiuosi kas supras blush2.gif
Atsakyti
Gal dirba dineomis tai kartu, o budejimai matyt kaip susiderina..nes nebutinai gali buti kartu...
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 01 13, 21:56)
Gal dirba dineomis tai kartu, o budejimai matyt kaip susiderina..nes nebutinai gali buti kartu...

aiskumas ax.gif

dabar bijosiu Kalinausko biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 01 14, 00:29)

dabar bijosiu Kalinausko biggrin.gif  doh.gif

nebijok, schmoll.gif jis labai nuostabus gydytojas, neturiu nei vieno blogo žodžio apie jį schmoll.gif tik vat matyt pamiršo man nuskausminamuosius biggrin.gif bet argi tai svarbu palyginus kokius džiaugsmus turim wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2009 01 14, 12:09)
nebijok,  schmoll.gif  jis labai nuostabus gydytojas,  neturiu nei vieno blogo žodžio apie jį schmoll.gif  tik vat matyt pamiršo man nuskausminamuosius biggrin.gif  bet argi tai svarbu palyginus kokius džiaugsmus turim wub.gif

unsure.gif bet kaip galima pamirsti sad.gif
as is vis esu baile skausmui doh.gif visko ko bijojau,tai repliu,kirpimo,plysimo,tai viskas man buvo doh.gif bet jai dar gyvai siutu bijau.gif brrr
bandysiu reikalauti ,kad nuskausmintu lotuliukas.gif biggrin.gif
po teisybe tai labai noreciau pas rogalski papulti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 01 14, 12:44)
unsure.gif bet kaip galima pamirsti sad.gif
as is vis esu baile skausmui doh.gif  visko ko bijojau,tai repliu,kirpimo,plysimo,tai viskas man buvo doh.gif  bet jai dar gyvai siutu  bijau.gif brrr
bandysiu reikalauti ,kad nuskausmintu lotuliukas.gif  biggrin.gif
po teisybe tai labai noreciau pas rogalski papulti unsure.gif


Mane kai siuvo tai as iskart paklausiai pas gyd.Erika ar leisit vaistus tai sako aisku, kad leisiu ax.gif nes bijojau kad nenuskausmina pries siunant neriukas kai papasakojo o beto neisvienos esu girdejus kad neleidzia kai kurie gydytojai vaistu (cia ne tik apie Traku gydytojus kalbu) tai ziauriai bijojau o dar kai esu kiskis bailys skausmu tai isvis blush2.gif doh.gif
O siaip viskas buvo thumbup.gif Trakuose
Atsakyti