Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

Evelita, galėjai ir gražiau parašyt, bet dalinai tau pritariu drinks_cheers.gif

beje, gimdžiau AK, konvejeris, taip, bet priežiūra ir dėmesys tikrai yra. Tik reikia pačiai parodyti, kad tu domiesi ir būti pačiai maloniai, nes tiek ten surauktanosių gimdyvių... suprantu tikrai seseles ir akušeres... taigi viskas priklauso tik nuo mūsų pačių... tiktai.
aš AK tikrai gavau ir dėmesio ir šilumos ir priežiūrą puikią, nors palatoje gulėjome keturios, bet vistiek ačiū jiems, nes mano gimdymas buvo nuostabus.
QUOTE(puculis @ 2009 01 07, 17:15)
Na apie Traku gimdykla galiu pasakyti tiek ,kad man tai patiko[gimdžiau prieš metus],bet va apie Varakojiene tai nekokie prisiminimai,pasipūtusi boba tik ir laukia kol duosi pajokėli koki.Gimdžiau pas Kalinauska,labai viskas šauniai praėjo,kyšio neėmė,bet atsidekojima paėmė. biggrin.gif

o kuo skiriasi kyšis nuo dovanėlės? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo STT: 08 sausio 2009 - 18:40
na mergaites, jus tikrai pagalvokit ax.gif

bet jei man tektu gimdyti dar karta, as vaziuociau tik i Trakus wub.gif ten personalas puikus, nuostabus ir visiskai normalios palatos smile.gif 2 kartus gimdziau ir jokiu blogu atsiliepimu negaliu pasakyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 01 05, 21:25)
Trakai ne guminiai verysad.gif
kokiais burtais uzsimti, kad kai gimdysiu, neissiustu manes lauk doh.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif verysad.gif
QUOTE(make-up @ 2009 01 06, 12:21)
O jei planinis cp su kuo geriausiai tartis trakuose ar nesitarti? ir gal kas i az ali parasyt kiek mokejot kai taretes blush2.gif

man atrodo geriau tartis ax.gif

QUOTE(Kuitulienė @ 2009 01 07, 11:43)
Sveikos, mamytės
Pati prieš keturis mėnesius savo žiogą pagimdžiau Trakuose. Gimdymą prisimenu kaip nuostabiausią savo gyvenimo įvykį, noriu dar smile.gif O personalas taip patiko, kad netgi buvo gaila išvažiuoti.
Dėl neonatologo. Budinčio ten manau nėra - skyriuje dirbanti gydytoja Zita Paulauskienė pati turi mažiuką, tad berods dirba nepilną darbo dieną. Mano kleckiukui pirmos dienos vakare prireikė pagalbos, tad akušerės savo iniciatyva iškvietė iš pradžių budinčią vaikų skyriaus gydytoją - tokia, kaip supratau, ligoninėje budi visada. Jos nepakako, tad buvo iškviesta neonatologė iš Antakalnio. Čia ir pliusų ir minusų buvo smile.gif Yra matyt sudaryta sutartis su Antakalniu, budintis neonatologas iškviestas visada atvažiuoja į Trakus ir gauna už tai nemažus pinigus prie atlyginimo. Čia pliusas. Minusas - atvažiavo itin bjauri moteriškė, atvažiavo negreitai, atvažiavo pikta kaip velnias, aprėkė mus visus, atskaitė moralą man kad gimdžiau Trakuose pas tokį poną kaip Rogalskis. Sakė, kad kleckui viskas gerai, be reikalo ją TAIP sutrukdėm, nors vėliau paaiškėjo, kad ne  be reikalo ir kad ne visai gerai.
Taigi, neonatologo sulauksite, tik neaišku, kokio. Spręskit pačios.... Nors aišku geriausia išsiklausinėti ten dirbančio personalo, nes mūsų patirtis ir nuogirdos ne visada realybę atspindi  mirksiukas.gif

o kas blogai del Rogalskio? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelita @ 2009 01 07, 13:46)
Nezinau kodel visos toKios apakusios nuo tos baisios Traku gimdyklos aplinkos, turbut nesate maciusios kaip is tikruju turi atrodyti gimdykla, kokios kvalifikacijos turi buti daktares, bei kokia prieziura reikalinga gimdyvei ir naujagimiui. juk Trakuose niekas nepasikeite dar nuo tarybiniu laiku, nei patalpos, nei personalas. Daktares isprotejusios tik ir laukia kada i ranka idesi LT. Ypac vedeja Variajakojiene  blush2.gif ir ta vista Streiziene, blush2.gif  visos slaugutes sudlenkes, seseles vistos, vaiksto pasikelusios ir amzinai i stalciu ziuriu ka istrauksi ir pasiulysi. Baisu! Nesupratu jusu mielosios. Kitus forumus paskaitykit, kad ir paie Ukmerges gimdymo skyriu, ten juk vikskas po generalionio remonto, palatos vievietes su dusias, daktarai auksciausios kvalifikacijos, aparatura naujausia, demesys bagalinis, o ir gimdyviu tikrai nera daug, nors paskutiniu metu, taip pat atsiranda vis gudresniu kurios net is Klaipedos, Kauno ar Vilniaus atlekia pasigimdyti i Ukmerge.  drinks_cheers.gif
Galima suprasti visas lendancias i Trakus gimdyti ir Vilniaus, kur tikrai eina konvejeris, ten tikrai nei normalios prieziuros nei demesio.  unsure.gif
Va galiu papasakoti nesenai vienaI mano pazystamai atsitikusia istorija. Atejus terminui gimdyti Streiziene ikiso ja i akuserini skyriu, su dviem nesveikom moterim,vienaj auksciausia temperatura, kita su didziasia depresija po persileidimo paguldyta sveika ir nelaiminga, nes matai terminas pagal juos jau gimdyti ir reikia sveikai guleti ir laukti kol ten kazkas prasides. Pragulejus para buvo taip svelniai patikrinta Variajakojienes, po to 3 paras kraujavo, sake sukiso taip rankas, kad galvojo vaika ir taip be gimdymo istrauks verysad.gif
Pagulde paklausyti vaiko sirdutes, pamirso, paliko guleti kruvina subine, po patikrinimo svelnaus, valandai laiko, susalusia ir velgi labai nelaiminga, nei karto nei viena neatejo net paziureti ar gerai te vaiko sirdele plaka, ar ta gimdyve dar is gyva verysad.gif  verysad.gif  SIAUBAS.
Vienu zodziu pabego, visko atsisakiusi, is tos ligonines, dar gavo velniu, ko cia  is vis atvaziavo, ir kad joms daug cia visko uzpildyti reikejo,  tiek popieriu ,  schmoll.gif ir si vis kodel ji nescia, buvo prigrasinta jai atvyks cia gimdyti, gali nelabai sklandziai viskas baigtis, ir niekas cia ja nesirupins, nes neklauso ir neguli skyriui verysad.gif  unsure.gif
Vienu zodziu spjove i viska, i Trakus (nors buvo prisiskaite cia forume apie nuostabu demesi ir gimdymus Trakuose) ir gryzo i namu ir tik po 2 savaiciu, laimingai ir tikrai laiku(vel gi Variakojiene su streiziene nesugebejo tinkamai paskaiciuoti gimdymo termino, apsiriko 2 svaitem, nes net nesigilino i visa situacija) pasigimde grazia sveika dukryte Ukmergeje.
Laiminga pabaiga, su baisia pradzia drinks_cheers.gif
PAGALVOKIT MOTERYS AR NORIT TOKIO DEMESIO TRAKU TARYBINEJ LIGONINEJ doh.gif Su nuostabiom sudlenkem seselem ir visko peretkusiom vilnietem ziauriom senom daktarem save vadinaciom bobom, fui negaliu dar dabar siurpas per kuna begioja, kaip prisimenu, kaip pirma karta isgirdau sia istorija  blink.gif


As manau kiekvienos patirtis kiekvienoj istaigoj yra kitokia, vieniems patinka ir viskas puikiai praeina, kitiems ne. As manau vienareiksmiskai, kad labai daug kas priklauso nuo nusiteikimo ir apskritai poziurio i zmones. Nezinau tiek vedeja tiek visi kiti gydytojai, akuseres ir seseles yra nuostabus zmones! Tikrai jei dar kada gimdysiu noreciau gimdyti tik Trakuose.
Jei nores zmogus prie ko nors prisikabinti visuomet ras prie ko ... netgi prie akiu spalvos galima prikibti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marsil @ 2009 01 09, 09:09)
As manau kiekvienos patirtis kiekvienoj istaigoj yra kitokia, vieniems patinka ir viskas puikiai praeina, kitiems ne. As manau  vienareiksmiskai, kad labai daug kas priklauso nuo nusiteikimo ir apskritai poziurio i zmones. Nezinau tiek vedeja tiek visi kiti gydytojai, akuseres ir seseles yra nuostabus zmones! Tikrai jei dar kada gimdysiu noreciau gimdyti tik Trakuose.
Jei nores zmogus prie ko nors prisikabinti visuomet ras prie ko ... netgi prie akiu spalvos galima prikibti smile.gif

drinks_cheers.gif yra toks posakis "kaip sauksi, taip atsilieps" ax.gif

Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 01 09, 01:52)

o kas blogai del Rogalskio? unsure.gif


Man tai ne blogai, tai neonatologei kažko nepatiko biggrin.gif Nu kad ne Antakalny gimdžiau, išsivaizdinau ir jai vat užtat reikėjo važiuot į Trakus.
Rogalskis man iš esmės patiko, tik gal šiek tiek per daug dalykiškas. Ir jei paklausi kažko ne visai iš jo srities, bet ką jis kaip ir turėtų žinot tiek kaip medikas, tiek kaip dažnai su tuo susiduriantis (pvz., apie naujagimio kraujo tyrimus), tai labai "atmuša" sakydamas kad čia ne jo specializacija. Nemoku to perteikti aiškiai, bet man iš to kvepėjo atsiribojimu ir rankų nusiplovimu.
Bet nieko tragiško, antrą kartą irgi norėčiau pas jį gimdyt smile.gif Ir jau žinočiau ko tikėtis ir ko ne.
Atsakyti
Gimdziau Trakuose, nesusitarusi... Siaip prieziura, palu keitimas ir t.t. po gimdymo yra puiku, taciau gimdymo metu, kai jau norejau stumti ir rekiau, o vyras lakste aplink mane ir tik kartojo, kad kvepuociau, akusere tuo metu su tuo paciu Rogalskiu tarpdury kalbejosi apie tai, kad akuseres turetu gauti didesni atlyginima nei daktarai verysad.gif Siaip neturiu ko prikisti, bet cia biski buvo neetiska ir as tuo metu tikrai pasijauciau kalta, kad isvis atvaziavau ten gimdyti... Ir kaip mes su vyru turejom suprasti ta pasisakyma toki...???
Gerai, kad viskas gerai baigesi, graziai mane susiuvo rolleyes.gif Dar labai gerai, kad greitai pagimdziau, nes tada turbut butu reikeje dar gilesniu diskusiju klausyti...
Atsakyti
[quote=Briediene,2009 01 05, 15:27]
Sveikos, nestuke.gif!

Pries 8 dienas gimdziau Trakuose
sveikinu su lelium 4u.gif

[quote=Evelita,2009 01 07, 12:46]
Nezinau kodel visos toKios apakusios nuo tos baisios Traku gimdyklos aplinkos, turbut nesate maciusios kaip is tikruju turi atrodyti gimdykla, kokios kvalifikacijos turi buti daktares, bei kokia prieziura reikalinga gimdyvei ir naujagimiui. juk Trakuose niekas nepasikeite dar nuo tarybiniu laiku, nei patalpos, nei personalas. Daktares isprotejusios tik ir laukia kada i ranka idesi LT. Ypac vedeja Variajakojiene blush2.gif ir ta vista Streiziene, blush2.gif visos slaugutes sudlenkes, seseles vistos, vaiksto pasikelusios ir amzinai i stalciu ziuriu ka istrauksi ir pasiulysi. Baisu! Nesupratu jusu mielosios. Kitus forumus paskaitykit, kad ir paie Ukmerges gimdymo skyriu, ten juk vikskas po generalionio remonto, palatos vievietes su dusias, daktarai auksciausios kvalifikacijos, aparatura naujausia, demesys bagalinis, o ir gimdyviu tikrai nera daug, nors paskutiniu metu, taip pat atsiranda vis gudresniu kurios net is Klaipedos, Kauno ar Vilniaus atlekia pasigimdyti i Ukmerge. drinks_cheers.gif
Galima suprasti visas lendancias i Trakus gimdyti ir Vilniaus, kur tikrai eina konvejeris, ten tikrai nei normalios prieziuros nei demesio.
PAGALVOKIT MOTERYS AR NORIT TOKIO DEMESIO TRAKU TARYBINEJ LIGONINEJ doh.gif Su nuostabiom sudlenkem seselem ir visko peretkusiom vilnietem ziauriom senom daktarem save vadinaciom bobom, fui negaliu dar dabar siurpas per kuna begioja, kaip prisimenu, kaip pirma karta isgirdau sia istorija blink.gif

na visu pirma ne taip ten ir baisu blink.gif gal tik ispuikusiom poniutem ten ir baisu doh.gif visu antra man atrodo kad nuo zmogaus priklauso kaip su juo bus elgemasi
kai as atvaziavau gimdyt tai kazkaip su nuotaika buvau ir neisterikavau nei kam akiu draskiau tai ir su manim visi graziai elgesi o vat kai jau as buvau gimdykloj atvaziavo tokia poniute kuri atsiprasant cia visus ant koju pakele mat ji atvaziavo sokinekit nors ji ne gimde o tik seip tonu viduri nakties uzsimane paklausit nors vaikas spardesi kaip ji sake ir viskas gerai bet jai uzsinorejo tai gydytojas jai atkirto kad cia zmones dirba ir neturi laiko nesamonem tai ji taip issiputojo kad reikejo girdet zinot mes visi zmones nors jie ir daktarai bet kai atvazioja tokia poniute tai as palaikau kad nereikia cackintis tai gal tavo drauge irgi buvo neitin maloni kad gavo tokia prieziura nors netikiu kad jai kas grasino zinot buna zmones is isiucio pagrazina nieko stebetino cia mano nuomone nieko nenorejau izeisti blush2.gif
o del rogalskio tai as pas ji gimdziu ir zinot vien aciu galiu pasakyt thumbup.gif aisku jis griestas ir dalykiskas bet man ir nepatinka kai cackinasi man patinka viskas aiskiai ir trumpai. del kalbejimo per gimdyma viena mamyte rase kad jai pasidare tikrai nejauku na zinokit jie tikrai nenorejo nieko pasakyti per mano gimdyma buvo irgi palesta daug temu bet man tai skaidrino nuotaika ir as tarp saremiu tiesiog uzsimirsdavau aisku jie su manim kalbejo nu bet kai as ten per saremius stenedavau tai jie kazka pasnekedavo savo visi mes zmones otai ka jiems tileti reikia kol jus stenit ar pastoviai kartot kvepuok ! 4u.gif
as tik noriu pabrezti kad tegu kiekviena pagalvoja kad jiems tai darbas juk mes irgi kai dirbam snekam su kolegom pvz . kasininkes buna kalbasi tarpusavy man tai netrugdo nes as suprantu kad visa diena sedeti ir tileti nes zmones eina pastoviai neimanoma doh.gif jiems tai kasdienybe o kai kurios tiesiog sureiksmina viska tada ir iseina tragedija doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigriuke: 09 sausio 2009 - 17:47
Stt, kysis, kai duodi vokeli su atitinkama suma, o dovanele, gali buti saldainiu deze ar skilandis biggrin.gif
buna tokiu gydytoju, kurie isizeidzia, kad davei dovanele, nes jo "stavke" yra va tokia ir tokia doh.gif o yra tokiu, kurie dirba ir dar nustemba, kad atsidekojai, nes jie tiesiog dare savo darba wub.gif is tikro labai diaugiuosi, kad iki siol sutiktos ginekologes buvo butent tokios...tikiuosi pas toki gydytoja ir gimdyti..o jei yra oficiali kaina tai ja moketi be jokiu ten mastymu, kaip apduoti pinigus vokelyje
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 01 09, 19:12)
Stt, kysis, kai duodi vokeli su atitinkama suma, o dovanele, gali buti saldainiu deze ar skilandis biggrin.gif
buna tokiu gydytoju, kurie isizeidzia, kad davei dovanele, nes jo "stavke" yra va tokia ir tokia doh.gif o yra tokiu, kurie dirba ir dar nustemba, kad atsidekojai, nes jie tiesiog dare savo darba wub.gif is tikro labai diaugiuosi, kad iki siol sutiktos ginekologes buvo butent tokios...tikiuosi pas toki gydytoja ir gimdyti..o jei yra oficiali kaina tai ja moketi be jokiu ten mastymu, kaip apduoti pinigus vokelyje

dėkoju už atsakymą. biggrin.gif
vadinasi aš jau nebesuprantu dovanėlių, o tik kyšius... doh.gif
bet aš ir taip vadinamus kyšius vadinu tik atsidėkojimais. Mat pati moku už tai, kad gaunu tai kas man reikalinga ir yra super.
o kyšis už gimdymą man yra per žiaurus žodis... pati mokėjau ir aš tikrai neužkišinėjau, mokėjau už paslaugą, kurios prašiau, o atsidėkojimo dydį rinkausi pagal paslaugos kokybę.
bet skilandžio tai nenuneščiau... blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marsil @ 2009 01 09, 10:09)
As manau kiekvienos patirtis kiekvienoj istaigoj yra kitokia, vieniems patinka ir viskas puikiai praeina, kitiems ne. As manau  vienareiksmiskai, kad labai daug kas priklauso nuo nusiteikimo ir apskritai poziurio i zmones. Nezinau tiek vedeja tiek visi kiti gydytojai, akuseres ir seseles yra nuostabus zmones! Tikrai jei dar kada gimdysiu noreciau gimdyti tik Trakuose.
Jei nores zmogus prie ko nors prisikabinti visuomet ras prie ko ... netgi prie akiu spalvos galima prikibti smile.gif

drinks_cheers.gif


QUOTE(jjurgitas @ 2009 01 09, 10:14)
drinks_cheers.gif  yra toks posakis "kaip sauksi, taip atsilieps"  ax.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(Kuitulienė @ 2009 01 09, 11:42)
Man tai ne blogai, tai neonatologei kažko nepatiko biggrin.gif Nu kad ne Antakalny gimdžiau, išsivaizdinau ir jai vat užtat reikėjo važiuot į Trakus.
Rogalskis man iš esmės patiko, tik gal šiek tiek per daug dalykiškas. Ir jei paklausi kažko ne visai iš jo srities, bet ką jis kaip ir turėtų žinot tiek kaip medikas, tiek kaip dažnai su tuo susiduriantis (pvz., apie naujagimio kraujo tyrimus), tai labai "atmuša" sakydamas kad čia ne jo specializacija. Nemoku to perteikti aiškiai, bet man iš to kvepėjo atsiribojimu ir rankų nusiplovimu.
Bet nieko tragiško, antrą kartą irgi norėčiau pas jį gimdyt smile.gif Ir jau žinočiau ko tikėtis ir ko ne.

as gimdziau pas rogalski, bet nesusitarus, tai labai man jis patiko ax.gif ir vyrui labai patiko...

po gymdymo daznai ateidavo i palata, paziureti,kaip maziui sekasi

kas labai patiko,kad ir siunant ir kerpant ,jis pries tai nuskausmino jis thumbup.gif , nes esu girdejus,kad siuna buna nenuskausminus blink.gif
dar to betruko, atsikankinai 16valandu, o dar jai siutu gyvai
mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 01 11, 12:50)
kas labai patiko,kad ir siunant ir kerpant ,jis pries tai nuskausmino jis  thumbup.gif , nes esu girdejus,kad siuna buna nenuskausminus blink.gif
dar to betruko, atsikankinai 16valandu, o dar jai siutu gyvai
mega_shok.gif

deja, bet man taip buvo unsure.gif gimdymo skausmo visai neatsimenu, o vat kai pagalvoju apie siuvimą tai net silpna darosi doh.gif verkiau krokodilo ašarom unsure.gif
Atsakyti