Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

o ko jam pykti? g.gif be to as neneliaidau jam dalyvautio tesiog jis uzmigo o as nezinojau kad jau po pusvalandzio as gimdysiu sake kad ryte tik viskas prasides be to mes paprasciau ziurim i gimdyma svarbiau vaikas, velesne jo prieziura o ne kaip jis gimsta ax.gif
koks skirtumas ar dalyvavo ar ne jis visvien labai nuosirdziai myli ja wub.gif ir labai daznai priziuri musu aukseli ir su savo noru noreciau sisom mamytem palinketi tokiu teveliu kaip mano vyras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke @ 2008 12 26, 23:42)
o ko jam pykti? g.gif be to as neneliaidau jam dalyvautio tesiog jis uzmigo o as nezinojau kad jau po pusvalandzio as gimdysiu sake kad ryte tik viskas prasides be to mes paprasciau ziurim i gimdyma svarbiau vaikas, velesne jo prieziura o ne kaip jis gimsta  ax.gif
koks skirtumas ar dalyvavo ar ne jis visvien labai nuosirdziai myli ja wub.gif ir labai daznai priziuri musu aukseli ir su savo noru noreciau sisom mamytem palinketi tokiu teveliu kaip mano vyras thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

smagu,kad geri ispudziai thumbup.gif wub.gif




o del dalyvavimo ar ne cia jau nuo zmoniu priklauso wub.gif
as pvz nebuciau galejus pagimdyti jai vyro salia nebutu..man jo labai reikejo,net parukyti sunkiai isleisdavau,nes gimdymas buvo ilgas ir varginantis,net 16val.bet vyras visad buvo salia..man tai labai padejo wub.gif
ir si karta kai gimdysiu tai tik su vyru....
Atsakyti
na man labai pasiseke 5 val vakaro man pradejo pilva silpnai skaudet ir taip iki 12 nakties as net ispradziu nesupratau kad gimdau ax.gif turejom vaziot pas gydytoja vakare o kai atvaziavom jis man pasake kad as gimdau jai nereiketu pas gydytoja tai net nenumanyciau kad as gimdau doh.gif 12 nakties ligoninei prasidejo jau siaubingi saremiai bet tesesi tik iki 3 nes 3nakties as jau turejau savo pupuliuka ant ranku wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
ir as net nepastebejau to laiko kuris lekte praleke thumbup.gif
Atsakyti
Gimdziau Trakuose pries 2 sav., tai tikrai turiu pasakyti pagiriamaji zodi personalui, nes visi demesingi, malonus thumbup.gif Siuo metu salygos ten tikai geresnes nei AK ar VGN, kadangi siuose remontai ir visur perpildyta, gimdyves guldomos i kitus skyrius ir tt. Tuo tarpu Trakuose mokamos palatos negavau, bet ir paprastoj man nieko netruko smile.gif Gulejau viena, kriaukle yra leliui dupce nuplaut, o pati i tualeta nesdavausi bambali su vandeniu, ir jo pagalba apsiprausdavau kaip bide tongue.gif I dusa nejau, nes jau antra para isleido namo, tai nesudare man diskomforto rolleyes.gif
Tik lyginant su prieziura VGN, kur gimdziau pries 2 metus, pasigedau rytinio naujagimio tualeto: VGN atvaziuodavo naujagimiu sesele (ar akusere) su savo "kiosku" lotuliukas.gif ir po pediatro apziuros apvalydavo visas rauksleles, akytes, nosyte, bambute ir tt., perrengdavo pati ir iteikdavo man maitinti thumbup.gif O Trakuose apziuredavo pediatre, pavalydavo bambute spiritu ir viskas. Bet kadangi as gerai jauciausi, tai man problemu nebuvo pasirupinti mazyliu, o jei blogai jausciausi, tai turbut butu padeje g.gif

O del vyro dalyvavime gimdyme, tai cia poros reikalas, aisku, bet jei vyras ruosesi, planavo dalyvauti, tuo metu buvo gretimoj palatoj, o jo nepazadino, tai maniskis nebutu suprates tokio poelgio schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes:)

Norejau prisideti prie geru atsiliepimu apie Trakus smile.gif Pati gimdziau pries 3 savaites ir likau labai patenkinta. kaip viena mamyte rase - gimdziau siltoje ir linksmoje aplinkoje. Mums pasiseke - vaziavom tik gimdyti, saremiai (pasirodo) patys didieji buvo namuose blush2.gif net nepajauciau blink.gif tai prasidejes gimdymas 2 val baigesi 3.55 smile.gif
jautemes po gimdymo gerai, tai mus tik pora paru palaike ir paleido mirksiukas.gif
kaip jau kazkuri mamyte minejo, labai svarbu ir paciai vaziuoti gimdyti gerai nusiteikus 4u.gif antra noreciau vel gimdyti Trakuose ax.gif
Atsakyti
Kadangi Vilniuje tokie gimdymo "anslagai", tai sakau, gal Trakuose ne taip baisu. Norejau pasiteirauti, ar Trakuose, jei negauni tos mokamos palatos, yra galimybe gauti kokia vienviete su papildoma lova vyrui. Labai noreciau, jei gimdyciau vakare, kad nakti pasiliktu ir vyras. Nes pradzioj tikrai sunku paciai pasirupinti maziuku, juk net keltis is lovos kazkiek laiko neleidzia.
Atsakyti
QUOTE(tigriuke @ 2008 12 28, 19:24)
na man labai pasiseke 5 val vakaro man pradejo pilva silpnai skaudet ir taip iki 12 nakties as net ispradziu nesupratau kad gimdau ax.gif  turejom vaziot pas gydytoja vakare o kai atvaziavom jis man pasake kad as gimdau jai nereiketu pas gydytoja tai net nenumanyciau kad as gimdau doh.gif 12 nakties ligoninei prasidejo jau siaubingi saremiai bet tesesi tik iki 3 nes 3nakties as jau turejau savo pupuliuka ant ranku wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif
ir as net nepastebejau to laiko kuris lekte praleke  thumbup.gif


kad visiems toks gimdymas thumbup.gif
QUOTE(ddd @ 2008 12 29, 13:41)
Kadangi Vilniuje tokie gimdymo "anslagai", tai sakau, gal Trakuose ne taip baisu. Norejau pasiteirauti, ar Trakuose, jei negauni tos mokamos palatos, yra galimybe gauti kokia vienviete su papildoma lova vyrui. Labai noreciau, jei gimdyciau vakare, kad nakti pasiliktu ir vyras. Nes pradzioj tikrai sunku paciai pasirupinti maziuku, juk net keltis is lovos kazkiek laiko neleidzia.

kad trakuose tik tokios palatos ir yra bigsmile.gif tik dvivietes, vyras ir gimdyve wub.gif
man tas labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ddd @ 2008 12 29, 13:41)
Kadangi Vilniuje tokie gimdymo "anslagai", tai sakau, gal Trakuose ne taip baisu. Norejau pasiteirauti, ar Trakuose, jei negauni tos mokamos palatos, yra galimybe gauti kokia vienviete su papildoma lova vyrui. Labai noreciau, jei gimdyciau vakare, kad nakti pasiliktu ir vyras. Nes pradzioj tikrai sunku paciai pasirupinti maziuku, juk net keltis is lovos kazkiek laiko neleidzia.

jei naturaliai gimdai, tai neleidzia keltis 2 h ir guli ant gimdymo stalo, kad stebetu ar kresa kraujas, ar susitraukia gimda ir pan. zodziu ar nera staigiu komplikaciju. O paskui...kai gimdziau, tai i trecia uaksta is pirmo mane vyras ant ranku nunese, bet kita mano palatos kolege pabijojo, akd ja nes siaurais laiptasi nestuvais ir lipo pati blink.gif
As nakti keliausi zadinti seseles, nes taip kietai miegojo, kad prisisaukti negalejau(pagimdziau 23 val. keliausi 4 ryto)

Aisku kita diena, kadangi buvau smarkiai plysusi, tai pasikelti buvo sunkiau nei 4 ryto, bet mums labai liepe vaikscioti, tik, kad buvo labai nepatogu doh.gif
Jei gimdai su CR tada aisku kitokie reikalavimai ir leidimai.

O norejau paklausti, ar tos, kurios neseniai gimdet Trakuose taretes su gydytojais kazkokiais ar tiesiog vaziavote ir viskas blush2.gif Ar vis delto reikia pasisakmbinti ir paklausti, ar jie turi vietu laisvu
Atsakyti
QUOTE(ddd @ 2008 12 29, 12:41)
Kadangi Vilniuje tokie gimdymo "anslagai", tai sakau, gal Trakuose ne taip baisu. Norejau pasiteirauti, ar Trakuose, jei negauni tos mokamos palatos, yra galimybe gauti kokia vienviete su papildoma lova vyrui. Labai noreciau, jei gimdyciau vakare, kad nakti pasiliktu ir vyras. Nes pradzioj tikrai sunku paciai pasirupinti maziuku, juk net keltis is lovos kazkiek laiko neleidzia.

sveikos 4u.gif
kai abu kartus gimdziau, tai po gimdymo, as norejau pati pareiti i palata, bet parveze. pagulejau lovoj gal valanda ir poto atsistojau maziukui uzpakaliuka plauti. o palatoj visada pas mane budavo laisva lova vyrui, net ir nereikejo pinigu moket thumbup.gif kolektyvas ten super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2008 12 29, 14:37)
jei naturaliai gimdai, tai neleidzia keltis 2 h ir guli ant gimdymo stalo, kad stebetu ar kresa kraujas, ar susitraukia gimda ir pan. zodziu ar nera staigiu komplikaciju. O paskui...kai gimdziau, tai i trecia uaksta is pirmo mane vyras ant ranku nunese, bet kita mano palatos kolege pabijojo, akd ja nes siaurais laiptasi nestuvais ir lipo pati blink.gif
As nakti keliausi zadinti seseles, nes taip kietai miegojo, kad prisisaukti negalejau(pagimdziau 23 val. keliausi 4 ryto)

Aisku kita diena, kadangi buvau smarkiai plysusi, tai pasikelti buvo sunkiau nei 4 ryto, bet mums labai liepe vaikscioti, tik, kad buvo labai nepatogu doh.gif
Jei gimdai su CR tada aisku kitokie reikalavimai ir leidimai.

O norejau paklausti, ar tos, kurios neseniai gimdet Trakuose taretes su gydytojais kazkokiais ar tiesiog vaziavote ir viskas blush2.gif Ar vis delto reikia pasisakmbinti ir paklausti, ar jie turi vietu laisvu


Na kai as gimdziau mane susiuvo aptvarke ir i palata iskart nuveze o is paskos ir maziuka ax.gif nelaike tikrai 2 val. gal delto kad viskas buvo gerai blush2.gif

O del tarimosi tai nebutina tartis manau tikrai neisvarys bet jeigu jausites ramiau galit pasiskambint mirksiukas.gif
As tariausi su gydytoja del gimdymo ir labai dziaugiuosi nes pataikiau sestadieni apie 22 val pradejau gimdyt ir butent tada budejo nekokia gydytoja, cia apie ja kelis syk skaiciau kad nelabai kam ji patinka ir ta nuomone merginu pasitvirtino mano atzvilgiu cia kalba eina apie Simonaitiene jeigu gerai pavarde parasiau, tai labai dziaugiuosi kad gimdziau pas gydytoja Erika thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
O kokia tos Erikos pavarde ax.gif
Man dar iki gimdymo toli, bet noretusi jau info rinktis, nes mano gine nepriimineja gimdymo
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2008 12 29, 19:17)
O kokia tos Erikos pavarde ax.gif
Man dar iki gimdymo toli, bet noretusi jau info rinktis, nes mano gine nepriimineja gimdymo


Erika Streižiene ax.gif o tavo gine kur dirba?
Atsakyti