Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(Lina.Marija @ 2008 07 26, 14:51)
Baikit, merginos, juokus  doh.gif  Taigi didzioji dalis gimdymu ir buna butent nakti. Kadangi gulejau Trakuose pries gimdyma kelias dienas, tai jau pirma nakti zinau, kad gimde 5 moterys, dar 4 diena. Kiekviena nakti bent po pora moteru gimdo ir tikrai yra kas jas priziuretu. Vaziuokite gimdyti ramiai ir vaikutis bus ramus  thumbup.gif  As labai rami visa nestuma buvau, ramiai gimdziau, nebijojau, ar bent jau stengiausi nebijoti ne del nieko ir vaikelis musu labai ramus.
Ten dirba profesionalai, turintys 30-40 metu patirti ir jus tikrai busite gerose rankose, tikrai  4u.gif 
Beje, kai as gimdziau, atvaziavo moteris, kuri visa nestuma nebuvo pas gydytoja nei vienai apziurai ir atvaziavo i Trakus jau su 10 cm atsidarymu.  doh.gif  Na va, tokiu tai ten gal ir nelabai megsta, ne del tu cm, bet todel, kad nei karto nebuvo Trakuose pasirodziusi pries tai ir niekas nieko nezino normaliai apie gimdyves bukle. Nei ji apziureta pries tai, nei ka, o kas, jei kokia beda ir ji nebus suziureta pries tai? Taip kad siulyciau nuvaziuoti ten bent karta pries tai ir pasirodyti. Ir jums ramiau bus ir gydytojai zinos geriau jusu situacija.
Beje, viena moteri sutikau ten, kuriai po termino buvo jau 10 dienu praeje ir ji tik tada atejo pasirodyti  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Aisku, kazkokiu bedu buvo ir jai teko cezari daryti ir buvo gal nelabai patenkinti. Na, bet kaip taip toks aplaidumas? O po to dar gydytojus apkaltina.  doh.gif
Vienu zodziu, jus parodykite nora ir iniciatyva ir jumis ten tikrai pasirupins. Vaziuokite gimdyti ramios  4u.gif




o tai tam apsilankymui reikia tartis su kuom nors? ar tiesiog vaziuoti prie gimdymo skyriaus duru ir sedet,kol kas nors pasidomes jumis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 07 27, 10:45)
o tai tam apsilankymui reikia tartis su kuom nors? ar tiesiog vaziuoti prie gimdymo skyriaus duru ir sedet,kol kas nors pasidomes jumis? smile.gif


As manu jeigu tu jau buvai susitikus su Psevluckiene ir turi jos tel. tai pasiskambint ir susitark del susitikimo nes nevisalaik jos turi gal laiko smile.gif nebent tu nenori pas ja gimdyti o nori pas kita gydytoja ax.gif
Atsakyti
Svekos visos 4u.gif Aš jau po gimdymo - pimadienį, t.y. liepos 21 d. mums gimė sūnelis. Galiu pasidalinti savo įspūdžiais:
Gimdžiaus pas gyd. Rogalskį, buvau iš anksto su juo susitarusi, ir galiu pasakyti,kad prisiminimai apie jį liks tik patys geriausi - tikrai nuostabus gydytojas, aišku aš ir prieš tai šitą žinojau, nes nuo pirmų nėštumo dienų pas jį lankiausi. Iš vakaro - t.y. sekmadinį per apžiūrą gyd. pamatė, kad jau man liko diena ar pora, todėl padarė kaklelio masažą, kaip pats sakė, tam, kad per naktį natūraliai prasidėtų sąrėmiai. Matyt kažkiek teisybės tame yra, kad Trakuose ne visada pilnai pasirengę jie vienodai būna, nes pats gydytojas man siūlė priderinti mano gimdymą prie planinių operacijų dienų, kurios būna pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Nepamenu kaip tiksliai jis išsireiškė, bet kažkaip tenai paaiškino,kad geriau būtų Trakuose pakliūti būtent tomis dienomis. Aš tam ir neprieštaravau. Žodžiu, po sekmadieninio masažo iš tiesų per naktį prasidėjo veikla ir, kaip ir jau buvau susitarusi su gydytoju, 9 val. ryto prisistačiau į Trakų ligoninę (beje pirmą kartą). Kaklelis jau buvo atsidaręs 6 cm po naktinių sąrėmių (nors naktį aš kažkodėl buvau nusprendus,kad čia dar ne sąrėmiai fool.gif ). Žodžiu nuleido vandenis ir veikla vyko labai greitai, bet vis tiek prireikė cezario, nes atsidarius 10 cm paaiškėjo, kad mažiaus galvytė kažkaip ne taip užsilenkusi ir jis neišlys.
Žodžiu,esu dėkinga gydytojui už viską: už visą priežiūrą nėštumo metu, už tai, kad gimdymą man paderino prie tos dienos, kai daromos operacijos ir būna pilna komanda, už tikrai profesionalų darbą ir greitai bei atsakingai priimamus sprendimus. Mano vyras irgi liko labai patenkintas šio gydytojo darbu. thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Artemidė,2008 07 27, 18:07]
Svekos visos 4u.gif Aš jau po gimdymo - pimadienį, t.y. liepos 21 d. mums gimė sūnelis. Galiu pasidalinti savo įspūdžiais:
Gimdžiaus pas gyd. Rogalskį, buvau iš anksto su juo susitarusi, ir galiu pasakyti,kad prisiminimai apie jį liks tik patys geriausi - tikrai nuostabus gydytojas,


4u.gif 4u.gif 4u.gif Aukit ir stiprėkit, kuo nuoširdžiausi sveikinimai mamytei ir tėtukui pagaliau sulaukus savo mažuliuko thumbup.gif ...

gal galėtum čia, ar į AŽ parašyt, kiek mokėjot, ir ar davėt, kiek jums atrodė tinkama, ar gydytojas pats pasakė sumą... Būčiau dėkinga... o jus visus dar kartą kuo nuoširdžiausiai sveikinu, juk kiekvieno vaikelio atėjimas - dar vienas pasaulio stebuklas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 07 27, 10:45)
o tai tam apsilankymui reikia tartis su kuom nors? ar tiesiog vaziuoti prie gimdymo skyriaus duru ir sedet,kol kas nors pasidomes jumis? smile.gif


As tariausi, taciau maciau moteru, kurios atvaziavo nesitarusios apsiziureti, tai joms ir toniukus pamatavo ir aprode viska. Taip kad ziurekite kaip jau Jums tinka. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Artemidė @ 2008 07 27, 17:07)
Svekos visos 4u.gif  Aš jau po gimdymo - pimadienį, t.y. liepos 21 d. mums gimė sūnelis. Galiu pasidalinti savo įspūdžiais:
Gimdžiaus pas gyd. Rogalskį, buvau iš anksto su juo susitarusi, ir galiu pasakyti,kad prisiminimai apie jį liks tik patys geriausi - tikrai nuostabus gydytojas, aišku aš ir prieš tai šitą žinojau, nes nuo pirmų nėštumo dienų pas jį lankiausi. Iš vakaro - t.y. sekmadinį per apžiūrą gyd. pamatė, kad jau man liko diena ar pora, todėl padarė kaklelio masažą, kaip pats sakė, tam, kad per naktį natūraliai prasidėtų sąrėmiai. Matyt kažkiek teisybės tame yra, kad Trakuose ne visada pilnai pasirengę  jie vienodai būna, nes pats gydytojas man siūlė priderinti mano gimdymą prie planinių operacijų dienų, kurios būna pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Nepamenu kaip tiksliai jis išsireiškė, bet kažkaip tenai paaiškino,kad geriau būtų Trakuose pakliūti būtent tomis dienomis. Aš tam ir neprieštaravau. Žodžiu, po sekmadieninio masažo iš tiesų per naktį prasidėjo veikla ir, kaip ir jau buvau susitarusi su gydytoju, 9 val. ryto prisistačiau į Trakų ligoninę (beje pirmą kartą). Kaklelis jau buvo atsidaręs 6 cm po naktinių sąrėmių (nors naktį aš kažkodėl buvau nusprendus,kad čia dar ne sąrėmiai  fool.gif  ). Žodžiu nuleido vandenis ir veikla vyko labai greitai, bet vis tiek prireikė cezario, nes atsidarius 10 cm paaiškėjo, kad mažiaus galvytė kažkaip ne taip užsilenkusi ir jis neišlys.
Žodžiu,esu dėkinga gydytojui už viską: už visą priežiūrą nėštumo metu, už tai, kad gimdymą man paderino prie tos dienos, kai daromos operacijos ir būna pilna komanda, už tikrai profesionalų darbą ir greitai bei atsakingai priimamus sprendimus. Mano vyras irgi liko labai patenkintas šio gydytojo darbu.  thumbup.gif


Nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif Aukite dideli, ramus ir stiprus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal kas zino ar dirba poliklinikoje ginekologe Normantiene?
Atsakyti
QUOTE(Drugeliss @ 2008 07 28, 19:46)
Sveikos  smile.gif gal kas zino ar dirba poliklinikoje ginekologe Normantiene?

ji vienintelė ir dirba poliklinikoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2008 07 27, 17:07)
Svekos visos 4u.gif  Aš jau po gimdymo - pimadienį, t.y. liepos 21 d. mums gimė sūnelis. Galiu pasidalinti savo įspūdžiais:

Sveikinu thumbup.gif

O kad naktį nebūna gydytojų tai nesąmonė visiška doh.gif Pastoviai yra ir gydytojas ir akušerė.
Atsakyti
Sakykit, kur nusipirkti ta apranga vyrui, kad leistu dalyvaut gimdyme? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 07 31, 11:39)
Sakykit, kur nusipirkti ta apranga vyrui, kad leistu dalyvaut gimdyme?  4u.gif


vakar pirkau Trakuose, priesais traku gimdymo namus kitoje gatves puseje truputi paejejus i virsu, gyvenamo namo pirmame aukste esancioje vaistineje. kaina 11 lt su centais.
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2008 07 27, 16:07)
Svekos visos 4u.gif  Aš jau po gimdymo - pimadienį, t.y. liepos 21 d. mums gimė sūnelis.

Sveikinu sulaukus sūnelio 4u.gif , o taip pat - įstojus į gimdžiusių Trakuose "klubą" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apex_lt @ 2008 07 31, 17:39)
vakar pirkau Trakuose, priesais traku gimdymo namus kitoje gatves puseje truputi paejejus i virsu, gyvenamo namo pirmame aukste esancioje vaistineje. kaina 11 lt su centais.



dekui uz informacija smile.gif 4u.gif
Atsakyti