Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

Aš prieš du metus gimdžiau, tai kabliukas jau buvo. smile.gif
Atsakyti
Nezinau, kodel taip tas dusas uzkliuvo g.gif
ten kur ''prohodnoi dvor'', tiesiog pranesi kad i dusa eini, ir personalas uzdaro duris i apziuros kabineta. Man paciai uztekdavop kriaukles palatoj ir wc. Gal kad as bendrai nemegstu svetimoje aplinkoje i dusus eit ax.gif
Trakuose labai silta atmosfera, kas tikrai svarbiau uz duso vieta koridoriuje.
Manim rupinuosi, patardavo, paklausdavo ir t.t. jauciausi komfortiskai, o gimdziau si rugseji mirksiukas.gif
Sekmes ir sveikatos Mamytem ir ju Leliukam wub.gif
Atsakyti
Man irgi atmosfera labai svarbu..kai zinau jog AK nei duso, nei atmosferos..bent jau kiek teko susidurti ir kiek is mano aplinkiniu susidure tik labai dideliu grubumu doh.gif tai manau, kad Trakai jei ka gautu is manes ir kabliuka dovanu biggrin.gif
Kaip ir Jokube..buvo labai gera atmosfera
Atsakyti
QUOTE(Margiriene @ 2008 12 18, 12:18)
Nezinau, kodel taip tas dusas uzkliuvo g.gif
ten kur ''prohodnoi dvor'', tiesiog pranesi kad i dusa eini, ir personalas uzdaro duris i apziuros kabineta.  Man paciai uztekdavop kriaukles palatoj ir wc. Gal kad as bendrai nemegstu svetimoje aplinkoje i dusus eit  ax.gif
Trakuose labai silta atmosfera, kas tikrai svarbiau uz duso vieta koridoriuje.
Manim rupinuosi, patardavo, paklausdavo ir t.t. jauciausi komfortiskai, o gimdziau si rugseji  mirksiukas.gif
Sekmes ir sveikatos Mamytem ir ju Leliukam  wub.gif


O kodel negalima diskutuot ir apie salygas Trakuose? Nesuprantu, kodel tai kliuna vis kazkam? Visos mes zinom, kad svarbiausia mediku kompetencija ir atmosfera, bei sklandus ir sekmingas gimdymas bei sveikas vaikelis, bet nelabai suvokiu, kodel toks nepasitenkinimas, kai atsakoma i klausima apie ten esancius tualetus, dusus bei palatas....

As pvz. nezinojau, kad einant i dusa reikia kazkam pranest - todel man ir buvo nejauku. Negana to, kad pro tas duris (nerakinamas) galejo bet kada ne tik personalas isiraut, bet netgi ir pasaliniai is lauko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otra: 18 gruodžio 2008 - 18:50
Man su dušu irgi nekilo jokių problemų. Kaip kažkuri čia pasakė, tiesiog einant paklausiau koridoriuje, ar galiu nueiti. Pasakė, kad galima. Tai nuėjau, nusiprausiau ir viskas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzele @ 2008 12 12, 23:27)
Trakai kaip jie patys sako yra guminiai biggrin.gif priima visas smile.gif
tai nemanau kad isvarys smile.gif

thumbup.gif labai labai tikiuosi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 19 gruodžio 2008 - 01:21
labukas visoms 4u.gif
na a 4u.gif s irgi pasidalinsiu savo ispudziais is traku ax.gif ax.gif
na man zinokit patiko ir daktarai nuostabus ir gimdymas buvo linksmas ir juokiausi per saremius ir verkiau net biski bet gydytoja greit nuramino labai molonus sakyciau gymdymas buvo, net vyro neprireike ismegojo visa gymdyma palatoj. lotuliukas.gif kai atveze mane i palata su dukryte ji zadina sesele sveikina tapus teeliu o tas soke kad viska pramiegojo ir net panerimaut nesuspejo biggrin.gif zinot as manau kad viskas priklauso nuo zmoniu ir ju nusistatymo g.gif as tokia paprasta nes jauna norejau patogumu tai as isrinkau mokama palata kur dusas ir tulikas vietoj mirksiukas.gif bet i dusa bendra vaiksciojau nes ta savaite kaip tik papuole kad silto vandens nebuvo o bendrame atskiras boleris stovi smile.gif
zinot man visi sake vaziok i antakalnio gimdykla o as kazkada buvau drauge lankiau ir tada man pasirode ten ant tiek baisu ta prasme kad visos seseles surugusios valytoja vaiksto rekia ant mamyciu kad jai cia grindys darkia o vienai tiesiog kraujavimas prasidejo o valytoja dar staugia draugei lepe paciai jau per saremius klizma statytis ji sako jauciu kaip vaikas lenda o jie man eik i 3 auksta pasiimk daiktus tada klizma isistatyk ir pas mus zinokit mano drauge tyli nu as tai pasakyciau... doh.gif blink.gif zodziu biski nuklydau
as nuvaziavau i trakus gerai nusistaciu su gera nuotaika nors nerimo buvo nes pirma karta teko gimdyt ir patikekit ispudziu turiu daug ir jie malonus nes atvaziavus visi sypsojosi drasino ir tas nerimas isgaravo thumbup.gif taigi linkiu vazioti gimdyti su gera nuotaika ir tada bus viskas ok thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
vaziojat gi ne dusu ar wc apziurinet o susitikti su savo angeliuku wub.gif tai ir galvokit kad viskas gerai tai ir nepastebesit tu keliu nesusipratymu thumbup.gif
Atsakyti
Nesupratau biškiuką. O tėtis buvo nusprendęs gimdyme nedalyvauti, kad jo net nepažadino? smile.gif

Bet kiek čia mamų pasisako, tai vien geri įspūdžiai. wub.gif
Atsakyti
Nu as saviskiam tai neleisciau miegoti biggrin.gif o ir pats nemiegotu manau, negaletu wub.gif
kai pirma pagimdziau palatoje atsiradau jau 2 val. nakties, jistada sake, parvaziavo namo ir dar gere arbata iki 4, nes jautesi isimylejes visa pasuali ir tiesiog negalejo miegoti wub.gif
Atsakyti
O aš pagimdžiau ryte. Nors ir buvau pavargusi, miegoti visai nesinorėjo. Norėjosi tiesiog žiūrėti į tą angelėlį. wub.gif
Atsakyti
na jis ruosesi pro langa ziuret ir nerimauti ruosesi ir labai atsakyngai i tai ziurejo bet mus pagulde i palata saremiai buvo visai nestiprus tai miegoti susiruosem pries ta svarbu ivyki tada mane tonu isveze paklausyt nenorejosi be reikalo zadinti o tada viskas taip grei ivyko kad net ir zadint nenorejau
wub.gif
Atsakyti
Nu vistiek keista kažkaip. Juk jis tėtis... Ar nepyko, kad neleidai jam dalyvaut?
Atsakyti