Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(sauluzele @ 2008 12 11, 01:27)
tikrai nenorejau uzgauti... jei taip pasirode tikrai atsiprasau  4u.gif
Man tiesiog nebuvo minties apie tai kur dusas kur kas kaip, man vienintele mintis buvo ar galesim buti kartu su vyru, kokios gimdyklos. O visa kita ... Kad ir kaip norejosi man i dusa akusere patare neiti, tik apsiprausti paprastai, kad neduok Die temperatura nepakiltu ... taip kad grizau namo ir turejau tada dusa smile.gif va smile.gif

diddy lengvo gimdymo smile.gif 4u.gif

Dusas ir man nesvarbus, nes i dusa gali nueiti kai ateis vyras, bet WC svarbu, nes jei busiu viena (o tikrai busiu), nenoriu palikti vieno vaikelio kol nuroposiu doh.gif, nes AK ta procedura uztrukdavo min 15 minuciu doh.gif, bet tada vyras visada buvo salia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzele @ 2008 12 10, 17:11)
Man tai juokingos diskusijos apie komforta. Ten ne BAK bet ir ne AK, kur remontuojamais koridoriais vezamos gimdyves. Tvarkinga, grazi, rupsetinga aplinka.
Toj ligoninej reiks praleist 3-5 paras ir tikrai galva suksis ne kaip kokioj aplinkoj as guliu ar koks dusas, o viskas suksis apie kudikeli smile.gif
Pagalvokit apie tai, o jei bus pakilus temperatura? Labai jau eisit i dusa.
Nezinau man buvo svarbu kiti dalykai visai. Man svarbu buvo gydytojai, ir tai kad galetumem buti kartu visa seima. O visa komforta as gavau grizus namo smile.gif

Mano atveju, kai buvo siuta tarpviete labai patare daznai praustis, kad vyktu greiciau gijimas. Nuspirausti WC tikrai neiseina (nebent butu bide), ejimas i WC irgi uztrukdsvo, nes vaiksciojau letai, bet Jokube tuo metu buvo palatojeWC/dusas) taigi paprastos higienos atveju, labai reikalinga, kad sitie patogumai butu netoliese.

QUOTE(sauluzele @ 2008 12 11, 01:27)

... Kad ir kaip norejosi man i dusa akusere patare neiti, tik apsiprausti paprastai, kad neduok Die temperatura nepakiltu ... taip kad grizau namo ir turejau tada dusa smile.gif va smile.gif


Nuo duso temperatura nepakyla, nebent eisi po duso slapia, o koridoriuje atviri langai, tada taip. o kai maitini, taigi prakaituoji ir i dusa labai norisi dazniau nueiti.
Taigi vel normalu, kad dusas butu palatoje, nes tada kyla maziau galimybiu persalti.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2008 12 11, 15:59)
Mano atveju, kai buvo siuta tarpviete labai patare daznai praustis, kad vyktu greiciau gijimas. Nuspirausti WC tikrai neiseina (nebent butu bide), ejimas i WC irgi uztrukdsvo, nes vaiksciojau letai, bet Jokube tuo metu buvo palatojeWC/dusas) taigi paprastos higienos atveju, labai reikalinga, kad sitie patogumai butu netoliese.
Nuo duso temperatura nepakyla, nebent eisi po duso slapia, o koridoriuje atviri langai, tada taip. o kai maitini, taigi prakaituoji ir i dusa labai norisi dazniau nueiti.
Taigi vel normalu, kad dusas butu palatoje, nes tada kyla maziau galimybiu persalti.


paprastai kai buna temperatura tai nepatartina maudytis smile.gif

o del duso palatoj tai nu jau cia jus prabangiai labai norit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluzele: 11 gruodžio 2008 - 20:52
O nuo ko temperatura?
Siaip normaliai ji neturi kilti, jei kyla, reiskia uzdegimas - tai arba is karto po gimdymo, arba delto, kad maitinimo problemos (dazniau, jei nepamokina seseles ligonineje ir prasideda mastitas). Bet normaliai po gimdymo NETURETU kilti temperatura..o del prielaidos, kad ji gal pakils neiti praustis..keistai skamba
Bet siaip kai gimdziau Jokube (gaila, kad uzdare, bet patalpos ten tikrai nebuvo naujos ir ligonine valstybine) buvome trys palatoje, WC ir dusas toje pacioje palatoje mums trims ir nei vienai temperatura nepakilo..o ir neturetu ji pakilti, o jau higienos patogumai, tai manau, kad turetu buti, nu bent jau tulikas normalus ir su kabliuku, kad sedint nereiketu dar ir duru laikyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2008 12 12, 14:07)
O nuo ko temperatura?
Siaip normaliai ji neturi kilti, jei kyla, reiskia uzdegimas - tai arba is karto po gimdymo, arba delto, kad maitinimo problemos (dazniau, jei nepamokina seseles ligonineje ir prasideda mastitas). Bet normaliai po gimdymo NETURETU kilti temperatura..o del prielaidos, kad ji gal pakils neiti praustis..keistai skamba
Bet siaip kai gimdziau Jokube (gaila, kad uzdare, bet patalpos ten tikrai nebuvo naujos ir ligonine valstybine) buvome trys palatoje, WC ir dusas toje pacioje palatoje mums trims ir nei vienai temperatura nepakilo..o ir neturetu ji pakilti, o jau higienos patogumai, tai manau, kad turetu buti, nu bent jau tulikas normalus ir su kabliuku, kad sedint nereiketu dar ir duru laikyti g.gif


Brangioji kai daro pvz cezario pjuvi buna temperatura smile.gif tai cia vienas is galimu atveju. Nenoriu gilintis. Dar karta sakau mano nuomone per daug gilinamas perkeltine prasme dabar sakau i tai vos ne kokios spalvos sienos ir kokios plyteles, bet ne i esme.
Trakuose ir tulikas su kabliuku ir dusas pakankamai normalus.
Jei kam reikia isskirtinio komforto tai yra BAK smile.gif
manau diskusija cia ir baigsim
Atsakyti
As nekalbu apie BAK, taip ten gal net per didele kaina uz normalia higiena, bet pvz. AK buvo tuliku be kalbliuku doh.gif dziugu, kad yra ligoniniu, kuriose yra ne super ekstra, o tiesiog normalios salygos. man kazkokio super komforto nereikia, juolab, kad jei gimdymas bus ramus ir"teisingas" be netiketumu as is viso noreciau jau po puses paros grizti namo.
O jei jau CR tai aisku, kad i dusa ir nelabai eisi, vien del pjuvio ir galiausiai tikrai turi jau likti ligonineje, kad priziuretu.
man idomu kaip AK suremontuos (ar tik sienas isdazys) ir ar Trakuose nenutiks kaip RK, kai atvaziuodavo gimdyves ir sakydavo, kad jau ner vietu ir jei gimdymas dar neisibegejes, tai siusdavo kitur..taip ir Kaune galima atsidurti biggrin.gif
Atsakyti
Trakai kaip jie patys sako yra guminiai biggrin.gif priima visas smile.gif
tai nemanau kad isvarys smile.gif
Atsakyti
Kai pirmąjį gimdžiau, tai buvo senas WC be kabliuko, o aiškino, kad čia dėl atsargumo, o jeigu pacientė nualptų ar kas atsitiktų, reiktų laužti duris, dabar naujajame buvo spynelė, gal tiesiog yra atsarginis atrakinimas iš kitos pusės, aišku, saugiau jaučiuos, kai užsirakinu. Antrą pagimdžiau 15 val, tai po 18 jau nuvarė į dušą, kitą dieną pati vedėja pasiūlė važiuoti namo, bet norėjau genetinius tyrimus dar pasidaryti, tai prabuvau 48 val, bet šįkart tikrai, jei viskas lengvai praeis ir nebus rizikos, tai važiuosiu anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(sauluzele @ 2008 12 12, 23:27)
Trakai kaip jie patys sako yra guminiai biggrin.gif priima visas smile.gif
tai nemanau kad isvarys smile.gif

nuraminai, kad guminiai biggrin.gif thumbup.gif
baibokiuk, tai super, kad isleidzia..jei viskas bus gerai, tikiuosi ir mane isleis
Atsakyti
Atsiprasau, bet nesuprantu kam reikia gincytis ir pan. Siaulau visoms norincioms tiesiog iki gimdymo nuvaziuoti i Traku ligonine ir viska apziureti. Mes taip dareme su vyru, buvau irgi daug prisiskaiciusi apie Trakus, bet kai pats pamatai - zinai ar tau tiks ar ne.... Pavasari laikiam dar vieno leliuko ir vistiek vaziuosime pasiziureti, kaip, kas, ar apsikeite kas nors per 4 metus...ir tiesiog idomu...prisiminimai ir pan... Tuo labiau, kad tai nera taip toli... taip kad nuvaziuokite ir apsiziurekite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diddy @ 2008 12 10, 14:32)
blink.gif ar tikrai taip?


diddy: tikrai taip. tas bendras dusas labai nejaukioj vietoj, priimamajam galima sakyt. Vienos durys uzsirakina, kitos - ne. Tai toks praxadnoj dvor, bet kas bet kada gali ieit. Tai as greit greit nusiprausdavau, nes tikrai nelabai jauku. O nesipraust po gimdymo nors viena diena neisivaizduoju, kaip butu imanoma - nes juk pastoviai kraujuoji...
Papildyta:
QUOTE(dzoli @ 2008 12 15, 15:39)
Atsiprasau, bet nesuprantu kam reikia gincytis ir pan. Siaulau visoms norincioms tiesiog iki gimdymo nuvaziuoti i Traku ligonine ir viska apziureti. Mes taip dareme su vyru, buvau irgi daug prisiskaiciusi apie Trakus, bet kai pats pamatai - zinai ar tau tiks ar ne....  Pavasari laikiam dar vieno leliuko ir vistiek vaziuosime pasiziureti, kaip, kas, ar apsikeite kas nors per 4 metus...ir tiesiog idomu...prisiminimai ir pan... Tuo labiau, kad tai nera taip toli... taip kad nuvaziuokite ir apsiziurekite  4u.gif


Niekas per tuos 4 metus nepasikeite, atsirado tik mokama palata...
Atsakyti
QUOTE(sauluzele @ 2008 12 12, 15:09)
Trakuose ir tulikas su kabliuku ir dusas pakankamai normalus.


Geras ir kabliuką jau įtaisė thumbup.gif thumbup.gif Kai gimdžiau prieš 3 metus tai nebuvo schmoll.gif tongue.gif
Atsakyti