Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(Agnelė @ 2008 11 26, 17:14)
na, as Trakuose gimdziau jau pries 2,5 metu  thumbup.gif  dar pries gimdyma daugiau nei puse metu sekiau sia tema ir dabar karts nuo karto uzsuku pasveikinti nauju mamyciu ir pasiskaityti ar vis dar ten toks pats lygis  thumbup.gif 
bet apie joki vyresnio amziaus gydytoja neteko girdeti  g.gif
kiek zinau, ten dirba 2 vyrai gydytojai - Rogalskis (pas ji ir gimdziau) ir Kalinauskis arba (Kalinauskas)  blush2.gif
jie abu apie +- 45 metu. Rogalskis dirbes Jokubo ligonineje.
Rogalskio vardas -RONALDAS.
Kaip jis atrodo galima pamatyti foto tinklalapyje:
www.ginekologija.tinkle.lt  skyrelyje apacioje ''kas svarbu?''


O as gimdziau pas Kalinauski. Kosta smile.gif
Atsakyti
Aš irgi pas Kalinauskį. smile.gif O gydytojo Povilo pavardės irgi nežinau, bet jis mane apžiūrėjo kai tik atvažiavau į ligoninę. Jis ir nusprendė mane guldyti. smile.gif Toks šmaikštus gydytojas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 29 lapkričio 2008 - 11:42
QUOTE(asharyte @ 2008 11 18, 17:17)
pagimdziau pries savaite trakuose ir jei dar kar reiketu, tai nedvejodama vel ten vaziuociau  ax.gif  o vaziavom nei su kuo susitare buvom nei ka...prieziura superine doh.gif


Gimdziau pries pora men, ir tokios pat nuomones drinks_cheers.gif
Sveikateles visiems Maziams ir ju Mamytems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiukste @ 2008 10 24, 12:02)
Sveikos... kiek domėjausi Vilniaus gimdyklose jei nori konkretaus gydytojo ne jo budėjimo metu, privalai oficialiai susimokėt į ligoninės kasą, dabar nebepamenu, berods keturis šimtus litukų... Jei tai galioja visoje Lietuvoje, turėtų galiot ir Trakuose... Nieko tikslaus nežinau, nes man neprireikė, bet manyčiau, jei taip visur, Trakuose taip pat bijos rizikuot, o jei, tfu tfu tfu, nutiktų kas negera priimant gimdymą ne savo budėjimo metu? Nejau kitas, budėjęs gydytojas, prisiims atsakomybę... Bet čia tik mano samprotavimai, geriausia būtų pasiskambinti į Trakus ir pačioms pasiklausti.  rolleyes.gif

pries kazkur pusantros savaites tuo domejausi, klausiau, sake dar nepasirasytas ligonines vadovybes isakymas del sito, menesio begyje turetu paaisketi....
Atsakyti
QUOTE(ingaBan @ 2008 11 21, 10:37)
noreciau prisideti prie rasanciuju gerus atsiliepimus. gimdziau Trakuose abi savo dukras. Visom rekomenduociau. pirmaja gimdziau be jokiu problemu, o antraja su komplikacijomis, taciau abu kartus gydytoja ir akusere elgesi kvalifikuotai ir ramiai. galiu pasakyti, kad gimdziau kaip namie. antra karta kai gimdziau, tai pasinaudojau naujove, kartu palatoje po gimdymo buvo ir nakvojo vyras. tikrai pasakiskas dalykas, kai nesi atskirta nuo artimuju ir palikta po gimdymo viena.


Aš gimdžiau Trakuose prieš jau beveik lygiai 3 metus, turėjau planinį cezarį, pas gyd Variakojienę. Likau viskuo labai patenkinta. Gulėjau dar savaitę prieš cezarį ligonijė ir jau net tada vyras būtų galėjęs būti šalia, jam jau buvo paruošta atskira lova, o po operacijos dukrytė nuo pirmų akimirkų buvo su mumis palatoje, nes vyras irgi buvo šalia. Dabar numatomas gimdymas balandį ir tikrai esu nusiteikus būi tik Trakuose, be to girdėjau ten dabar po remontų visai jau vikas gerai, nes prieš 3 metus tai man juoką pro ašaras kėlė tas vienas bendras WC be kabliuko. Ypač tada kai jo prireikdavo vyrams, būdavo einu kartą koridorium, o prie WC (kadangi ten įjungta šviesa) laukia vyras, po kiek laiko einu, o jis vis dar laukia. Tai sakau, leiskit pažiūrėsiu gal ten laisva tik šviesą pamiršo išjungti - pasirodo buvau teisi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Amiletta @ 2008 11 29, 11:40)
Aš irgi pas Kalinauskį. smile.gif O gydytojo Povilo pavardės irgi nežinau, bet jis mane apžiūrėjo kai tik atvažiavau į ligoninę. Jis ir nusprendė mane guldyti. smile.gif Toks šmaikštus gydytojas. biggrin.gif


Kalbat apie pagyvenusį šmaikštų gyd. Tai prieš 3 metus toks tikrai buvo. Nežinau nei vardo nei nieko, bet jau po cezario per viztaciją vieną dieną toks buvo pas mane į palatą užėjęs. Net neprisilietė prie manęs, tik kai seselė jam pasakė, kad aš po cezario, (bet jau vaikščiojau), tai jis pradžioj nusijuokė, sako jai tu ką - jei ji po cezario tai už lango vasara (o buvo žiema), sako pažiūrėk kaip ji gražiai atrodo (nors atrodžiau tikrai klaikiao blush2.gif ) , kaip negimžius visai. Tai jei taip ir jautiesi , tai viskas gerai reiškia šitoje palatoje sako lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(diddy @ 2008 11 30, 02:26)
pries kazkur pusantros savaites tuo domejausi, klausiau, sake dar nepasirasytas ligonines vadovybes isakymas del sito, menesio begyje turetu paaisketi....


Nu geras, reikės tuo pasidomėti, kol kad nereikia gimdyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina.Marija @ 2008 08 29, 19:58)
Tingiu visoms i az rasyti. Gydytojai (V.V.) davem 1000lt, akuserei vienai 300, kitoms dviems po 200lt, seselei 100lt, anesteziologui 400lt. Tariausi is anksto ir su gydytoja ir su anesteziologu. Zinoma, mes "pasitaskeme", kitos duoda maziau.
Rogalskio dabartiniai ikainiai - 1300lt.


Dievuliau iš kur tokie skaičiai blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(STT @ 2008 10 23, 10:25)
apie šį įvykį pati nieko nežinau, tiesiog anyta pasakojo įvykį, nes iš jos kaimo merginai tai nutiko. Ji jau palaidota... daugiau nieko nežinau pati.


Tada žinau apie kokį atvejį kalba eina. tada ten kaltas ne cezaris ar personalo kompetencijos stoka, o tai, kad ta mergina, bandė nusižudyti, ir cezaris jau buvo būdas išgebėti bent jau vaikelį, deja ne visada viskas vyksta kaip norima. verysad.gif verysad.gif Ta mergina net palaidota buvo viename karste kartu su savo dukryte, o ant kryžiaus net mažutės mergytės vardas užrašytas - Dominyka (berods taip). Žinau nes ji palaidota tose kapinėse kur ir mano seneliai, tai per Vėlines mačiau ir tą kapą.
Atsakyti
Ritute mažute, panašu, kad ir vėl gimdysim panašiu laiku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 11 06, 15:46)
Tiarai sveikinimai sėkmingai Trakuose pagimdžius leliuką  smile.gif 4u.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(STT @ 2008 10 19, 18:58)
O gal kuri girdėjot apie įvykį???
Trakuose CP metu mirė gimdyvė... Ir vaikelis...
Tylu apie tai???



QUOTE(STT @ 2008 10 23, 11:25)
o per žinias sako, kai Antakalnio klinikose, KMUK kas mėnesį būna panašių įvykių? Ir nėščiosios miršta ir vaikai ir ttt? Ne viskas skelbiama... vat jei taip atsitiktų ne kaimo merginai, gal ir nuskambėtų.


na, kiekvieną dieną Lietuvoje tikrai tokie dalykai nevyksta schmoll.gif
pažiūrėjau pastarųjų metų statistiką - vidutiniškai 2 atvejai per metus. 1996 m. buvo net 26 doh.gif bet tie seni gūdūs laikai jau, ačiū d. praėjo... medicina pažengė į priekį.
ir manau, kad toks atsitikimas gali įvykti bet kur: Vilniuje, Kaune, Kalipėdoje ar Trakuose...
Atsakyti
QUOTE(baibokiukas @ 2008 11 30, 16:32)
Ritute mažute, panašu, kad ir vėl gimdysim panašiu laiku  bigsmile.gif


Taip taip, todėl ir pamąsčiau kodėl nesusitikom pas balandinukes, bet paskui primečiau, kad būsi pas kovinukes užsibendravus tongue.gif

O tai pati kur nors netoliese čia gyveni?
Atsakyti
QUOTE(Ritutė mažutė @ 2008 12 04, 14:52)
Taip taip, todėl ir pamąsčiau kodėl nesusitikom pas balandinukes, bet paskui primečiau, kad būsi pas kovinukes užsibendravus  tongue.gif

O tai pati kur nors netoliese čia gyveni?

Kad pliurpti nelabai jau laiko yr, o aš nuo Širvintų r. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baibokiukas: 05 gruodžio 2008 - 23:41