Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(Otra @ 2008 10 22, 13:13)
Tai turbut butu per zinias pasake? Ne tarybiniai laikai, kad tokius faktus sleptu...

Jo?
o per žinias sako, kai Antakalnio klinikose, KMUK kas mėnesį būna panašių įvykių? Ir nėščiosios miršta ir vaikai ir ttt? Ne viskas skelbiama... vat jei taip atsitiktų ne kaimo merginai, gal ir nuskambėtų.

apie šį įvykį pati nieko nežinau, tiesiog anyta pasakojo įvykį, nes iš jos kaimo merginai tai nutiko. Ji jau palaidota... daugiau nieko nežinau pati.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo STT: 23 spalio 2008 - 10:26
Sveikos, as kadangi esu trakiete, tai ir gimdziau Trakuose abu vaikus. Antra pasigimdziau daugiau kaip pries keturis menesius, tiksliau man dare cezari, nes vaikelio buvo bloga padetis ir pati buciau tikrai nepagimdziusi. Kas liecia epiduri, tai man gydytoja sake, kad dabar jie nelabai linke daryti juos, nes buvo moterims komplikaciku, kad vos ne gimda reikejo salinti, todel jie dabar su jais labai atsargiai, nors jeigu norite tai tikrai galima susitarti.
Atsakyti
O kaip su mokejimu uz gimdyma Trakuose? Yra kokia nors oficiali kasa, ar moki tam gyd., su kuriuo tariesi?
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2008 10 23, 19:00)
O kaip su mokejimu uz gimdyma Trakuose? Yra kokia nors oficiali kasa, ar moki tam gyd., su kuriuo tariesi?


Uz gimdyma mokejimo nera, na aisku jeigu pageidauji butent pas norima gydytoja gimdyti ir pvz issikvieti is namu tai vistiek atsidekoji jam "i kisene" smile.gif
O oficiali kasa yra tik uz mokama palata kai reikia susimoketi arba paprastos palatos lova jeigu kas nors nori buti su tavim palatoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2008 10 23, 23:12)
Uz gimdyma mokejimo nera, na aisku jeigu pageidauji butent pas norima gydytoja gimdyti ir pvz issikvieti is namu tai vistiek atsidekoji jam "i kisene"  smile.gif
O oficiali kasa yra tik uz mokama palata kai reikia susimoketi arba paprastos palatos lova jeigu kas nors nori buti su tavim palatoje mirksiukas.gif


Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2008 10 24, 00:12)
Uz gimdyma mokejimo nera, na aisku jeigu pageidauji butent pas norima gydytoja gimdyti ir pvz issikvieti is namu tai vistiek atsidekoji jam "i kisene"  smile.gif
O oficiali kasa yra tik uz mokama palata kai reikia susimoketi arba paprastos palatos lova jeigu kas nors nori buti su tavim palatoje mirksiukas.gif



Sveikos... kiek domėjausi Vilniaus gimdyklose jei nori konkretaus gydytojo ne jo budėjimo metu, privalai oficialiai susimokėt į ligoninės kasą, dabar nebepamenu, berods keturis šimtus litukų... Jei tai galioja visoje Lietuvoje, turėtų galiot ir Trakuose... Nieko tikslaus nežinau, nes man neprireikė, bet manyčiau, jei taip visur, Trakuose taip pat bijos rizikuot, o jei, tfu tfu tfu, nutiktų kas negera priimant gimdymą ne savo budėjimo metu? Nejau kitas, budėjęs gydytojas, prisiims atsakomybę... Bet čia tik mano samprotavimai, geriausia būtų pasiskambinti į Trakus ir pačioms pasiklausti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiukste @ 2008 10 24, 12:02)
Sveikos... kiek domėjausi Vilniaus gimdyklose jei nori konkretaus gydytojo ne jo budėjimo metu, privalai oficialiai susimokėt į ligoninės kasą, dabar nebepamenu, berods keturis šimtus litukų... Jei tai galioja visoje Lietuvoje, turėtų galiot ir Trakuose... Nieko tikslaus nežinau, nes man neprireikė, bet manyčiau, jei taip visur, Trakuose taip pat bijos rizikuot, o jei, tfu tfu tfu, nutiktų kas negera priimant gimdymą ne savo budėjimo metu? Nejau kitas, budėjęs gydytojas, prisiims atsakomybę... Bet čia tik mano samprotavimai, geriausia būtų pasiskambinti į Trakus ir pačioms pasiklausti.  rolleyes.gif


Na gal ir yra tas Trakuose, bet kiek teko girdeti is pazystamu gimdyviu visos i "kisene" atsidekoja ax.gif O beto paslaugu kainyne bent as nepamenu tokios paslaugos ir kainos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiukste @ 2008 10 24, 12:02)
Sveikos... kiek domėjausi Vilniaus gimdyklose jei nori konkretaus gydytojo ne jo budėjimo metu, privalai oficialiai susimokėt į ligoninės kasą, dabar nebepamenu, berods keturis šimtus litukų... Jei tai galioja visoje Lietuvoje, turėtų galiot ir Trakuose... Nieko tikslaus nežinau, nes man neprireikė, bet manyčiau, jei taip visur, Trakuose taip pat bijos rizikuot, o jei, tfu tfu tfu, nutiktų kas negera priimant gimdymą ne savo budėjimo metu? Nejau kitas, budėjęs gydytojas, prisiims atsakomybę... Bet čia tik mano samprotavimai, geriausia būtų pasiskambinti į Trakus ir pačioms pasiklausti.  rolleyes.gif



nesamone cia girdejei. pati gimdziau nesitarus, tokiu nesamoniu nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 10 25, 18:20)
nesamone cia girdejei. pati gimdziau nesitarus, tokiu nesamoniu nebuvo.



g.gif g.gif g.gif ... Sorry, nesupratau replikos esmės... Tai gerai, jei gimdei nesitarus, tai nieko ir nemokėjai... pasiskaityk bet kurį Vilniaus gimdyklų puslapį, dabar nepamenu, kuriam apie tai kalbama, bet - jei gimdant pageidauji gydytojo, kuris tuo metu nebudi, privalai susimokėt oficialiai į kasą... Taip Vilniuj, galbūt Trakuose kitaip... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(deivilyte @ 2008 10 15, 15:47)
Laba, kaip supratau, tai Tu gimdei rugpjucio 24 d. o mus kaip tik isleido rugpjucio 24 d, musu stebuklelis gime 22. Ir apie 19 val. 24 d. mus isleidi, galvoju, galbut Tavo vyra matem laukiamajam? ar jis visa laika buvo su Tavim?
o gal ir mes buvom susitike?

19 val. mane nuvede i operacine cezario operacijai, o vyras buvo shalia. gal ir mus tada matet 4u.gif
Atsakyti
Šeštadienį parvykom su pirmagimiu iš Trakų ligoninės wub.gif su vyru esam be galo patenkinti thumbup.gif naktį prasidėjus sąrėmiams pasiskambinau į ligoninę, pasiklausiau kokia pas juos situacija ar yra laisvų palatų, gimdykla, tai kaip tik buvo po vieną. Atvykom 9val. Atsidarymas buvo 5cm. Iškart į gimdyklą. Prieš tai klizmavo, bet atsiklausė ar neprieštarauju ir apskritai net nustebino, kad dėl daugelio dalykų teiravosi nuomenės, ar neprieštaraujam. Gimdyme dalyvavo akušerė Vyda ir gydytoja Edita, kurioms tik nuoširdžiausia padėka 4u.gif nuostabios moterys, jaučiau jų palaikymą, profesionalumą, todėl vasapusiškai pasitikėjau. Akušerė pasiūlė į gimdyklą atsinešti muzikos, žvakių, jei yra pageidavimas.
Po gimdymo kiek teko "sutikt" personalo, tai irgi esu sužavėta, kad yra toookių nuostabių žmonių: vaikučių sesutės nuostabios wub.gif , visada pasiruošusios padėt, neonatologė maloni labai, akušerės taip pat nuostabios moterys. Tvarkytoja Lena - aukselis, visada užsukus pasisveikins, paklaus ar nieko netrūksta wub.gif reikia palučių vaikeliui ar pačiai, naktinukų - prašom, prineša kiek reikia thumbup.gif remontas gal ir ne šviežiausias, bet tikrai tvarkinga. Patiko palatos, kuriose lieki kartu su vaikeliu ir vyru. Man po gimdymo tai buvo rojus - iš lovos nesikėliau, ilsėjausi, vyras tik paduodavo leliuką pamaitint, kai ateidavo sesutės ko pamokyt, vyras mokėsi, aš galėjau sau ramiai ilsėtis. Norintiems dar daugiau komforto - palatos su dušu ir WC. Nors ir šiaip WC per žingsnį nuo palatų, dušas irgi. O ramybė kokia... fantastika thumbup.gif Esam be galo patenkinti, kad pasirinkom Trakų ligoninę, tikrai nesitikėjau toookio šilto paslaugumo thumbup.gif
P.s. jokio išankstinio tarimosi ar mokėjimo nebuvo, atsidėkojom tik po visko, nors ir tai neplanavom, bet jau kad labai sužavėjo personalas, tikrai negaila buvo.
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 10 25, 16:20)
nesamone cia girdejei. pati gimdziau nesitarus, tokiu nesamoniu nebuvo.

tai kad cia ne apie tai kalba. Oficialiuose ligoniniu puslapiuose nurodyta sis ikainis.

Tiara - smagu skaityt tavo atsiliepimus, tokia nostalgija apeme wub.gif aukit sveikuciai wub.gif

Atsakyti