Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(Amiletta @ 2008 10 18, 14:49)
Visų pirma, Trakuose neduoda epidūro, jeigu jo nelabai reikia.
Antra- jau senai reikėjo paskambinti, ar nuvažiuoti ir paklaust kaip ten yra. Gal per du metus (nuo mano gimdymo) bus kas pasikeitę.
O trečia, pagimdytum ir be epidūro, bet jau čia tavo valia rinktis. irnesakyk.gif
Dėl išvažiavimo negaliu patart, nes pati jau ligoninėj gulėjau, kai prasidėjo gimdymas.
Sėkmės.

As buvau nuvaziavusi visai neseniai apsiziureti. Tik vat forumo nebuvau paskaiciusi tai ir nezinojau kokia ten situacija su tuo epiduru, todel ir nepaklausiau. Man pasirode savaime aisku kad siais laikais ji galima gauti pageidaujant. Aisku as zadu pagal situacija ziureti, bet prisipazinsiu kad bijau gimdymo, baisi ta nezinomybe, todel man ta galimybe nuskausmint suteikia drasos, kad jei jau bus visai bogai galesiu ja pasinaudot. O siuo atveju kaip ir nebera to pasirinkimo ir baime labai DIDELE blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(gotica @ 2008 10 18, 15:20)
Dar norejau paklaust kurios vaziavot is Vilniaus, kada mazdaug jau reikia isvaziuot kad suspet, kai saremiai kas 10 min kartojasi?  blush2.gif


mes specialiai vaziuodami apsiziuret i Trakus "nuemem" laika, tai uztrukom apie 45min, tiesa vaziavom is kito miesto galo, mat gyvenam prie zaliuju ezeru (10km nuo santariskiu), ir tai buvo ne piko metu. O jei saremiai kas 10min, tai dar laiko turi i valias biggrin.gif bent jau pagal knyga mirksiukas.gif zinoma jei vandenys nenubege....
Atsakyti
O gal kuri girdėjot apie įvykį???
Trakuose CP metu mirė gimdyvė... Ir vaikelis...
Tylu apie tai???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo STT: 19 spalio 2008 - 18:16
QUOTE(STT @ 2008 10 19, 19:58)
O gal kuri girdėjot apie įvykį???
Trakuose CP metu mirė gimdyvė... Ir vaikelis...
Tylu apie tai???



Kada tai ivyko? Labai idomu - gal gali placiau papasakoti?
Atsakyti
QUOTE(Lobis @ 2008 10 19, 20:38)
Kada tai ivyko? Labai idomu - gal gali placiau papasakoti?

ar tikrai taip buvo?
Visu pirma negasdinkit nesčiuju,
Atsakyti
baisu, as tai pati trakuose gimdzius. pas mus po sm jau tokios pletkos laksto, gi bet pletkos gal neisniekur, bet kol nezinomos aplinkybes tai gasdintis ner ko, gal ten kas konplikuota buvo ar kaip g.gif reikia laukti oficialiu ziniu ir nepanikuoti.


del epidurinio man jo nedare, tik skatinamuosius leido, drauge raudonajam kryziuje gimde (gali buti, o gal as ne taip supratau) jei dare epidurini, tai sako geriau kentejus buciau nes jau 2m po gimdymo o nugara skauda, puse metu isvis baisu buvo. bet cia kaip kam
Atsakyti
Laba diena. 4u.gif
Norejau pasiteirauti ar is tiesu Trakuose netaiko epidurinio, jei nusprendzia, kad nera butinybes? Ir kodel? Ar tai nera pacios mamos apsisprendimo reikalas? Kokia tikimybe "gauti" epidurini Trakuose vaziuojant gimdyti is anksto nesitarus su jokiu gydytoju, jeigu nori gimdyti su nuskausminimu?
Atsakyti
QUOTE(Undinelle @ 2008 10 20, 14:39)
Laba diena.  4u.gif
Norejau pasiteirauti ar is tiesu Trakuose netaiko epidurinio, jei nusprendzia, kad nera butinybes? Ir kodel? Ar tai nera pacios mamos apsisprendimo reikalas? Kokia tikimybe "gauti" epidurini Trakuose vaziuojant gimdyti is anksto nesitarus su jokiu gydytoju, jeigu nori gimdyti su nuskausminimu?



Aš gimdžiau prieš 4 mėn. Tai gydytoja man sakė, kad ne visi anesteziologai Trakuose atlieka epidūrinę nejautrą; jei važiuosi gimdyti iš anksto nesitarus gali pakliūti į tos anesteziologės budėjimą , kuri neatlieka šios procedūros(o kaip supratau ji tik viena nedaro). Aš kaip tik pakliuvau jos budėjimo metu, tai teko kviesti anesteziologą iš Vilniaus. Būtinybės iš pradžių gal ir nebuvo, bet pati labai norėjau, nes bijojau skausmo (kaip vėliau išaiškėjo gerai kad atvažiavo, nes gimdymas buvo ilgas ir komplikuotas;kaip gyd. sakė be epidūro pati kažin ar būčiau pagimdžiusi). Anesteziologas super buvo (žinoma ne už ačiū važiavo). Dabar džiaugiuosi savo dukryte 4u.gif
Žinoma gali pakliūti ir į kitų anesteziologų budėjimą-tai ir mokėt nereikės, tačiau pati gali rinktis su epidūru ar be gimdyt, be abejo pasakyk tai gyd. iškart atvykus į ligoninę.
Atsakyti
QUOTE(STT @ 2008 10 19, 17:58)
O gal kuri girdėjot apie įvykį???
Trakuose CP metu mirė gimdyvė... Ir vaikelis...
Tylu apie tai???


Tai turbut butu per zinias pasake? Ne tarybiniai laikai, kad tokius faktus sleptu...

Del epiduro: idomu pagal ka jie nusprendzia, kam is tiesu jo reikia, o kam ne. Juk skausmas labai individualus dalykas. Jeigu ne klykiu, sienom nelipu - vadinasi neskauda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra555 @ 2008 10 20, 16:02)
Aš gimdžiau prieš 4 mėn. Tai gydytoja man sakė, kad ne visi anesteziologai Trakuose atlieka epidūrinę nejautrą; jei važiuosi gimdyti iš anksto nesitarus gali pakliūti į tos anesteziologės budėjimą , kuri neatlieka šios procedūros(o kaip supratau ji tik viena nedaro). Aš kaip tik pakliuvau jos budėjimo metu, tai teko kviesti anesteziologą iš Vilniaus. Būtinybės iš pradžių gal ir nebuvo, bet pati labai norėjau, nes bijojau skausmo (kaip vėliau išaiškėjo gerai kad atvažiavo, nes gimdymas buvo ilgas ir komplikuotas;kaip gyd. sakė be epidūro pati kažin ar būčiau pagimdžiusi). Anesteziologas super buvo (žinoma ne už ačiū važiavo). Dabar džiaugiuosi savo dukryte  4u.gif 
Žinoma gali pakliūti ir į kitų anesteziologų budėjimą-tai ir mokėt nereikės, tačiau pati gali rinktis su epidūru ar be gimdyt, be abejo pasakyk tai gyd. iškart atvykus į ligoninę.

Dekui uz konsultacija. 4u.gif
Bet kaip suprantu tu vaziavai gimdyti susitarusi is anksto su gydytoja? NEs as planuoju su M nuvaziuoti apsiziureti iki gimdymo ir pasiteirausiu apie epidurine nejautra. Taciau juk nepasakysiu jiems, kad as neplanuoju is anksto tartis, taciau kaip man ta nejautra gauti? Vat kaip subtiliai pateikti, kad nori nejautros ir kad nepataikyti ant to anesteziologo, kuris jos nedaro? Zinoma, pagal situacija gal but atsidekociau priemusiems vaikuti medikams, nes gal gimdymas bus sunkus ir jie padarys stebukla. Taciau nenoriu is anksto nusipirkti psichologine ramybe ir is anksto tartis. Tik va nezinau su epiduru... nes jo noreciau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Undinelle @ 2008 10 22, 13:23)
Dekui uz konsultacija.  4u.gif
Bet kaip suprantu tu vaziavai gimdyti susitarusi is anksto su gydytoja? NEs as planuoju su M nuvaziuoti apsiziureti iki gimdymo ir pasiteirausiu apie epidurine nejautra. Taciau juk nepasakysiu jiems, kad as neplanuoju is anksto tartis, taciau kaip man ta nejautra gauti? Vat kaip subtiliai pateikti, kad nori nejautros ir kad nepataikyti ant to anesteziologo, kuris jos nedaro? Zinoma, pagal situacija gal but atsidekociau priemusiems vaikuti medikams, nes gal gimdymas bus sunkus ir jie padarys stebukla. Taciau nenoriu is anksto nusipirkti psichologine ramybe ir is anksto tartis. Tik va nezinau su epiduru... nes jo noreciau.  blush2.gif

Gerai, kad važiuosi iš anksto pasižiūrėt, tuomet ir smulkiai paklausinėk budinčio gydytojo apie epidūrinę nejautrą. Supranti, net jeigu tu iš anksto nesitarsi pas ką gimdyti, o gimdymo metu dirbs anesteziologė, kuri nedaro epidūro, o jo labai norėsi-iškart pasakyk gydytojui, nes kitas anesteziologas gyvena netoli, todėl paskambinus, kad ir naktį jis atvyks tik žinoma už papildomą mokestį (taip man mano gydytoja sakė kai dar laukiausi ir bijojau pakliūt pas tą anes. nedarančią epidūro). Kaip sakant Undinelle tu pasiteirauk vietoj kai važiuosi apsižiūrėt. Tikiuosi viskas bus gerai ir tau jo net neprireiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra555 @ 2008 10 22, 17:32)
Gerai, kad važiuosi iš anksto pasižiūrėt, tuomet ir smulkiai paklausinėk budinčio gydytojo apie epidūrinę nejautrą. Supranti, net jeigu tu iš anksto nesitarsi pas ką gimdyti, o gimdymo metu dirbs anesteziologė, kuri nedaro epidūro, o jo labai norėsi-iškart pasakyk gydytojui, nes kitas anesteziologas gyvena netoli, todėl paskambinus, kad ir naktį jis atvyks tik žinoma už papildomą mokestį (taip man mano gydytoja sakė kai dar laukiausi ir bijojau pakliūt pas tą anes. nedarančią epidūro). Kaip sakant Undinelle tu pasiteirauk vietoj kai važiuosi apsižiūrėt. Tikiuosi viskas bus gerai ir tau jo net neprireiks  4u.gif

Dekui uz patarimus. 4u.gif Tikiuosi, kad viskas vyks skalndziai.
Atsakyti