Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(vilniete27 @ 2008 10 07, 12:25)
As daugiau nei pries menesi gimdziau Trakuose. Na nieko ten ypatingo, gal daugiau mados reikalas (manau, vilnieciu skaicius ten auga geometrine progresija). Tiesiog daug blogu kalbu apie Vilniaus gimdymo namus, remontus ir t.t. vercia ieskoti alternatyvu. Trakai - artimiausia vieta. Pliusas tas, kad konvejerio nera. Visa kita - palatos, personalas panasus turbut visur.



Blogos kalbos be reikalo nekyla... Aš gimdžiau ir Vilniuj ir Trakuose, tat galiu palygint iš patirties... Tiesa sakant, labai bijojau, kad vaikiukas nepasibelstų prieš laiką - tuomet nori nenori būtų tekę į Antakalnį... blink.gif ... Ačiū Dievui, viskas baigėsi kaip svajojau - trečiajį gimdžiau vėl Trakuose, ir nenusivyliau. mirksiukas.gif ... O dėl konvejerio... mums pavyko - tik dar viena gimdyvė buvo, o jau kitą naktį - visos aštuonios biggrin.gif ... Beje, didelis skirtumas vien tai, kad Trakuose, aišku, jei nėra perkrovos nestuke.gif , yra galimybė kartu pasilikti ir vyrui bei palatoje būti vieniems thumbup.gif ... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilniete27 @ 2008 10 07, 10:25)
As daugiau nei pries menesi gimdziau Trakuose. Na nieko ten ypatingo, gal daugiau mados reikalas (manau, vilnieciu skaicius ten auga geometrine progresija). Tiesiog daug blogu kalbu apie Vilniaus gimdymo namus, remontus ir t.t. vercia ieskoti alternatyvu. Trakai - artimiausia vieta. Pliusas tas, kad konvejerio nera. Visa kita - palatos, personalas panasus turbut visur.

Visų pirma - visoms naujoms mamytėms didžiuliai sveikinimai sulaukus savo leliukų smile.gif

vilniete27, negimdei tu Vilniuj... doh.gif Na, puiku yra tik BAK'e. Visur kitur - ką aš žinau... Trakuose gimdyti yra stebuklas iš esmės 4u.gif
Atsakyti
mes irgi apsisprendę iš Vilniaus bėgt gimdyt į Trakus thumbup.gif . Kodėl? tikrai "ne iš mados"... kokia čia mada... prajuokinot.... lotuliukas.gif tiesiog pasirinkimas. Mum ten apsižiūrėjus tiko ir patiko tai, kad yra galimybė po gimdymo likti su tėveliu, o ir šiaip daug gerų atsiliepimų ne tik iš gimdžiusių mamyčių lūpų, bet ir kompetentingų žmonių, kurie rengia įvairius kursus personalui, pvz apie pogimdyvinę priežiūrą, žindymą.

bet va turiu klausimėlį tokį - ar turi jie gimdymo kamuolius? kažkaip neužkliuvo už akies g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiara two in one @ 2008 10 13, 23:00)

bet va turiu klausimėlį tokį - ar turi jie gimdymo kamuolius? kažkaip neužkliuvo už akies g.gif

tikrai turi kamuolius rolleyes.gif nežinau ar ten gimdymo jis vadinasi, bet per sąrėmius aš ten sėkmingai ant jo šokinėjau biggrin.gif

sėkmės ir lengvo gimdymo 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2008 10 13, 23:39)
tikrai turi kamuolius rolleyes.gif  nežinau ar ten gimdymo jis vadinasi, bet per sąrėmius aš ten sėkmingai ant jo šokinėjau biggrin.gif

sėkmės ir lengvo gimdymo 4u.gif  wub.gif


Turi turi bet man sokinet nepavyko as tik sedejau biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Laba, kaip supratau, tai Tu gimdei rugpjucio 24 d. o mus kaip tik isleido rugpjucio 24 d, musu stebuklelis gime 22. Ir apie 19 val. 24 d. mus isleidi, galvoju, galbut Tavo vyra matem laukiamajam? ar jis visa laika buvo su Tavim?
o gal ir mes buvom susitike?
QUOTE(vilniete27 @ 2008 10 07, 12:25)
As daugiau nei pries menesi gimdziau Trakuose. Na nieko ten ypatingo, gal daugiau mados reikalas (manau, vilnieciu skaicius ten auga geometrine progresija). Tiesiog daug blogu kalbu apie Vilniaus gimdymo namus, remontus ir t.t. vercia ieskoti alternatyvu. Trakai - artimiausia vieta. Pliusas tas, kad konvejerio nera. Visa kita - palatos, personalas panasus turbut visur.

Atsakyti
deja jie turi tik viena kamuoli, gerai, kad man pasisieke ir as ji gavau. nes mus pagulde i gimdykla, kadangi nebuvo laisvi palatu, nesatlekem 5 val. ryto, paskui atsilaisvino, tai perkele ir kartu su vyru, tai jega.
o del kmuolio, tai paskui gimde dar 2, tai atejo pas mus klaust ar mu reikalingas kamulys, as kaip tik tuo metu gulejau, bet sakaiu kad reikalingas, vis laukdavau kada paleis nuo stalo. o siaip taivisom patarciau prasyti kad leistu i dusa, sakes kaip gerai, zinokit jokio skausmo ten nejauciau. o aju buvo like pora valandu iki gimdymo. is duso apskritai buciau neisejaus, jei nebutu reiekeja leist penicilino (pas mane buvo streptokokas), ir buvo labai sunku stoveti duse, bet skausma nueme visai, as ten valanda kaif gaudziau. o islipus vyras issikando, nes buvau radaona kaip vezys, sako kas tau, brangioji, ai sakau viskas gerai. ir jis buvo apsales, kad nesiskundziau skausmu, o tik islipus ir vel sakes kaip blogai
tai va, prasykkt duso

QUOTE(neriukas @ 2008 10 14, 00:39)
tikrai turi kamuolius rolleyes.gif  nežinau ar ten gimdymo jis vadinasi, bet per sąrėmius aš ten sėkmingai ant jo šokinėjau biggrin.gif

sėkmės ir lengvo gimdymo 4u.gif  wub.gif

Atsakyti
O aš manyčiau, kad visos priemonės ir jų reikalingumas - laaaaabai individualu. smile.gif Man, pvz., duše kaip tik buvo patys skausmingiausi sąrėmiai. Bandydama rasti paaiškinimą, galvoju, kad galbūt karštas vanduo suveikė kaip per stiprus skatinimas, ar kažkas pan. mastau.gif O ten lindau irgi daug prisiskaičiusi-prisiklausiusi apie vandens/dušo veiksmingumą, malšinant nemalonius sąrėmių potyrius. smile.gif

Bet išbandyti tikrai reikia viską, kas tomis aplinkybėmis įmanoma, nes iš anksto tikrai nežinosi, kas labiausiai tiks ir patiks.

Tiesa, gal galite kuri nors trumpai parašyti, koks realus to kamuolio "veikimo principas"? Jis poilsiui tarp sąrėmių reikalingas (sėdėti), ar supimuisi/lingavimui, kuris malšina skausmą šiek tiek, ar dar kažkaip kitaip veikia?
Atsakyti
QUOTE(-Goya- @ 2008 10 17, 10:13)
O aš manyčiau, kad visos priemonės ir jų reikalingumas - laaaaabai individualu. smile.gif Man, pvz., duše kaip tik buvo patys skausmingiausi sąrėmiai. Bandydama rasti paaiškinimą, galvoju, kad galbūt karštas vanduo suveikė kaip per stiprus skatinimas, ar kažkas pan. mastau.gif O ten lindau irgi daug prisiskaičiusi-prisiklausiusi apie vandens/dušo veiksmingumą, malšinant nemalonius sąrėmių potyrius. smile.gif

Bet išbandyti tikrai reikia viską, kas tomis aplinkybėmis įmanoma, nes iš anksto tikrai nežinosi, kas labiausiai tiks ir patiks. 

Tiesa, gal galite kuri nors trumpai parašyti, koks realus to kamuolio "veikimo principas"? Jis poilsiui tarp sąrėmių reikalingas (sėdėti), ar supimuisi/lingavimui, kuris malšina skausmą šiek tiek, ar dar kažkaip kitaip veikia?

As Trakuose irgi kamuoli gavau thumbup.gif naudojau sedejimui su palingavimais biggrin.gif kol ant jo supausi jokio skaumo nejauciau,tai paskui gydytojas liepe lipt nuo jo,nes sako taip ir normalus saremiai tau neprasides biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Goya- @ 2008 10 17, 10:13)
O aš manyčiau, kad visos priemonės ir jų reikalingumas - laaaaabai individualu. smile.gif Man, pvz., duše kaip tik buvo patys skausmingiausi sąrėmiai.

Tiesa, gal galite kuri nors trumpai parašyti, koks realus to kamuolio "veikimo principas"? Jis poilsiui tarp sąrėmių reikalingas (sėdėti), ar supimuisi/lingavimui, kuris malšina skausmą šiek tiek, ar dar kažkaip kitaip veikia?
Labai gerai parašyta. Nors man tai dušas irgi buvo vienas malonumas. ax.gif

Aš ant kamuolio irgi sėdėjau per sąrėmius. Nepasakyčiau, kad labai padėjo. g.gif Čia irgi, turbūt, labai individualu. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
As ir planavau trakuose gimdyt, bet perskaiciau praeita tema o ten parasyta kad ne visada galima epidura gauti. Vat sitas tai nejuokais isgasdino, nes esu tvirtai apsisprendusi gimdyt tik su nuskausminimu. Galvoju gal pries vaziuojant paskambint ir paklaust reiketu ar butu tokia galimybe jei prireiktu. Buvau jau tvirtai nusprendus o dabar vel dvejones, o gimdymas jau cia pat. Beja as galvoju nesitarus vaziuot.

Dar norejau paklaust kurios vaziavot is Vilniaus, kada mazdaug jau reikia isvaziuot kad suspet, kai saremiai kas 10 min kartojasi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gotica @ 2008 10 18, 14:20)
Sveikutes,
As ir planavau trakuose gimdyt, bet perskaiciau praeita tema o ten parasyta kad ne visada galima epidura gauti. Vat sitas tai nejuokais isgasdino, nes esu tvirtai apsisprendusi gimdyt tik su nuskausminimu. Galvoju gal pries vaziuojant paskambint ir paklaust reiketu ar butu tokia galimybe jei prireiktu. Buvau jau tvirtai nusprendus o dabar vel dvejones, o gimdymas jau cia pat. Beja as galvoju nesitarus vaziuot.

Dar norejau paklaust kurios vaziavot is Vilniaus, kada mazdaug jau reikia isvaziuot kad suspet, kai saremiai kas 10 min kartojasi?  blush2.gif
Visų pirma, Trakuose neduoda epidūro, jeigu jo nelabai reikia.
Antra- jau senai reikėjo paskambinti, ar nuvažiuoti ir paklaust kaip ten yra. Gal per du metus (nuo mano gimdymo) bus kas pasikeitę.
O trečia, pagimdytum ir be epidūro, bet jau čia tavo valia rinktis. irnesakyk.gif
Dėl išvažiavimo negaliu patart, nes pati jau ligoninėj gulėjau, kai prasidėjo gimdymas.
Sėkmės.
Atsakyti