Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

labukas, ne į tema aš čia bet noriu paklausti TRAKŲ MAMU gal žinot kokia masažystę vaiką masažuoti Trakuose.Busiu dėkinga už telefončika rašykit į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lyra_ @ 2008 10 02, 21:41)
Gali nuvažiuoti į kelis gimdymo namus, apsižiūrėti - gal padės apsispręsti. Aš gimdžiau Trakuose ir esu labai patenkinta - kitus savo vaikus ruošiuosi gimdyti taip pat čia:)


drinks_cheers.gif

man uzteko pamaatyti kituose GN vien kaip apziuras atlieka ir daugiau nenoriu ten ne kojos kelt. O parvaziavus namo labai ilgejausi Traku personalo, net sapnavau kelis syk 2 akuseres, kurias isimylejau wub.gif neatsimenu vardu, bet abi sviesiaplaukes ir trumpais plaukais, nepaprastai malonios ir paslaugios.. vienintelis zmogus kuri nemalonu prisimint - akusere Vida su savo "pamokymais", visiskai nesutapo musu laukai, tai kai tik ji ateidavo sukasdavau dantis ir laukdavau kol iseis. Regis net vaistus ji skaudziau leisdavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 10 03, 10:06)
drinks_cheers.gif

man uzteko pamaatyti kituose GN vien kaip apziuras atlieka ir daugiau nenoriu ten ne kojos kelt. O parvaziavus namo labai ilgejausi Traku personalo, net sapnavau kelis syk 2 akuseres, kurias isimylejau  wub.gif neatsimenu vardu, bet abi sviesiaplaukes ir trumpais plaukais, nepaprastai malonios ir paslaugios.. vienintelis zmogus kuri nemalonu prisimint - akusere Vida su savo "pamokymais", visiskai nesutapo musu laukai, tai kai tik ji ateidavo sukasdavau dantis ir laukdavau kol iseis. Regis net vaistus ji skaudziau leisdavo  lotuliukas.gif

o man kaip tik Vida labai maloni buvo smile.gif
Atsakyti

Jo nenorėčiau ir aš antrąkart pas akušerę Vidą pakliūt-labai perdėtai saldi buvo, paskui mano gimdymo metu pradėjo dejuot kad nakčiai dar viena gimdyvė atvažiavo-mat neteks jai pamiegot. Be to jos nurodymai visai nesutapo su gydytojos nurodymais-ateina gyd. sako vieną, ateina ji sako kita, atėjus gyd.: tik sako taip nesielk kaip,kad akušerė Vida sako. Vyras sako dieve padėk-na ir kliuvo akušerė mums. Ačiū dievui gyd. buvo super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panterra555: 03 spalio 2008 - 15:08
QUOTE(Chelsea @ 2008 10 03, 10:06)
vienintelis zmogus kuri nemalonu prisimint - akusere Vida
Ne Vida, o Vyda. ax.gif Jeigu gerai pamenu...

Mano dukrytę ji priėmė. Nu ką aš galiu pasakyti, keistokas žmogus. ax.gif Pamenu, kai dar gulėjau su pilvuku, rašėm vaikučių toniukus, tai ta niekaip negalėjo patikėti, kad aš iš Vilniaus atvažiavau gimdyti... doh.gif Iš jos žodžių supratau, kad aš jaunutė, todėl ir prisigalvojau kažkokių nesąmonių. doh.gif Bet va čia tik tas atvejis užkliuvo...
Atsakyti
[la, as gimdziau Trakuose pas gyd. Edita Psevluckiene, cia ne gydytoja, o ANGELAS. as tariausi, tik ji sake, kad nakti atvaziuoti negales, tai savo stebuklelio prasiau, kad gimtu diena, taip jis ir padare, pradejo belstis 4 val ryto, tai puse 5 pasiskambinau ir viskas buvo gerai.
man drauges gimde pas gyd. Rpgalski ir labai patenkintos. kai tik atvaziavau, tai jo buvo budejimas ir jis mane apziurejo.
jei gimdyti, tai tik pas E. Psevluckiene smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2008 10 03, 10:12)
o man kaip tik Vida labai maloni buvo smile.gif


Ji nebuvo nemaloni ir mums, tiesiog turbut mazai gyvenime meiles gavusi.. blush2.gif
Atsakyti
Su Vyda (ar Vida?), matyt, arba sutampa "laukai" arba ne. smile.gif Mums visiškai nesutapo. ax.gif Jau net rimtai įpykus buvau dėl jos savotiškų kalbų ir elgesio, bet dabar juokinga, kai prisimenu. smile.gif Visgi pogimdyminiai hormonų siūbavimai ar padidėjęs jautrumas savo irgi daro. wink.gif blush2.gif
Atsakyti
O man apskritai visas Traku ligonines personalas superinis smile.gif ir Vyda smile.gif tame tarpe.
As kai gulejau ten ir stebejau kaip tos moteriskes dirba ... galvoje sukosi viena mintis ... as tokio darbo dirbti tikriausiai negaleciau. Kiek zmogus turi buti stiprus tiek fizine tiek psichologine prasme.: gimdancios, pagimdziusios, kudikiai, nepatyrusios mamos, patyrusios mamos ir visa kita... po to para ar dvi pailsi ir vel viskas is naujo.
Kazkaip as gavau daug geru patarimu smile.gif
Vadovaujuosi viena nuostata: isklausau, o pasinaudoju tuo kas man priimtina smile.gif va
Atsakyti
merginos, girdejau, kad daug remontu vyksta daba vilniuj, tai ar ner perkrovos Trakuose? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 10 07, 09:48)
merginos, girdejau, kad daug remontu vyksta daba vilniuj, tai ar ner perkrovos Trakuose? 4u.gif


yra yra unsure.gif
nenustebkit kad gali koki karta ir nepriimt jei dar "nekrenta" leliokas lauk
Atsakyti
As daugiau nei pries menesi gimdziau Trakuose. Na nieko ten ypatingo, gal daugiau mados reikalas (manau, vilnieciu skaicius ten auga geometrine progresija). Tiesiog daug blogu kalbu apie Vilniaus gimdymo namus, remontus ir t.t. vercia ieskoti alternatyvu. Trakai - artimiausia vieta. Pliusas tas, kad konvejerio nera. Visa kita - palatos, personalas panasus turbut visur.
Atsakyti