Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

Tęsiam toliau,
sena tema
ČIA

user posted image

Gimdykim Trakuose!


Tikiuosi, aiisstte nesupyks, kad pavogiau jos nuorodą į paveikslėlį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmoshka: 23 liepos 2008 - 18:31
As pirmoji vou smile.gif

kalbejau su savo gydytoja, akzkaip ji nelabai kaip nusiteikusi pries trakus, vien del to, kad rajono ligonine. sako, ar noresime, kad tasytu mus i vilniu, jei kokia komplikacija ar kazka. arba sako, kad jei gimdai nakti, netiketai, o tau kazkas kazkur nelabai gerai, tai nera kas asistuoja, tada kvieciamasi paprasta budinti gydytoja, sako pvz. koki neurologa... kazkaip net susimasciau, kaip cia elgtis... g.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos, merginos... Gal kuri žinot naujausią informaciją, ir galėtumėt surašyti, kokie gydytojai šiuo metu dirba Trakuose... ir kurio budėjimo metu, jūsų nuomone, geriau nepakliūti... Nes man šovė gal ir kvaila mintis, bet prasidėjus sąrėmiams galvoju apsiskambinti gimdyklas ir sužinoti, kokie gydytojai budi... vat tuomet gal bus lengviau apsispręsti, kur vaziuot... blush2.gif ... Nes su tais išankstiniais susitarimais man jau du kartus nepavyko... Gal tokia info ir kitoms padėtų apsispręst? Didelis ačiū, jei kuri nepatingėtų pateikt tokios apibendrintos info... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiukste @ 2008 07 24, 21:11)
4u.gif Sveikos, merginos... Gal kuri žinot naujausią informaciją, ir galėtumėt surašyti, kokie gydytojai šiuo metu dirba Trakuose... ir  kurio budėjimo metu, jūsų nuomone, geriau nepakliūti... Nes man šovė gal ir kvaila mintis, bet prasidėjus sąrėmiams galvoju apsiskambinti gimdyklas ir sužinoti, kokie gydytojai budi... vat tuomet gal bus lengviau apsispręsti, kur vaziuot...  blush2.gif ... Nes su tais išankstiniais susitarimais man jau du kartus nepavyko... Gal tokia info ir kitoms padėtų apsispręst? Didelis ačiū, jei kuri nepatingėtų pateikt tokios apibendrintos info... bigsmile.gif


Laba.

Na nepatarciau papult pas Simonaityte.
Kiti: Streiziene Erika, Edita Psevluckiene, Vilija Variakojiene, Rogalskis, Kalinauskas visi sitie kuriuos zinau yra geri gydytojai (pati gimdziau pas Streiziene thumbup.gif ) gal dar kas papildys gydytoju sarasa nes daugiau nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2008 07 24, 22:24)
Laba.

Na nepatarciau papult pas Simonaityte.
Kiti: Streiziene Erika, Edita Psevluckiene, Vilija Variakojiene, Rogalskis, Kalinauskas visi sitie kuriuos zinau yra geri gydytojai (pati gimdziau pas Streiziene  thumbup.gif ) gal dar kas papildys gydytoju sarasa nes daugiau nezinau ax.gif


Simonaitienę. wink.gif

"Trakų temoje" per pastaruosius du metus smile.gif tik ji viena ir buvo minėta, kaip... na, pavadinkim, ne itin norima. ax.gif Nors pamenu, viena mama rašė, kad jos gimdymą ta Simonaitienė visai šauniai priėmė.
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 07 24, 12:16)
kalbejau su savo gydytoja, akzkaip ji nelabai kaip nusiteikusi pries trakus, vien del to, kad rajono ligonine. sako, ar noresime, kad tasytu mus i vilniu, jei kokia komplikacija ar kazka. arba sako, kad jei gimdai nakti, netiketai, o tau kazkas kazkur nelabai gerai, tai nera kas asistuoja, tada kvieciamasi paprasta budinti gydytoja, sako pvz. koki neurologa... kazkaip net susimasciau, kaip cia elgtis...  g.gif


Gingerr 4u.gif , nenoriu, jog pasirodytų, kad tave primygtinai įkalbinėju važiuoti į Trakus schmoll.gif - tiesiog dalinuosi savo mintimis šiuo klausimu. smile.gif
Bet:
gydytoja, aišku, tam ir gydytoja, kad galvoje turėtų visus įmanomus blogiausius variantus - šaunu, kad rūpinasi. Kita vertus, taip nuteikinėti nėštukę negerumams, turint omeny pilvūziukių jautrumą ir imlumą tokiems dalykams doh.gif - nelabai gražu. ax.gif Nebent jau dabar yra kažkokių įtarimų ir tie pamąstymai "o jeigu..? "- konkrečiai pagrįsti.

Jei komplikacija - labai rimta, rimčiausia pagalba teikiama Antakalnio klinikose, mažutėliams - Santariškėse. Tai jeigu iš tiesų labai labai neramu, gal iškart ir reikėtų rinktis AK, nusiteikiant "trupučiui mėsmalės/konvejerio ir pan.", bet turint šalia visas reikiamas priemones tam atvejui "JEIGU ką". O jei negerumai - ne itin dideli/rimti, Trakuose - kaip ir bet kurioje kitoje ligoninėje - su jais susitvarkys. Pati skaitei atsiliepimus apie tenykščių gydytojų profesionalumą ir įgūdžius.

Dėl gimdymo naktį - aš ne gydytoja, žinoma, ir ne ten dirbantis žmogus, bet, manau, kad Trakuose kiekvieną mielą naktį vyksta gimdymai ax.gif , ir tikrai ne visi jie lengvi. Jeigu būtų ten kokia "chroniška" bėda su naktine situacija, manau, jau tikrai būtume ne kartą ir ne du čia apie tai perskaitę.

Asmeniškai mano pačios nėštumą prižiūrėjusi gydytoja labai nudžiugo, kai pranešiau, kur žadu gimdyti. O kai prasidėjus sąrėmiams dar buvau apžiūroje BAK'e, sesutė ten pusiau juokais pasiteiravo: "Tai ką, gimdysit čia?" - "Ne, Trakuose", toliau jau ji pašnibždom smile.gif : "O, teisingai! Bus lygiai tas pats, kas čia, gal dar ir geriau. Tik nemokamai. smile.gif "

wink.gif

Dar pasikartosiu, kad tikrai neagituoju žūtbūtinai rinktis Trakus. Tiesiog kartais labai nesmagu skaityt, kaip neapdairūs gydytojų pamąstymai "dėl viso pikto" keičia visą bendrą teigiamą nėštukių nusistatymą...
O geriausia šioje situacijoje - klausyt širdies. Laukianti ji - labai iškalbinga ir daug žinanti. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(-Goya- @ 2008 07 25, 10:03)
Simonaitienę. wink.gif

"Trakų temoje" per pastaruosius du metus smile.gif tik ji viena ir buvo minėta, kaip... na, pavadinkim, ne itin norimaax.gif Nors pamenu, viena mama rašė, kad jos gimdymą ta Simonaitienė visai šauniai priėmė.


Gal ir Simonaitiene, ne Simonaityte galvojau kad ji neistekejus na tipo senmerge blush2.gif bet vistiek apie ta pacia kalbam. Na as nebuciau norejus pas ja gimdyt man apziuros jos uzteko kai gulejau jau gimdykloj smile.gif
Atsakyti
Dekui, as irgi masciau masciau ir sakau, lai buna taip, akip planavau. Sakykit, kurios jau gimde arba labai arti tai, kaip reikia elgtis? tarkim vistiek reikia nuvaziuoti apsiziureti patalpas, pasikalbet su gydytojais ir t.t. tai pas ka ten kreiptis? arba va pvz gimdymo diena atejo, o jokiu pozymiu nera, tai gal taip pat nuvaziuoti reikia... na tiesiog, sakau tikriausiai turi sekti gimdymo pozymius ne tik daktare pas kuria einu, bet tikriausiai ir kur gimdysiu...
sakau, suprantu jei prasidejo savaime, tai pasiskambini ir cool. bet jei niekaip neprasideda, tai kur tada kreiptis? ka tada daryt?
Atsakyti
QUOTE(-Goya- @ 2008 07 25, 11:03)
Simonaitienę. wink.gif

"Trakų temoje" per pastaruosius du metus smile.gif tik ji viena ir buvo minėta, kaip... na, pavadinkim, ne itin norimaax.gif Nors pamenu, viena mama rašė, kad jos gimdymą ta Simonaitienė visai šauniai priėmė.



dar turbūt dirba L.Digrienė, nes per jos budėjimą buvau papuolus tonų klausyt... Iš pirmo žvilgsnio nepasirodė maloni, bet paskui apžiūrėjo nuodugniai... Nežinau, ar norėčiau prie jos gimdyti, bet čia kažkuri mamytė rašė, kad labai gerai viskas buvo... Forume, kaip turbūt apie kiekvieną gydytoją, paskaičiau įvairių atsiliepimų, todėl labai sunku spręsti, kaip iš tikro... be to, galbūt ir gydytojai žmonės, ir jie būna ne ta koja iš lovos išlipę...

Bet iš kitos pusės, kalbu ne apie šią gydytoją, bet apskritai, mano nuomone, nepagarbiai elgtis ypač tokiam darbe, na, kažkaip nea... Kaip bebutum piktas, manau, neturi teisės išsilieti, juo labiau ant taip pažeidžiamų besilaukiančiųjų... Juk ir taip viską matom kaip per padidinamąją prizmę... Įdomu, ar tas pats taip besielgiantis gydytojas būtų patenkintas, jei aš, pvz mokytoja, neturėdama nuotaikos nei iš šio nei iš to mokykloj užsipulčiau jo vaiką tongue.gif ... Oi, atsiprašau, čia aš ne į Trakų temą blush2.gif


Gingerr, pasidalinsiu savo patirtim, bet tik nepagalvok, kad siūlau rinktis remiantis ja - tiesiog rinkis pagal vidinį balsą... pirmąjį gimdžiau Antakalny - lyg ir susitarus buvau, tiesa, priimė tartasis Padkopajevas - jo budėjimu papuoliau... Nedaug ką ie beprisimenu iš paties gimdymo, bet teigiamų prisiminimų mažai... na, nenoriu išsiplėsti, bet šiandien mąstau, kad daug ką galima buvo padaryti kitaip... bet tos dienos po gimdymo tai buvo kažkoks košmaras - na, gal tiesiogant tokios pamainos papuoliau - klykė vaikas, blioviau ir aš, tris dienas nė bluosto nesudėjus, niekam nerūpėjo - kai bandžiau eiti paklausti, visa apsibliovus, dar buvau apšaukta... susiūta nuo iki,jaučiausi bejėgė, ir tesugebėjau per skausmus sukandus dantis vaikščioti po palatą, kurioje, beje, buvome trys gimdyvės, ir nešioti klykiantį kūdikį... Net gydytojas, kuriam buvo sumokėta, nė karto neaplankė, tiesa, per kitą gydytoją pranešė, kad atsiprašo, nes suslogavo... žodžiu, baidausi Antakalnio kaip velnias kryžiaus, ir tik meldžiu dievą, kad neiškiltų kokių komplikacijų, vaikelis anksčiau laiko nepasibelstų, ir netektų vėl ten gryžt... Nors gal papultum į kitą situaciją, pas kitus gydytojus, ir viskas butų ok... Loterija...
Antrąjį gimdyti važiavau į Trakus - visai kiti prisiminimai - ramu, ir gimdymas praėjo kažkaip kitaip... Labai dėkinga tądien budėjusioms gydytojai Pociūtei ir akušerei Gresienei - nei kirpt reikejo, sakė, kad šiek tiek plyšau, bet kažkaip nieko aš nejaučiau - jau kitą dieną drąsiai sau sėdėt galėjau... Palatoje galėjo pasilikti ir vyras, ir vaikelį iškart po gimdymo mums paliko - tai ši ramiausiai sau pūtė į akį po sunkios kelionės... Jei iškildavo kokių neaiškumų - personalą buvo galima pasikviest tuoj pat - viską paaiškins ir parodys. Net palučių vaikui ir pačiai atnešdavo tiek, kiek reikėjo - net nepanaudojom visų, patalynę pakeisdavo tuoj pat, kai tik susitepdavo... kai tuo tarpu Antakalnyje pamenu gulėjau ant tos pačios, kruviną kampą užsilenkus... Nežinau, kaip ten būt buvę, jei kokios komplikacijos, bet juk moterys rašo, kad ir cezarius joms darė, ir vaikučius išgelbėjo... thumbup.gif ... Nebent vietų nebūtų, ar šiaip kokia rimta problema, tfu tfu tfu, bet norėčiau trečiojo Trakuose sulaukt... Duok tik dievuliau, kad panašiai viskas, kaip su antruoju būtų...
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 07 25, 22:57)
Dekui, as irgi masciau masciau ir sakau, lai buna taip, akip planavau. Sakykit, kurios jau gimde arba labai arti tai, kaip reikia elgtis? tarkim vistiek reikia nuvaziuoti apsiziureti patalpas, pasikalbet su gydytojais ir t.t. tai pas ka ten kreiptis? arba va pvz gimdymo diena atejo, o jokiu pozymiu nera, tai gal taip pat nuvaziuoti reikia... na tiesiog, sakau  tikriausiai turi sekti gimdymo pozymius ne tik daktare pas kuria einu, bet tikriausiai ir kur gimdysiu...
sakau, suprantu jei prasidejo savaime, tai pasiskambini ir cool. bet jei niekaip neprasideda, tai kur tada kreiptis? ka tada daryt?



Aš manyčiau, jei nori konkrečiai pa kurį nors gydytoją, tai jam pasiskambink, pasiprašyk konsultacijos, ir tuomet viską išsiklausinėsi ir konkrečiai susitarsi... jei manai nesitarus važiuoti - tiesiog pasiskambink į skyrių, pasakyk kad norėtum pas juos gimdyti, ir pasiklausk, kada galėtum atvykti apsižiūrėti... Ir vėl tuomet išsiklausinėtum kokia ten tvarka pas juos... Šiaip man sakė, kad priima gimdyti nuo 38 savaičių... O kai pajusi, kad vaikelis jau beldžiasi, atvažiuosi, kas budės, tas ir priims gimdymą... O jei niekaip neprasidės, tai numatytąją gimdymo dieną, jei bus neramu, manau,tikrai gali atvykti į priimamąjį, pasakysi, kad tau neramu, tikrai apžiūrės ir pasakys, ar laikas gultis į ligoninę, ar gali ramiai laukti... Aš kai gimdžiau Trakuose antrąjį, pamenu, taip pat buvo atvažiavus mamytė, bet ją apžiūrėjus gydytoja nuramino ir liepė važiuoti namo, nes viskas buvo gerai,ir dar buvo nelaikas... Žiūrėk, mūsų laikas panašus, o abu aš gimdžiau kiek ankstėliau - tiesiog kiekvienos mamos gimda individuali, ir nuo trisdešimt aštuonių iki keturiasdešimt dviejų savaičių norma gimdyt, tai dar imsim ir Trakuos ligoninej susitiksim drinks_cheers.gif
Atsakyti
ai nebezinau, manau, elgsiuos, kaip buvau sumascius smile.gif susitiksiu dar karta su psevluckiene ir bus ramu smile.gif zinosiu, kas, kur, kaip ir kt.
tai gal ir susitiksim smile.gif tu rugsejinuke? tai kodel forume tarp rugsejinukiu nematyti? o gal tik as praziopsau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2008 07 24, 12:16)
As pirmoji vou smile.gif

kalbejau su savo gydytoja, akzkaip ji nelabai kaip nusiteikusi pries trakus, vien del to, kad rajono ligonine. sako, ar noresime, kad tasytu mus i vilniu, jei kokia komplikacija ar kazka. arba sako, kad jei gimdai nakti, netiketai, o tau kazkas kazkur nelabai gerai, tai nera kas asistuoja, tada kvieciamasi paprasta budinti gydytoja, sako pvz. koki neurologa... kazkaip net susimasciau, kaip cia elgtis...  g.gif



Baikit, merginos, juokus doh.gif Taigi didzioji dalis gimdymu ir buna butent nakti. Kadangi gulejau Trakuose pries gimdyma kelias dienas, tai jau pirma nakti zinau, kad gimde 5 moterys, dar 4 diena. Kiekviena nakti bent po pora moteru gimdo ir tikrai yra kas jas priziuretu. Vaziuokite gimdyti ramiai ir vaikutis bus ramus thumbup.gif As labai rami visa nestuma buvau, ramiai gimdziau, nebijojau, ar bent jau stengiausi nebijoti ne del nieko ir vaikelis musu labai ramus.
Ten dirba profesionalai, turintys 30-40 metu patirti ir jus tikrai busite gerose rankose, tikrai 4u.gif
Beje, kai as gimdziau, atvaziavo moteris, kuri visa nestuma nebuvo pas gydytoja nei vienai apziurai ir atvaziavo i Trakus jau su 10 cm atsidarymu. doh.gif Na va, tokiu tai ten gal ir nelabai megsta, ne del tu cm, bet todel, kad nei karto nebuvo Trakuose pasirodziusi pries tai ir niekas nieko nezino normaliai apie gimdyves bukle. Nei ji apziureta pries tai, nei ka, o kas, jei kokia beda ir ji nebus suziureta pries tai? Taip kad siulyciau nuvaziuoti ten bent karta pries tai ir pasirodyti. Ir jums ramiau bus ir gydytojai zinos geriau jusu situacija.
Beje, viena moteri sutikau ten, kuriai po termino buvo jau 10 dienu praeje ir ji tik tada atejo pasirodyti doh.gif doh.gif doh.gif Aisku, kazkokiu bedu buvo ir jai teko cezari daryti ir buvo gal nelabai patenkinti. Na, bet kaip taip toks aplaidumas? O po to dar gydytojus apkaltina. doh.gif
Vienu zodziu, jus parodykite nora ir iniciatyva ir jumis ten tikrai pasirupins. Vaziuokite gimdyti ramios 4u.gif
Atsakyti