Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

http://public.fotki....usvogelyte.html

va čia gėlytę radau. Lyg tai Amades lobynas. O jungiau nerdama paskutinę eilę.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 07 31, 17:15)
http://public.fotki....usvogelyte.html

va čia gėlytę radau. Lyg tai Amades lobynas. O jungiau nerdama paskutinę eilę.

aciu labai
uzsisaugosiu i savo kaupyklas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mijuke @ 2008 07 31, 08:02)
Sveikos merginos,

noriu jusu patarimo. Vargstu as su ananasiniu sijonu, neriu is Maxiuku ir dabar galvoju ar jus kai nuneriate sijona ji krakmolinat ar ne, ar tik islyginate? (na kad rastelis graziai atrodytu). Is anksto dekoju uz patarima biggrin.gif

as tik skalbiau ir daug lyginau ananasini undaroka wink.gif
Atsakyti
labai aciu 4u.gif Jau matosi sviesa tunelio gale su mano ananasiniu sijonu, tai greit ir as pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
Na, va, nusipirkau siūlų, nersiu savo rudeninį assa.gif thumbup.gif
Nebenoriu net prie jūros važiuoti, taip norisi pradėti rolleyes.gif
Tik kažin kaip seksis, tikiuosi šiam rudeniui nusinersiu, ne kitam hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupainga: 02 rugpjūčio 2008 - 14:44
Sveikutes,

dauguma cia pasidemonstruotu sijonuku buvo nerti, vasariniai, o as noreciau nusimegzti silta tiesu sijoneli rudeniui (paprasto modeliuko, manau juoda, o apacioje iterpsiu kelias baltas zigzago juosteles), su mano mezgimo tempais bus kaip tik rudens pabaigai lotuliukas.gif

noriu jusu patarimu, kokius siuliukus geriau pasirinkti, kad butu ir silta ir ne per stori siulai, kad uzpakalio neisplatintu ax.gif ir kad neissisedetu per greitai 4u.gif
Atsakyti
Sausainiuk, aš irgi jau siūliukus rudeniniui sijonui pasiruošiau. Vernito, 30 proc vilna, bordo, link rudo spalva. Galvoju megzt gerom akim, kas kokia 10 ar 15 akių daryt nestoras pynutes (2*2 akis sukeičiant) ir tarp pynių pridedant gerų akių išplatint. Matysiu, kaip gausis.
Atsakyti
Naiste777 labai thumbup.gif sijonukas,toks lengvas .O ir spalvytė labai gera.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 07 31, 16:15)
http://public.fotki....usvogelyte.html

va čia gėlytę radau. Lyg tai Amades lobynas. O jungiau nerdama paskutinę eilę.


labas, noriu pasigirti, kad jau baigiau sita sijona is sesiakampiu thumbup.gif Is tikro tai seniai jau buciau baigus, bet vienu metu du sijonus neriau, tai uztrukau. blush2.gif Gaila, neturiu kaip nufotkint, nes isveziau mamai, kad pasijoi suorganizuotu, nes as siut nemoku tongue.gif Tai nufotkinsiu jau galutinai uzbaigta rolleyes.gif
Atsakyti
laukiam nesulaukiam tu dvieju sijonu tada 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 04 rugpjūčio 2008 - 08:59
QUOTE(pupainga @ 2008 08 02, 15:43)
Na, va, nusipirkau siūlų, nersiu savo rudeninį assa.gif thumbup.gif
Nebenoriu net prie jūros važiuoti, taip norisi pradėti rolleyes.gif
Tik kažin kaip seksis, tikiuosi šiam rudeniui nusinersiu, ne kitam hihihi.gif



O kokį modelį pasirinkai rudeniui jei nepaslaptis? blush2.gif nes man jau senai kirba mintis nusinert vėsesniems orams, tik niekaip nesugalvoju ką ir iš kokių siūlų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 08 04, 09:09)
O kokį modelį pasirinkai rudeniui jei nepaslaptis?  blush2.gif  nes man jau senai kirba mintis nusinert vėsesniems orams, tik niekaip nesugalvoju ką ir iš kokių siūlų  blush2.gif

o toki,kaip as neriau,ta ruda,nenori rudeniui? nes jis toks gana sunkus,storokas gaunasi.as tai ji rudeniui laikau smile.gif
Atsakyti