Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

dekui visoms uz sveikinimus 4u.gif
tikrai mazoji moteriske bus su mamos megzta suknele.bent jau per krikstynas tai tikrai cool.gif
Atsakyti
sveikos. pasakykit man viena dalyka, ar imanoma ir mocheriniu sliuku nusinerti sijonuka? g.gif nes kiek skaiciau ta tema, tai ten viskas megsta. ir kiek mazdaug reiktu siulu XL dydziu? g.gif
Atsakyti
Atgaivinu sijonukų temukę pasirodydama senojo modelio savo variaciją:

user posted image

O čia dabartinis darbelis, tik dar neaišku ar bus sijonukas, ar suknutė - viskas nuo siūlų sunaudojimo priklausys.... smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 10 27, 01:16)
Atgaivinu sijonukų temukę pasirodydama senojo modelio savo variaciją:


O čia dabartinis darbelis, tik dar neaišku ar bus sijonukas, ar suknutė - viskas nuo siūlų sunaudojimo priklausys.... smile.gif





labai sauni variacija thumbup.gif o del antros, tai visai linksmai ir suknyte atrodytu (o kad tik siulu uztektu) ax.gif
Atsakyti
niuma, labai grazus sijonukas, man labai idomu, kiek laiko mazdaug uztrunkai nerdama toki sijonuka? irgi viliojuosi nertis sijonuka, ir suknute, niu dar nezinau... blush2.gif
Atsakyti
Mazdaug dvi savaites.
Tik optimistė, įmečiau į skalbianką, vilnos programa, be gręžimo, vistiek per sprindį patyso, tai dar gera gabalą virš gėlyčių nuardžiau ir vėl sujungiau ax.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif atsiprašau aš truputį ne į temą. Pirmam puslapyje QUOTE(rain @ 2008 06 29, 14:04) įdėjo savo juodo sijono nuotrauką. Visą savo šeimą išdūriau, sakau žiūrėkit, aš savo nuotrauką įdėjau. Dukra su vyru patikėjo, kol pamatė, kad sienos mūsų ne tokios. O mergina tai mano (ar aš jos?) antrininkė. drinks_cheers.gif . Aišku, akių nesimato, bet vis tiek man buvo linksma ir malonu susitikti mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 10 27, 02:16)
Atgaivinu sijonukų temukę pasirodydama senojo modelio savo variaciją:

user posted image

O čia dabartinis darbelis, tik dar neaišku ar bus sijonukas, ar suknutė - viskas nuo siūlų sunaudojimo priklausys.... smile.gif

user posted image


thumbup.gif sijonukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 10 27, 23:55)
thumbup.gif sijonukai 4u.gif

NIUMA, na saunuole! ten tas antrasis darbukas kooooks idomus 4u.gif
Atsakyti
Dėkui, merginos, smagu išgirst įvertinimus wub.gif

Dabartinio nėrinio raštą Osinkoj nusižiūrėjau (po ružava suknute), tik (kaip visada) su savo variacijom smile.gif Ten ir daugiau suknelių yra šiuo raštuku.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti