Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

Aš jau tokį mezgiau tik mažesnį


user posted image
Atsakyti
tik gelytes ne tokios,kaip to kaubojisko rudo smile.gif man atrodo ir tavo baltajam is storesniu siulu tos pacios kvietkos.pas mane rudam tokios pat irgi.
Atsakyti
Galm kas turit to juodo sijono, kuris yra 2 eilėj trečias aprašymą? Aš esu mačius kažkokiam žurnaliuke, gal "moters savaitgalis'', ar kažkokiam panašiam, o gal prie kito žurnalo kažkokiam priede g.gif
http://www.alvita.ma...h...9&Itemid=11
Atsakyti
Naiste777, Rife sijonukai puikus thumbup.gif

įkeliu žadėtas balto sijonuko kuris kvepia jūra smile.gif schemas. Schemose yra stulpeliu su 2 užmetimais aš nėriau viską stulpeliais su 1 užmetimu gavosi virš kelių. Jei nersit grynai pagal schemą sijonas gausis ilgas, maždaug puse blauzdos.
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
sorry blush2.gif antra schema pamiršau, šati ji ax.gif
user posted image

dabar jau visos mirksiukas.gif
Atsakyti
Kodėl tokia ramybė "sijonuose"? Visos dirba ar į "sukneles" išėjo? g.gif
Aš vakar baigiau savo iš šešiakampių, dabar pasijonį siuva, greit rodysiuos.
Atsakyti
meginos gal turite sio sijonuko schemute ax.gif http://public.fotki....0809965f8b.html , as ji issisaugojau bet nepamenu is kokio puslapio blush2.gif
Atsakyti
as saviski rudaji jau pabaigiau per 5 dienas:) ka reiskia stori siulai smile.gif tik kol nera rudens,tai ner cia ka ir demonstruotis smile.gif kita savaite pasijoniui medziagas susipirksiu,pasisiusiu,ziuresim,kaip ten atrodys tas undarokas biggrin.gif
dabar keliausiu i trumpu bliuskeliu-bolero tema.siemet turbut uzteks vasariniu sijonuku cool.gif

pupciukas,anoj temoj maciau sito sijono foto ir berods schemute.pasikuisk senesnej temoj,kazka tikrai rasi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 25 liepos 2008 - 20:01
Mergičkos 4u.gif , noriu nusimegzti štai šį sijoną, bet nežinau kaip.. blush2.gif , nes su virbalais nedraugauju.., gal kas galėtų aiškiau paaiškinti nuo kurio galo reikia pradėt ir apskritai kaip jį megzti? g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 25 liepos 2008 - 21:45
QUOTE(pupciukas @ 2008 07 25, 18:40)
meginos gal turite sio sijonuko schemute  ax.gif http://public.fotki....0809965f8b.html , as ji issisaugojau bet nepamenu is kokio puslapio  blush2.gif


user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 07 25, 21:44)
Mergičkos  4u.gif , noriu nusimegzti štai šį sijoną, bet nežinau kaip..  blush2.gif , nes su virbalais nedraugauju.., gal kas galėtų aiškiau paaiškinti nuo kurio galo reikia pradėt ir apskritai kaip jį megzti?  g.gif

user posted image

jau ziemai ruosiesi? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 07 25, 22:49)
jau ziemai ruosiesi? wink.gif


Po truputį jau ruošiuos.., turiu nebaigtą suknelę, po to draugei sijoną dar reiks nunarpliot, o tada jau imsiuos šio... ax.gif Man laikas taip greit bėga, kad visai nesitiki kad jau rugpjūtis ant nosies, o juk ką tik Naujus šventėm..., tai kol ateis laikas tam sijonui - jau žiema bus! hihihi.gif
Atsakyti
aciu bielra smile.gif , bet kaip matau cia serveteles chemute, bet puikiai tinka ir sijonui hihihi.gif
Atsakyti