Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

[quote=Žiogienė,2008 10 21, 14:55]
Nu va , paprašiau, pana nufotkino ax.gif
user posted image

sijonukas tai super thumbup.gif net as tokio uzsimaniau rolleyes.gif
Atsakyti
Nu va prigyrėt, ačiū 4u.gif Kaip gi dabar nenešiosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 21, 16:23)
Batareika - o iš kokių siūlų tu nėrei? Man atrodo ar tik nebus Vernito pusvilnė - aš iš tokių ir tokios spalvos kaip tik dabar neriu  thumbup.gif

Ne ne... Mano YarnArt Merino De Luxe, pusvilnė. 100g-280m.
Atsakyti
Batareika, Žiogiene, labai faini sijoniukai. Aš irgi sijonų nenešiojau, kol nenusinėriau tokio. Kai tik į darbą nueinu, visos svaigsta, abi sesės tokių pat užsimanė. Tai taip smagu....... wub.gif Vienai sesei jau nurakiau praeitą savaitę. Jau Kalėdoms ruošiuos, bus labai gera dovana.
Atsakyti
Batareika,Žiogiene, super sijonukai wub.gif wub.gif wub.gif jau galvoju kad ir man tokio reikia,nors sijoną apsivelku ko gero porą kartų per metus(vis kelnės)
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2008 10 21, 15:55)
Nu va , paprašiau, pana nufotkino ax.gif
user posted image

Iš arčiau:
user posted image


Labai dailus sijonukas thumbup.gif
Atsakyti
kiek dailiu sijonuku prisiziurejau,kol cia nebuvau bigsmile.gif saunuoles sijonuotosios 4u.gif as apie mezgima jau tik pasvajoju doh.gif na kaip nors gal i ritma pataikysim ir galesiu per diena nors po eile kokio undaroko nunarplioti cool.gif
Atsakyti
Olaiva - sveikinimai dideliausi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Olaiva, sveikinam labai labai user posted image
Bet gi greit jau megsi - nersi sijonukus, ir ne tik sau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 23 spalio 2008 - 14:32
QUOTE(Olaiva @ 2008 10 23, 14:36)

Olaiva sveikinimai su dukryte wub.gif wub.gif wub.gif Žiūriu dauguma mezgėjėlių dukryčių susilaukė wub.gif Dievas žino ką daro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 10 23, 14:36)

sveikinimai sulaukus princesės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2008 10 23, 15:25)
Olaiva sveikinimai su dukryte wub.gif  wub.gif  wub.gif Žiūriu dauguma mezgėjėlių dukryčių susilaukė wub.gif  Dievas žino ką daro biggrin.gif



Man ta pati mintis kilo biggrin.gif ir sukneliautojos ir sijonautojos susilaukai mergyciu paskutiniu metu biggrin.gif
Atsakyti