Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

g.gif Mate gal aš savo lobynuose rasčiau tą spalvą? jei tik tiksliai eitų nufotkint. dabar tik pamačiau tavo postą.
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 10 21, 13:27)
Jo, nelabai skiriasi, bet rezultatas - stulbinantis thumbup.gif Labai gražus sijonas, ir pamušalas - puikiai tai pabrėžia mirksiukas.gif

Dėkui blush2.gif

QUOTE(meskute231 @ 2008 10 21, 13:34)
man tamsesnė pusė gražiau


QUOTE(qqte @ 2008 10 21, 13:37)
man irgi  drinks_cheers.gif

Hmmm, o tai nieko jei tas nėrinukas šiek tiek šviesesnis bus?
Atsakyti
batareika labai gražus sijonukas thumbup.gif thumbup.gif O pamušalas foto tikrai nesiskiria rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2008 10 21, 14:29)
batareika labai gražus sijonukas thumbup.gif  thumbup.gif 

Ačiū ačiū. Dabar savo rodyk ax.gif Kad ir nebaigtą.
Atsakyti
Nu va , paprašiau, pana nufotkino ax.gif
user posted image

Iš arčiau:
user posted image
Atsakyti
oi kokie grazus visu sijonai(nu bent jau kiek spejau paziureti 4u.gif ) thumbup.gif gal ir man koki nusinerti ar nusimegzti g.gif

nepamenu kieno,bet tas pilkas isvis kazkas nerealaus,labai kruopstus darbelis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2008 10 21, 14:55)
Nu va , paprašiau, pana nufotkino ax.gif

Žiogiene, super ir taviškis sijonas thumbup.gif Gaila, kad man sijonai nelimpa, taip gražu tie nertiniai...
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 10 21, 15:06)
Žiogiene, super ir taviškis sijonas thumbup.gif Gaila, kad man sijonai nelimpa, taip gražu tie nertiniai...

4u.gif Šiaip ir man sijonai nelimpa, bet labai šito užsimaniau, tai ir nusinėriau. Darbo neperdaugiausia, siūlai stori. ax.gif Žiūrėsim ar nešiosiu doh.gif Dabar dar suknią užsidegiau megzt, nors visai jų nenešioju doh.gif Bet metai eina, jau senai nebe pacankė, galvoju reik pradėt solidžiau rengtis biggrin.gif Tai vis džinsai, džinsai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2008 10 21, 14:55)
Nu va , paprašiau, pana nufotkino ax.gif

Nagi super thumbup.gif
Sakai solidžiau rengtis reik.... Na na...
Šiaip aš irgi niekad negalvojau, kad galiu nešiot megztą sijoną.... Bet tai va, pačios kaltos, prirodėt visko ir užsimaniau....

Žiogiene, mano vaikai tų pačių metų gimimo kaip tavo thumbup.gif
Atsakyti
niu viskas. noriu ir as pabandyti nusinerti toki grazu sijonuka kaip Ziogienes wub.gif
tik noreciau, kad butu virs keliu. Patarkit merginos, is kokiu siulu reikia nerti. ir ar nebus ziema salta su tokiu sijonuku? bigsmile.gif
labai labai labai noriu... labai laukiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
Batareika, Žiogiene - liuks jūsų sijonukai. thumbup.gif Pati tokio užsimaniau blush2.gif
Batareika - o iš kokių siūlų tu nėrei? Man atrodo ar tik nebus Vernito pusvilnė - aš iš tokių ir tokios spalvos kaip tik dabar neriu thumbup.gif
Atsakyti
Amande, specialiai dazyt as ju ir neprasiau. O susiskambinus labai labai maloniai su manim bendravo, patare, kur dar Vilniuj ju butu galima paieskot, bet kai neradau ir vel skambinau i Marijampole, tai taip ir patare - atsiust pvz, ir pieskos.
Deja, siandien susiskambinau vel, sake niekur tos pacios sudeties ir atspalvio nerado, bet yra tas pats atspalvis, bet sudetis 30 (vilnos)/70(akrilano), pas mane buvo 50/50.
Moterys is Vernito jau yra mane gelbejusios, kai neriau zaliai melyna sarafana. Tada irgi buvau pristigus siulu, tai jos pas save surado ir perdave per kazkokius zmones smile.gif
Zodziu, giriu Marijampoles Vernita!!! biggrin.gif 4u.gif
Meskute231, jei tu rastum, butu super!!! Esme, ta, kad fotografuojant tikrai nesimato tu atspalviu, reikia tik pridejus vienus prie kitu lygint. BET! smile.gif Labai tiksliai galima atitaikyt, jei butu ta pati gamybos data, ta pati partija. Taigi, maniske balta pusvilne yra 2007-09-30 gamybos
Nepaisant to, rasi ar ne, vis tiek - LABAI LABAI ACIU! 4u.gif
Papildyta:
Mergaites, kokie superiniai sijonai! Man taip grazu tas "originalaus" sijono atkartojimas, kad as su savo variacija jau slepiuos po lapais! smile.gif Noriu tokio (beveik tokio smile.gif ) dar vieno! smile.gif smile.gif
Atsakyti