Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(Mate @ 2008 10 15, 11:02)

Karta viena moteriske prisedo salia, ziurejo ziurejo ir sako (matyt kentejo kentejo ir neiskente  biggrin.gif ) - ar zinote, kad galima siula istraukt is vidurio matkelio ir butu taip patogiau? O as kazkaip apie tai buvau visai nepagalvojus...  4u.gif



As sita buda irgi jau naudoju, istraukt is vidurio siula. O prispyre, kai turejau 1 matkeli siulu, o norejau megzt iskart dvi rankoves, tai susiradau antra gala doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2008 10 19, 17:27)
Liuks, vasaruole, šaunuolė draugė, bet kodėl ne pati mezgei?

blush2.gif ---nelabai moku su mohera tvarkytis smile.gif----nueikit į sukneles---ten yra ir mano pačios megstas darbelis;)
Atsakyti
Pabaigiau sijoną clap.gif clap.gif clap.gif
Šiandien reikia bėgt pasijoniui medžiagos pirkti.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 10 21, 09:21)
Pabaigiau sijoną  clap.gif  clap.gif  clap.gif
Šiandien reikia bėgt pasijoniui medžiagos pirkti.

O, tai rodykis greičiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 21, 10:18)
O, tai rodykis greičiau  mirksiukas.gif


Kur gi tas sijonas g.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 21, 10:18)
O, tai rodykis greičiau  mirksiukas.gif

Kai pasijonis bus. Nzn kada mama pasiūt galės. Ir negavau to ko norėjau, nes prie pilko pridėjus sijonas mėlyno atspalvio, prie mėlyno - pilko. Tai jei nelabai kaip bus, tai po poros mėn kitą pirksiu. Tuoj pafotkinsiu, padėsit nuspręsti kuria puse tą pamušalą dėt, nes atspalviai skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 10 21, 09:21)
Pabaigiau sijoną  clap.gif  clap.gif  clap.gif
Šiandien reikia bėgt pasijoniui medžiagos pirkti.

Na gi, na gi bigsmile.gif Kurį mezgei?

Aš jau senokai baigus, bet reik užtrauktuką darv įsiūt, pamušalą pritaikyt, blush2.gif na ir papozuot gražiai biggrin.gif
Atsakyti
Na va:
šviesesnė pusė
tamsesnė pusė
Kažkaip foto man visiškai nesiskiria ...
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 10 21, 13:18)
Na va:
šviesesnė pusė
tamsesnė pusė
Kažkaip foto man visiškai nesiskiria ...

Jo, nelabai skiriasi, bet rezultatas - stulbinantis thumbup.gif Labai gražus sijonas, ir pamušalas - puikiai tai pabrėžia mirksiukas.gif
Atsakyti
man tamsesnė pusė gražiau
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 10 21, 13:34)
man tamsesnė pusė gražiau

man irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 10 16, 13:05)
O as issiunciau i Marijampole (i Vernito fabrika) pavyzdi baltu siulu, nes niekur nerandu tokio atspalvio.... Ot papuoliau  verysad.gif
Bet moterys, kurios parduotuveje, atsiliepusios buvo tokios malonios ir zadejo pagelbet - paieskot ir iduot su uzsakymu i kokia Vilniaus parduotuve. Taigi vilties yra  ax.gif


unsure.gif nu nemanau, kad Vernite uzsiims tau specialiai dazyt siulu ar ieskoti spalvynuose unsure.gif nes pati ten dirbau vadybininke pries 3-4 metus, tai smulkus uzsakymai atidedami neribotam laikui doh.gif na, gal dabar ir kitaip g.gif
Atsakyti