Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

O as issiunciau i Marijampole (i Vernito fabrika) pavyzdi baltu siulu, nes niekur nerandu tokio atspalvio.... Ot papuoliau verysad.gif
Bet moterys, kurios parduotuveje, atsiliepusios buvo tokios malonios ir zadejo pagelbet - paieskot ir iduot su uzsakymu i kokia Vilniaus parduotuve. Taigi vilties yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 10 16, 10:33)



QUOTE(evax @ 2008 10 16, 13:40)

ačiū auksarankėms 4u.gif , eisiu gal net ryt g.gif pasicekavinti 4u.gif

QUOTE(Mate @ 2008 10 16, 14:05)
O as issiunciau i Marijampole (i Vernito fabrika) pavyzdi baltu siulu, nes niekur nerandu tokio atspalvio.... Ot papuoliau  verysad.gif
Bet moterys, kurios parduotuveje, atsiliepusios buvo tokios malonios ir zadejo pagelbet - paieskot ir iduot su uzsakymu i kokia Vilniaus parduotuve. Taigi vilties yra   ax.gif

linkiu kad pasisektų 4u.gif , nes man ir panaši bėda verysad.gif :pirkau sūnaus megztukui siūlų ir... pritrūkau 1/2 matkelio, ten kur pirkau jų nebėr ir nebebus, reik ieškot pas kitus turkiškų siūlų prekeivius, gal gariūnuos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 16 spalio 2008 - 13:25
nu vat nesuprantu kaip as sugebu amziais siulu per daug nusipirkt
man nebuna kad pritrukciau, nebent tie siulai baisiai brangus
ismokykit apskaiciuot kieki, nes tie likuciai atsibodo doh.gif geriau jau dasipirkt (aisku jei randi)
Atsakyti
Siaip tai mn irgi visad buna perteklius, bet si kart (su tais baltais) buvo kitaip. Buvo tik 2 matkeliai, bet mane patikino, kad uzsakys ir atves ir tikrai bus daugiau. Tai as ir pirkau. Daugiau tokios klaidos nedarysiu. schmoll.gif
Atsakyti
baigiau sijoną yahoo.gif
nunersiu ,,pumpurinį ,,diržiuką ir surrender.gif photo.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2008 10 16, 15:28)
baigiau sijoną yahoo.gif
nunersiu ,,pumpurinį ,,diržiuką ir  surrender.gif  photo.gif

laukiam laukiam pasirodant bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 10 16, 10:33)

QUOTE(evax @ 2008 10 16, 13:40)

buvau šiandien gariūnuos, pasirodo kad Halės kioskelio ir gariūnų tarp 0 ir 1 eilėj esantis kioskas tų pačių šeimininkų, radau pas juos saviškius siūlus nu bet žinokit kainos ten tai doh.gif 3-4 lt už matkelį didesnės nei aš perkuosi savanoriuose parduotuvėje g.gif tai derėjausi ir vistiek gavosi brangiau ... mirksiukas.gif
tai ir galvoju - negali būt hales kioskelyje pigiau schmoll.gif atšoko noras patikrinti blush2.gif
Atsakyti
...na čia noiu pasirodyti blush2.gif , kad jau turiu sijoną moherinį ax.gif ---prieš mėnesį atakavau, kad duotų kas raštelį kokį ....tai va, draugė jau man jį numezgėwink.gif---
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vasaruolė @ 2008 10 19, 12:55)
...na čia noiu pasirodyti  blush2.gif , kad jau turiu sijoną moherinį  ax.gif ---prieš mėnesį atakavau, kad duotų kas raštelį kokį ....tai va, draugė jau man jį numezgėwink.gif---
user posted image

nuostabus sijonas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o kur raštelį rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(vagrs @ 2008 10 19, 13:01)
nuostabus sijonas  4u.gif  4u.gif  4u.gif
o kur raštelį rasti  g.gif

...čia raštelių mixas deja... ax.gif , čia raštelius ėmė kur servetėles mezga, tai va...mezgė mezgė ir va kas gavosi blush2.gif
Atsakyti
nu gerai čia gavosi thumbup.gif
ir ne saules kliošas cool.gif
gražu bigsmile.gif
Atsakyti
Liuks, vasaruole, šaunuolė draugė, bet kodėl ne pati mezgei?
Atsakyti