Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(Mate @ 2008 10 15, 13:45)
Nu va, jus man tuoj vel kompleksa ivarysit.... Kazkada kai klausiau visu, kaip tai atrodytu, tai visos kalbejot, mazdaug, viskas ok, pimyn, Mate!  bigsmile.gif
O dabar jau  unsure.gif
Baikit, merginos, atai as vel susinepatoginsiu...  blink.gif
Kol kas tai laikaus....  mirksiukas.gif  cool.gif  tongue.gif



lotuliukas.gif baik Mate, mes cia taip tavim didziuojames, tikrai nepeikiam biggrin.gif taip ir toliau laikyk thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 10 15, 13:45)
Nu va, jus man tuoj vel kompleksa ivarysit.... Kazkada kai klausiau visu, kaip tai atrodytu, tai visos kalbejot, mazdaug, viskas ok, pimyn, Mate!  bigsmile.gif
O dabar jau  unsure.gif
Baikit, merginos, atai as vel susinepatoginsiu...  blink.gif
Kol kas tai laikaus....  mirksiukas.gif  cool.gif  tongue.gif

Baik Mate, kaip tik didžiuojamės tavim, čia ir pranašumas, kad tu gali, o aš t u r b ū t negalėčiau... Bet jei sutikčiau tokią kaip tu, tada gal ir aš išdrįsčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

QUOTE(neringata @ 2008 10 15, 12:15)
sudomino - o kuom taip patogiau? g.gif
Papildyta:

aš miesto autobuse irgi nelabai galėčiau, bet va kokiam tarpmiestiniam - puikiausiai ax.gif

iš matkelio vidaus imti siūla yra patogiau nes pats matkelis visada gulės taip kaip jį pasidėsi - niekada nesivarto, nešokinėja, ypač patogu kai mezgi keleta spalvų siūlų iškarto thumbup.gif
aš kitaip ir nedarau, nebent suvynioti taip kad nepaimsi iš vidaus 4u.gif

QUOTE(Mate @ 2008 10 15, 13:45)
Nu va, jus man tuoj vel kompleksa ivarysit.... Kazkada kai klausiau visu, kaip tai atrodytu, tai visos kalbejot, mazdaug, viskas ok, pimyn, Mate!  bigsmile.gif
O dabar jau  unsure.gif
Baikit, merginos, atai as vel susinepatoginsiu...  blink.gif
Kol kas tai laikaus....  mirksiukas.gif  cool.gif  tongue.gif

aš esu mezgusi, tiksliau vašelių nėrusi, miesto transporto autobuse 4u.gif , ir būtinai įsimetu vašelinį nėrinuką į ekskursiją autobusu 4u.gif
o apie tai kaip važiuojam į kaimą ar prie jūros (MB už vairo) tai kitaip jau mano šeimyna manęs ir neįsivaizduoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 10 15, 17:43)
aš esu mezgusi, tiksliau vašelių nėrusi, miesto transporto autobuse 4u.gif , ir būtinai įsimetu vašelinį nėrinuką į ekskursiją autobusu 4u.gif
o apie tai kaip važiuojam į kaimą ar prie jūros (MB už vairo) tai kitaip jau mano šeimyna manęs ir neįsivaizduoja blush2.gif


nu taip, viesajame transporte mieste man dar neteko megzti, atstumai per trumpi pas mus Kaune ax.gif , bet va tarpmiestiniame autobuse tai mezgima jau isbandziau blush2.gif , Vilnius - Kaunas marsrutu labai gerai mezgasi, visa rankove per viena kalione iseina bigsmile.gif biggrin.gif
taip kad merginos negaistam laiko kelionese, imames uz virbalu ir vaseliu ir puosiames mirksiukas.gif
Atsakyti
Mate nu jau man tas margas siūliukas wub.gif Noriu ir aš tokio ax.gif Išduok pslaptį,kur tokį pirkai-man dar neteko niekur matyti blush2.gif
O aš tai tikrai megzčiau ir autobuse ir troleibuse irnesakyk.gif Ramia sąžine hihihi.gif Tik va viena problema-iki darbo man trys sustojimai,iki kito-penki.Ir net per kamščius netenka važiuot ax.gif Taigi tenka drabuotis tik namuose biggrin.gif
Atsakyti
Mate, koks fainuolis sijonukas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu aciu visoms uz pagyrimus dar karteli! group.gif
O marga siuliuka Linate pirkau Hales turguj (berods 7 lt mokejau), yra ten toks kambarelis-skyrelis-kioskelis smile.gif Man jis laaaabai patinka, siulu - nuo grindu iki lubu ir neblogas pasirinkimas tiek storesniu, tiek plonesniu, visokiu Maxi ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mate: 16 spalio 2008 - 08:07
QUOTE(Mate @ 2008 10 16, 09:06)
Aciu aciu visoms uz pagyrimus dar karteli! group.gif
O marga siuliuka Linate pirkau Hales turguj (berods 7 lt mokejau), yra ten toks kambarelis-skyrelis-kioskelis smile.gif Man jis laaaabai patinka, siulu - nuo grindu iki lubu ir neblogas pasirinkimas tiek storesniu, tiek plonesniu, visokiu Maxi ir t.t. thumbup.gif



sita kioskeli laaaabai gerai zinau, ir vakar ten buvau ax.gif o linates vakar uzkliuvo juodai balti uz akiu, tik nesugalvojau ka is ju galeciau numegzti, tai taip ir padejau atgal.pasiemiau tik tai, ka planavau.
Atsakyti
Nepatikėsit,bet nežinau šito lobyno unsure.gif reiks eit ieškot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 16, 09:33)
Nepatikėsit,bet nežinau šito lobyno unsure.gif reiks eit ieškot ax.gif

patikėsiu biggrin.gif 4u.gif - ir aš nežinau blush2.gif , gal būtų nesunku jo koodrinates patikslinti kad neblūdyt su mažu vaiku po turgų blush2.gif žiūriu ne man vienai padėtumėt aciuks.gif
Atsakyti
Iejus i vidu pro centrines priekines duris (kur is lauko reikia laiptukais i virsu uzlipti) as einu tiesiai tiesiai tiesiai laikydamasi siek tiek kairiau (na, jei isivaizduojat per viduri sales prekystalius sustatytus, tai einu kairej ju pusej) pro rukytas mesas, toliau medu, jei neklystu tada reikia kelis laiptelius zemyn palipt ir atsiduri zalios mesos skyriuj, vel tiesiai tiesiai iki pat galo ir sukam i kaire (taip koridorius sukasi), jau tada netrukus uz gal poros kioskeliu ir yra kairej siulai. Tikrai nepraeisit, nes isstatyti net kazkokie manekenai su megztais daiktais.
O tam, kad is vis neiciau pro tas visokias mesas, tai einu is pradziu lauku iki soniniu duru ir tik tada suku i vidu. tada is kart atsiduriu zalios mesos skyriuj, o jau nuo ten ranka paduot ir siulai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 10 16, 09:44)
patikėsiu biggrin.gif  4u.gif  - ir aš nežinau blush2.gif , gal būtų nesunku jo koodrinates patikslinti kad neblūdyt su mažu vaiku po turgų blush2.gif žiūriu ne man vienai padėtumėt  aciuks.gif



o paprasciausias dalykas bet kurios bobule paklaust ku WC blush2.gif o ten jau vos ne priesais.tikrai manekenai su saliais tir keli dideli siulu kamuoliai iskelti koridoriun ir dazniausiai maisai siulu is tolo matosi. jei ka, treciadieniais papildymas prekiu pas ta moteriske(jau isklausinejau, nes kai minejau daznokai uzsuku ten)
Atsakyti