Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

Mate thumbup.gif Kaip gražiai tos spalvytės sudera thumbup.gif Tik biškį nesuprantu blush2.gif čia du siūlai-vienas margas,o kitas juodas?
Atsakyti
Na va, pagaliau sulaukėm Mate stebuklo thumbup.gif Ir ne veltui tiek laukėm mirksiukas.gif SUPER!
Grožis neišpasakytas wub.gif Laaabai originalu ir nematyta thumbup.gif Čia tie siūliukai margi, ane?
Kaip sekėsi atremti bendrakeleivių žvilgsnius darbuojantis viešajam transporte? blush2.gif
Atsakyti
Mate - labai originalu, gražu, spalvinga ir elegantiška thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, merginos smile.gif
Netikėtai, cia siulas toks - juoda - balta - avietine. ir kitas siulas, kur tik juodas. Sunaudojau viena margos Linates matkeli ir viena juodos mocheros, bet jis buvo jau nepilnas (namuose tie juodi gulejo jau simta metu...)
O viesajam transporte buvo neriamos tik atskiros tos geles, visa kita, kur jau ratu viskas bendrai, tai namie. Dabar vyksta jau kito sijono, balto, ziemai, autobusinis projektas smile.gif
Zvilgsniu buna... rolleyes.gif As ir pati ziureciau, nes butu idomu smile.gif
Karta viena moteriske prisedo salia, ziurejo ziurejo ir sako (matyt kentejo kentejo ir neiskente biggrin.gif ) - ar zinote, kad galima siula istraukt is vidurio matkelio ir butu taip patogiau? O as kazkaip apie tai buvau visai nepagalvojus... 4u.gif Tai trumpai paplepejom, sako ji, taip taip tokie kamsciai, kad kol namo parvaziuoji gali puse saliko numegzti... lotuliukas.gif
Atsakyti
mate, labai gražu ir originalu thumbup.gif
QUOTE(Mate @ 2008 10 15, 11:02)
...Karta viena moteriske prisedo salia, ziurejo ziurejo ir sako (matyt kentejo kentejo ir neiskente  biggrin.gif ) - ar zinote, kad galima siula istraukt is vidurio matkelio ir butu taip patogiau? .... Tai trumpai paplepejom, sako ji, taip taip tokie kamsciai, kad kol namo parvaziuoji gali puse saliko numegzti...  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mate - balionas už nuostabų sijoną 4u.gif ir dar vienas už drąsą 4u.gif aš turbūt neišgalėčiau autobuse išsitraukt mezginio... blush2.gif
Atsakyti
Peperoni, aciu! smile.gif Kad tu zinotum, kiek laiko as tam ruosiausi (moraliskai) !!! smile.gif
Dabar, tiesa pasakius, jau dzin, tik kad vakarais jau buna per tamsu tuo uzsiimt, o rytai labai apniuke, vel prieblanda... Lauksiu kada ryte saulute islys smile.gif
Turiu viena problema - pradetas nerti baltasis zieminis sijonas isn Vernito pusvilnes (50 proc. vilnos, 50 proc. akrilano). Pirkau paskutinius 2 matkelius, pardaveja sake, kad uzsakys tu siulu ir bus. Dabar paaiskejo, kad Marijampoleje ju nera. Pardaveja siulo pirkt tos pacios spalvos, sako ir storio (pati nemaciau), tik truputi kitokios sudeties - 30 proc. vilnos. Ka patartumete? Ar stabdyt reikala ir laukt, kol pasirodys manieji siuliukai, ar pirkt tuos kitus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 10 15, 11:02)
galima siula istraukt is vidurio matkelio ir butu taip patogiau? O as kazkaip apie tai buvau visai nepagalvojus... 

sudomino - o kuom taip patogiau? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 15, 11:52)
  aš turbūt neišgalėčiau autobuse išsitraukt mezginio...  blush2.gif

aš miesto autobuse irgi nelabai galėčiau, bet va kokiam tarpmiestiniam - puikiausiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 10 15, 12:15)
sudomino - o kuom taip patogiau? g.gif
Papildyta:

aš miesto autobuse irgi nelabai galėčiau, bet va kokiam tarpmiestiniam - puikiausiai ax.gif



aha, rimtai... smile.gif jei kokiam traukiny, ar tarpmiestiniam - tai gal ir nieko g.gif tik reiktu su valu virbalu ko gero - kad kaimynam ko nors neisbadyt... lotuliukas.gif vaselis - tai isvis super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 15 spalio 2008 - 11:18
QUOTE(Mate @ 2008 10 15, 12:13)
Turiu viena problema - pradetas nerti baltasis zieminis sijonas isn Vernito pusvilnes (50 proc. vilnos, 50 proc. akrilano). Pirkau paskutinius 2 matkelius, pardaveja sake, kad uzsakys tu siulu ir bus. Dabar paaiskejo, kad Marijampoleje ju nera. Pardaveja siulo pirkt tos pacios spalvos, sako ir storio (pati nemaciau), tik truputi kitokios sudeties - 30 proc. vilnos. Ka patartumete? Ar stabdyt reikala ir laukt, kol pasirodys manieji siuliukai, ar pirkt tuos kitus? g.gif

Gal reikia pažiūrėt kaip tie kiti atrodo, gal atspalvis skirsis, gali blizgesio daugiau turėt (taip dažnai su tais vernitiniais akrilaniniais būna). Be to, žiūrint kaip sijone tai išsidėstytų - ar ryškiai užbrėžta linija gautųsi, ar kaip motyvais mezgi ir skirtumas nebūtų ryškus.
O gal kitur rastum saviškių? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 15 spalio 2008 - 11:28
QUOTE(Mate @ 2008 10 15, 10:24)
Labas rytas, merginos smile.gif
Jusu teismui


sijonas beprotiskai fantastiskas thumbup.gif
ir as tokio uzsimaniau
QUOTE(Mate @ 2008 10 15, 11:02)
Aciu, merginos smile.gif
Zvilgsniu buna...  rolleyes.gif As ir pati ziureciau, nes butu idomu smile.gif

as vis delto neisdrisciau
reikia rimtai pasodint autobuse kokia viena mezgeja kad ir kitos isdristu thumbup.gif
Mate nenori mano marsrutu pasivazineti smile.gif
Atsakyti
Nu va, jus man tuoj vel kompleksa ivarysit.... Kazkada kai klausiau visu, kaip tai atrodytu, tai visos kalbejot, mazdaug, viskas ok, pimyn, Mate! bigsmile.gif
O dabar jau
QUOTE
aš miesto autobuse irgi nelabai galėčiau
unsure.gif
Baikit, merginos, atai as vel susinepatoginsiu... blink.gif
Kol kas tai laikaus.... mirksiukas.gif cool.gif tongue.gif
Atsakyti