Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

Ot Mate suintrigavo čia mus su viešatransportiniu sijonuku ir nesirodo vis dar, slepiasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 10 13, 16:56)
Ot Mate suintrigavo čia mus su viešatransportiniu sijonuku ir nesirodo vis dar, slepiasi mirksiukas.gif

Axa, aš irgi laukiu biggrin.gif Ir pati tokį narplioju, tai bais įdomu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2008 10 12, 13:10)
Nusižiūrėjau ir aš šitą sijonuką wub.gif , galvoju reikia susikaupti ir nusinerti, nes tik vartau temas, seilę varvinu ir nieko nedarau ax.gif . Kurios jau baigėte, tai tikrai vertos pagyrimo esate,  thumbup.gif šaunuolės. Kažin dar yra dabar neriančių šitą sijonuką?

Galvoju megzti iš Maxi siūliukų, tai manau reikės daugiau eilučių daryti,kad ilgis nepabėgtų . O gal rinktis kitokius?  g.gif nors kiek apžiūrėjau neradau, kas labiau patiktų, nei Maxi.


Aš planuoju tokį patį sesei Kalėdoms dovanų pradėti. Maxi siūlų jokiu būdu nesirinkčiau rudeniniam sijonui. Nebent kokius tris susukus, bet tada mezginys labai kietas gausis. Na, bet čia mano nuomonė. Sau nėriau iš vernito pusvilnės, labai patiko, kablys Nr 3,5, tai per 4 dienas nunėriau. Sesei pirkau lietuviškus iš Rietavo 70 % vilnos ir 30% akrilo. Labai fainų spalvų yra ir kaina visai padori. Kablį imsiu turbūt Nr 4, bus dar greičiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 10 13, 20:16)
Aš planuoju tokį patį sesei Kalėdoms dovanų pradėti. Maxi siūlų jokiu būdu nesirinkčiau rudeniniam sijonui. Nebent kokius tris susukus, bet tada mezginys labai kietas gausis. Na, bet čia mano nuomonė. Sau nėriau iš vernito pusvilnės, labai patiko, kablys Nr 3,5, tai per 4 dienas nunėriau. Sesei pirkau lietuviškus iš Rietavo 70 % vilnos ir 30% akrilo. Labai fainų spalvų yra ir kaina visai padori. Kablį imsiu turbūt Nr 4, bus dar greičiau  biggrin.gif



o tai kur cia rietave? g.gif idomu pasidare, nes planuoju i ta use paatostogaut tai gal uzsokt reiktu g.gif o kokiiu ten siulu buna(sudetis/)? o tai klientu toj pusej neatsigintu mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi, apsimelavau nerealiai blush2.gif Aš tai juos pirkau pas mus Šilutėj. 100 g 4-5 Lt kainuoja. Dabar atsinešiau siūlus su etikete, o ten parašyta: Gamintojas R. Tamulienės firma "Teksrena", Norgėlai, Raseinių raj., tel.: 822845108
Na, ne Rietavas, bet Raseiniai (bet vistiek Žemaitija smile.gif ) . Kaip men ten susivaideno............. Atsiprašau labai. O sudėtys visokios yra, nuo 100% vilnos iki 50% vilnos 50% akrilo
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 10 13, 20:16)
Aš planuoju tokį patį sesei Kalėdoms dovanų pradėti. Maxi siūlų jokiu būdu nesirinkčiau rudeniniam sijonui. Nebent kokius tris susukus, bet tada mezginys labai kietas gausis. Na, bet čia mano nuomonė. Sau nėriau iš vernito pusvilnės, labai patiko, kablys Nr 3,5, tai per 4 dienas nunėriau. Sesei pirkau lietuviškus iš Rietavo 70 % vilnos ir 30% akrilo. Labai fainų spalvų yra ir kaina visai padori. Kablį imsiu turbūt Nr 4, bus dar greičiau  biggrin.gif

Aš dabar irgi iš Vernito pusvilnės neriuos - patogu nert, ir nešalta nešiot bus thumbup.gif Ai, gi ir gražiai žiūrisi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 10 13, 21:21)
Oi, apsimelavau nerealiai  blush2.gif Aš tai juos pirkau pas mus Šilutėj. 100 g 4-5 Lt kainuoja. Dabar atsinešiau siūlus su etikete, o ten parašyta: Gamintojas R. Tamulienės firma "Teksrena", Norgėlai, Raseinių raj., tel.: 822845108
Na, ne Rietavas, bet Raseiniai (bet vistiek Žemaitija  smile.gif ) . Kaip men ten susivaideno............. Atsiprašau labai. O sudėtys visokios yra, nuo 100% vilnos iki 50% vilnos 50% akrilo

mačiau jų už ta pačia kainą ir Vln Kalvarijų g parduotuvėj ten kur ir vernito siūlus dauguma perka pigiausia 42 namas berods, įdomu kaip nešiosis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 10 13, 20:16)
Aš planuoju tokį patį sesei Kalėdoms dovanų pradėti. Maxi siūlų jokiu būdu nesirinkčiau rudeniniam sijonui. Nebent kokius tris susukus, bet tada mezginys labai kietas gausis. Na, bet čia mano nuomonė. Sau nėriau iš vernito pusvilnės, labai patiko, kablys Nr 3,5, tai per 4 dienas nunėriau. Sesei pirkau lietuviškus iš Rietavo 70 % vilnos ir 30% akrilo. Labai fainų spalvų yra ir kaina visai padori. Kablį imsiu turbūt Nr 4, bus dar greičiau  biggrin.gif



O aš vis tik likau prie Maxi. Galvoju gal nebus blogai, vistiek kol nunersiu ateis jei ne nauji metai, tai pavasaris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2008 10 14, 14:04)
O aš vis tik likau prie Maxi. Galvoju gal nebus blogai, vistiek kol nunersiu ateis jei ne nauji  metai, tai pavasaris ax.gif


Na jo, su Maxiais gali pavasaris ateiti biggrin.gif . O aš šiandien sėdau su storais siūlais ir per 2 val turiu gėles. Ryt poryt ir pabaigsiu visą sijoną.
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2008 10 12, 13:10)
Nusižiūrėjau ir aš šitą sijonuką wub.gif , galvoju reikia susikaupti ir nusinerti, nes tik vartau temas, seilę varvinu ir nieko nedarau ax.gif . Kurios jau baigėte, tai tikrai vertos pagyrimo esate,  thumbup.gif šaunuolės. Kažin dar yra dabar neriančių šitą sijonuką?


Aš ką tik jį baigiau smile.gif
Nėriau iš Vernito pusvilnės, bordo spalvytės. Tik gėlytes nėriau ne tokias, bet pagal šitą schemą:

user posted image

Pagal tokį modeliuką (čia ne mano, tik pavyzdys):
user posted image

Radau Osinkos klube.

Pasijoniui naudosiu nailoninį geltonos spalvos sijonuką iš 'firminės' parduotuvės smile.gif Tik pasirodyt nepavyks, neturiu kuo nufotografuot.. Gal vėliau kada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 22, 13:28)
Atejau pasivaidenti su savo naujuoju  blush2.gif
user posted image

SUPERRRRRRRRRRRRRR wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos smile.gif
Jusu teismui
user posted image
Uztruko savaite ir pora dienu, siulai Linate. Virsus - velvetinis su elastanu super mini sijonas, prie jo prisiuta virsutine eile juodu geliu, cia taip sugalvojau, kad isvengciau papildomu cm aplink klubus (nes megztas daiktas siek tiek papucia) Darbu pati esu patenkinta, nesioju ir dziaugiuos ax.gif
Atsakyti