Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

pagaliau pribaigiau dryzuotaji sijona http://public.fotki....i/spa54030.html ax.gif
Atsakyti
O tu nenorijo apsivilkt ir parodyt ax.gif Gulėdamas jis viso savo grožio neatskleidžia smile.gif Bet spalvytės stulbinančios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 11, 21:49)
O tu nenorijo apsivilkt ir parodyt ax.gif Gulėdamas jis viso savo grožio neatskleidžia smile.gif Bet spalvytės stulbinančios thumbup.gif


tai va, kad tas sijonas kolegei ir man jis per mazas, tai niekaip be jos nepademonstruosiu. as manau, kad jam dar grozi suteiks pasijonis ax.gif siaip kadangi jis is plonos mocheros, tai laaabai lengvas, bet ir megzt labai uzkniso doh.gif
Atsakyti
Tai jau būtinai kolegę apvilk ir nufotkink biggrin.gif Atrodo labai fainutis,bet kai patiestas,tai nesimato viso gražumo. O iš plonyčio siūlo megzti tai žinau ką reiškia doh.gif Tiesa,su mohera taip ir nesusigraugavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 10 12, 09:16)
Tai jau būtinai kolegę apvilk ir nufotkink biggrin.gif Atrodo labai fainutis,bet kai patiestas,tai nesimato viso gražumo. O iš plonyčio siūlo megzti tai žinau ką reiškia doh.gif Tiesa,su mohera taip ir nesusigraugavau blush2.gif


as is panasios mocheros vaseliu esu nunerus kelis VS sijonus, dar megztuka, tai viskas ok thumbup.gif nes vaseliu vis tiek standziau neriasi, o su virbalais doh.gif turbut daugiau pasistengsiu as jos ir virbalu derinio isvengti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 16, 11:51)
as pasijoni su visokiom kvarbatkom siuvu dabar,neuzilgo kabinsiu ant pakabos ir jei ne baisiai atrodys,tai ikelsiu foto.gailiuosi,kad maniskis ne rudas,bet aj,visokiu reikia.jau ir taip rudu undaroku 3 turiu doh.gif

user posted image


Nusižiūrėjau ir aš šitą sijonuką wub.gif , galvoju reikia susikaupti ir nusinerti, nes tik vartau temas, seilę varvinu ir nieko nedarau ax.gif . Kurios jau baigėte, tai tikrai vertos pagyrimo esate, thumbup.gif šaunuolės. Kažin dar yra dabar neriančių šitą sijonuką?

Galvoju megzti iš Maxi siūliukų, tai manau reikės daugiau eilučių daryti,kad ilgis nepabėgtų . O gal rinktis kitokius? g.gif nors kiek apžiūrėjau neradau, kas labiau patiktų, nei Maxi.
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2008 10 12, 13:10)
Nusižiūrėjau ir aš šitą sijonuką wub.gif , galvoju reikia susikaupti ir nusinerti, nes tik vartau temas, seilę varvinu ir nieko nedarau ax.gif . Kurios jau baigėte, tai tikrai vertos pagyrimo esate,  thumbup.gif šaunuolės. Kažin dar yra dabar neriančių šitą sijonuką?

Galvoju megzti iš Maxi siūliukų, tai manau reikės daugiau eilučių daryti,kad ilgis nepabėgtų . O gal rinktis kitokius?  g.gif nors kiek apžiūrėjau neradau, kas labiau patiktų, nei Maxi.

O nenorėtum pabandyt iš Merino vilnos, iš pusvilnės kokios ar net iš Vernito medvilnės-jie tokie storesni, rudeniui labiau tinkami. Beje, tas mano pilkiukas yra iš vernito pusvilnės neriamas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 12, 14:01)


4u.gif
Galvojau ir apie pusvilnę, ir vilnelę, bet šiuo metu Maxi atrodo ilgaamžiškesni. Visur einu su sūneliu, o jis tai apseilioja, tai nukleckuoja - rūbus keičiu ir skalbiu tik kartą užsivilkus. Tai bijau, kad greitai susivels, o jei dar rankom skalbti ir džiovyklėj negalima džiovinti doh.gif tai visai problematiška. Turiu Maxi nertą palaidinukę, visą vasarą nešiojau ir skalbiau, o ji kaip graži , taip graži, gal jau nevisai prekinė išvaizda , bet vistiek graži.

Turiu lengvutį krentantį vilnonį sijoną - tai galvoju jį panaudoti kaip pasijonį. Nėrinys plonas - pasijonis storas g.gif čia juk irgi nebloga išeitis ax.gif

Dar naktį pamiegosiu ant šito projekto ir reiks kibti į darbus.
Atsakyti
kaip man užbaigt sijoną doh.gif
rankos nusviro verysad.gif
ant ,,gelbėjimosi rato,, nieks nesigauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 12, 14:01)
O nenorėtum pabandyt iš Merino vilnos, iš pusvilnės kokios ar net iš Vernito medvilnės-jie tokie storesni, rudeniui labiau tinkami. Beje, tas mano pilkiukas yra iš vernito pusvilnės neriamas  mirksiukas.gif

aš kaip tik neseniai baigiau šį sijonuką(tik su pasijoniu kankinuosi:() siūliukus rinkausi Feza ,storesnius už Maxi ir tikrai esu patenkinta thumbup.gif tik gal savikaina brangoka blush2.gif
o kur perkate tą Vernito medvilnę? g.gif daug apie ją girdžiu, bet pati nerandu....

Papildyta:
QUOTE(siaudukes @ 2008 10 12, 17:20)
kaip man užbaigt sijoną doh.gif
rankos nusviro verysad.gif
ant ,,gelbėjimosi rato,, nieks nesigauna doh.gif


o kurį tu mezgi? g.gif nenusimink jau taip 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 12, 17:26)
aš kaip tik neseniai baigiau šį sijonuką(tik su pasijoniu kankinuosi:() siūliukus rinkausi Feza ,storesnius už Maxi ir tikrai esu patenkinta thumbup.gif tik gal savikaina brangoka blush2.gif
o kur perkate tą Vernito medvilnę? g.gif daug apie ją girdžiu, bet pati nerandu....



Ojej, pas mus yra dvi siūlų parduotuvės, ir abiejose yra, Kaune Casa Lanoj yra, bazėj mačiau - kad jų daug kur yra. Ir kas svarbiausia - siūliukai nėra brangūs, gera išeiga, gerai nešiojasi mirksiukas.gif Nusinėrus juoduką buvau pavasarį - dabar dar kaip naujas ax.gif
Aš pernai rudenį nėriau iš Merino vilnos - tai kolkas irgi nieks neišsitampė, neapsiburbulavo - puikus sijonėlis man ir šiandien mirksiukas.gif
Taip, kad siūliukus atsirenkame pačios - kas mum smagiausiai nešiojasi, iš ko maloniausia rankdarbius regzti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 12 spalio 2008 - 18:45
QUOTE(angulyte @ 2008 10 12, 19:41)
Kaune Casa Lanoj yra, bazėj mačiau - kad jų daug kur yra. Ir kas svarbiausia - siūliukai nėra brangūs, gera išeiga, gerai nešiojasi  mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif reiks savaitgalį prasinešti per parduotuves tongue.gif
Atsakyti