Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

QUOTE(angulyte @ 2008 10 06, 09:15)
Sveikios poradingėlės sijonukų kurpėjos. Aš planuoju pradėt šitą sijonuką nert user posted image
Gal kas norit prisijungt?  mirksiukas.gif

jei kam idomu tai cia yra osinkoje aptarinejamas sis sijonas mirksiukas.gif
Atsakyti
anguliuk, jauciu as prisijungiu drinks_cheers.gif taip ir nesuradau jokio sau modeliausko lotuliukas.gif

is kokiu siulu varai ir kokiu vaseliu?wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 07 spalio 2008 - 20:44
QUOTE(dovyda @ 2008 10 07, 21:41)
anguliuk, jauciu as prisijungiu drinks_cheers.gif taip ir nesuradau jokio sau modeliausko lotuliukas.gif

is kokiu siulu varai ir kokiu vaseliu?wink.gif

Oi, Dovyduk, junkis - labai smagiai neriasi.... Neriu iš Vernito medvilnės - mane spalva užkabino. Norėjau tokios splavos rasti Merino vilnos, bet be prošvaisčių doh.gif Ir 2,5 vašeliu...
Pasistengsiu vėliau nupyškint kiek turiu ir kaip viskas atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galite patarti, ar gerai sijonui naudoti siūlus 50% vilna ir 50% akrilas, kažin kaip nešiosis g.gif

Atsakyti
oi, mergaites, jau tuoj tuoj as jums parodysiu nauja nerta sijonuka ax.gif blush2.gif biggrin.gif vakar nakcia baigiau ir jau nunesiau pas siuvejas pamusala isiut, ryt paimu, tai kai tik ikvepimas bus papozuot - is kart jusu teismui cool.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2008 10 09, 16:28)
va, va kaip tik tokiam sijonui ir klausiau apie siūlus, ar tiktų 50% vilna ir 50% akrilas, nes mano sesuo megsis šį sijoną ir paprašė nupirkti siūlus, tai vat ir mąstau, ar sijonui tokie tiktų.

Januse, o jūs iš kokios sudėties siūlų mezgėte šį sijoną ?

tikrai tiks nes pas mane ten buvo 60% vilnos ir 40% akriliko
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 10 09, 16:39)
oi, mergaites, jau tuoj tuoj as jums parodysiu nauja nerta sijonuka  ax.gif  blush2.gif  biggrin.gif  vakar nakcia baigiau ir jau nunesiau pas siuvejas pamusala isiut, ryt paimu, tai kai tik ikvepimas bus papozuot - is kart jusu teismui  cool.gif

Labutis, seniai matyta mirksiukas.gif tai paslapčia nusinėrei hihihi.gif- senokai čia tave matėm. O dabar visas čia mus pritrenksi grožiu neregėtu mirksiukas.gif oi kaip laukiam laukiam ax.gif 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
grozis bus daugiau maziau regetas, nes neriau pagauta ikvepimo pamacius ruda toki sijonuka, kur centre iatskiri geliu apvalus motyvai, o apacioj islenda pasijonis su kvarbatkelem smile.gif
kelios jau ji turi, tik blush2.gif nepamenu kurios... Uz ikvepima joms aciu 4u.gif
O pradetas jis buvo visuomeniniam transporte biggrin.gif Bet ka as cia pasakoju, o nieko nerodau... jau dabar visa spirgu, kaip laukiu rytojaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 10 09, 17:00)
lotuliukas.gif
grozis bus daugiau maziau regetas, nes neriau pagauta ikvepimo pamacius ruda toki sijonuka, kur centre iatskiri geliu apvalus motyvai, o apacioj islenda pasijonis su kvarbatkelem smile.gif

Laukiam laukiam... drinks_cheers.gif
Už nzn kiek laiko ir aš parodysiu tokį lotuliukas.gif Iki gėlių jau dasikasiau, bet norėjau kitokių, tai teko padirbėt, kol išgavau tai, ko norėjau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2008 10 09, 16:46)
Parduodu sijona

biggrin.gif kaip tik tokį baigdinėju tongue.gif
tik manasis dvispalvis ax.gif
nuo jūs visais metais atsilieku lotuliukas.gif (juk pernai jį įkėlėt g.gif )

bet kokių grožių prinėrę ir primezgę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2008 10 09, 12:54)
Gal galite patarti, ar gerai sijonui naudoti siūlus 50% vilna ir 50% akrilas, kažin kaip nešiosis  g.gif

g.gif Kaip man siūlų parduotuvėj aiškino jei sudėtyje yra poliesteris, tuomet mažiau tamposi, o akrilas linkęs tysti. Kažkaip gaila darbo būtų, jei išsitampytų g.gif

QUOTE(Mate @ 2008 10 09, 15:39)
oi, mergaites, jau tuoj tuoj as jums parodysiu nauja nerta sijonuka  ax.gif  blush2.gif  biggrin.gif  vakar nakcia baigiau ir jau nunesiau pas siuvejas pamusala isiut, ryt paimu, tai kai tik ikvepimas bus papozuot - is kart jusu teismui  cool.gif

user posted image lai lai lai jau nekantriai laukiam user posted image
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2008 09 22, 13:28)
Atejau pasivaidenti su savo naujuoju  blush2.gif
user posted image



Laaaaaaaabai grazus sijonas user posted image labai graziai rastukas sukasi ir nunerta tvarkingai .viskas tiesiog super thumbup.gif
Atsakyti