Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai, nerti, megzti, aptarimai, idejos

morta-sigita, ačiū už pagyrimus.

dėl to platinimo ir taip, ir anaip žiūrėjau, niekaip "neįsikertu". galima būtų tarpus tarp motyvų didinti, kažkurioj suknelėj iš tavo lobyno mačiau. bet, kai būna kokie aprašymai suknelių iš motyvų, juk duoda tik stačiakampio formą ir viskas, nu atseit visur vienodai motyvų, ir per liemenį, ir per klubus, ir per krūtinę. aš lieku prie nuomones, kad reikia keisti kabliuką: liemuo plonesniu, klubai storesniu.

P.S morta-sigita, "negalima" tokių grožybių, tiek daug vienoj veitoj rodyti. pastrigau kokiai valandai lotuliukas.gif
Atsakyti
naiste777, grazus darbelis thumbup.gif mirksiukas.gif

o as sita ipusejau.tik daug tu siulu Summer reiks doh.gif

user posted image
Atsakyti
Naiste777, sijonas thumbup.gif Man labai tokie patinka wub.gif
Atsakyti
Naiste777,Olaiva,superiniai darbeliai ir busimi ir esami.Imeskit prasau ir shemutes
Atsakyti
rudojo "schemos" smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 07 21, 19:46)
rudojo "schemos" smile.gif

user posted image



va sitas tai man wub.gif jau kokius metus i ji akis ir vasi galandu smile.gif net siulus turiu nusipirkus, bet vilnonius ax.gif

Naiste777, puikus sijonelis!
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 07 21, 19:15)
Naiste777,Olaiva,superiniai darbeliai ir busimi ir esami.Imeskit prasau ir shemutes

O aš schemutės neturiu, nėriau į foto žiūrėdama, buvo temos pradžioj, tik baltas. Olaiva ačiū labai

kacumota, Sonatuole, Olaiva ačiū už pagyrimus
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 07 21, 18:51)
va sitas tai man  wub.gif jau kokius metus i ji akis ir vasi galandu smile.gif net siulus turiu nusipirkus, bet vilnonius  ax.gif

Naiste777, puikus sijonelis!

o as zinok neturejau is anksciau jo schemos,kazkaip netycia aptikau ta diena,kai buvo del Summer siulu depresija apemusi smile.gif
lekiu tokiau narplioti smile.gif sakiau reiks sitam sijonui pasijoni irgi toki pasisiuti su visokiom kvarbatkom apacioj smile.gif ten audinys pamusalinis virsuj blizgus,paskui per viduri velvetinis,o paskui vel blizgus ir tada kvarbatkes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 07 21, 19:55)
o as zinok neturejau is anksciau jo schemos,kazkaip netycia aptikau ta diena,kai buvo del Summer siulu depresija apemusi smile.gif
lekiu tokiau narplioti smile.gif sakiau reiks sitam sijonui pasijoni irgi toki pasisiuti su visokiom kvarbatkom apacioj smile.gif ten audinys pamusalinis virsuj blizgus,paskui per viduri velvetinis,o paskui vel blizgus ir tada kvarbatkes  cool.gif


o tu del tu Summer nesinervink mirksiukas.gif is ties tai labai geri siulai, matysi dar ka nors nusinersi ir patiks, ir megzti sako jie labai geri wink.gif as daug is ju jau neriau thumbup.gif ir dabar suknia narplioju pakaitaliodama su maxiais , tai zinok super rezultatas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 07 21, 19:03)
o tu del tu Summer nesinervink mirksiukas.gif is ties tai labai geri siulai, matysi dar ka nors nusinersi ir patiks, ir megzti sako jie labai geri wink.gif as daug is ju jau neriau thumbup.gif ir dabar suknia narplioju pakaitaliodama su maxiais , tai zinok super rezultatas 4u.gif

su maxiais derini? na idomu bus rezultatas.nes tie summer labai jau stori,palyginus su maxiais
Atsakyti
Sveikutės,

Kiek gražių darbelių vienoj vietoj prisižiūrėjau. Auksarankės esat wub.gif
Aš pabaigiau savo sijonuką, savaitgalį siuvėja pamušalą įsiuvo, tai dabar galiu nešioti ax.gif Kai nufotografuoti prisiruošiu - parodysiu. O dabar procese naujas kūrinukas - "ale" suknutė blush2.gif

Neriu, bet kai prisižiūrėjau schemučių, jau vėl naujos idėjos galvoj sukasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 07 21, 19:51)
va sitas tai man  wub.gif jau kokius metus i ji akis ir vasi galandu smile.gif net siulus turiu nusipirkus, bet vilnonius  ax.gif

Naiste777, puikus sijonelis!

Aš tai jau tokį kartą bandžiau nerti, ne visai gavosi ,bet.... Nėriau iš pusvilnės Vernito.
Atsakyti